Sari la conținut

In Sfarsit Mi-am Luat Motor :))))))


Alexyz2006
 Share

Postări Recomandate

Fratilor,ieri a fost cea mai fericita zi din viata mea pentru ca mi-am adus motorul! :cheers: :cheers: :crack: :crack: :laugh: Este o Homda NSR de 125 din 2000 :lol: ,cu 11000 km im bord.A venit un prieten pe ea cand am adus-o acasa,adica 250 km de mers non-stop,fara sa aiba nici cea mai mica problema.Sunt foarte mandru de ea.Poze clare nu am,dar sper sa fac.Mi-ar trebui un lant nou,dar ma mai tine asta pana in iarna.

post-8559-1151391293_thumb.jpgpost-8559-1151391312_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-o stapanesti sanatos! :lol:

Un prieten de-al meu a avut si el NSR 125 si a fost foarte multumit de ea! Sa te poarte mii de km fara probleme!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult de urari!Sunt foarte incantat.Mi-a zis taicamiu ca rad prin somn deci...ve dati seama ce fericit sunt.Singurul lucru cu care trebuie sa mai obisnuiesc este pozitia mai aplecata,ca dupa vreo ora de mers prin oras ma cam dor mainile.In rest,e un vis implinit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2200 euro m-a ajuns cu totul.Eu zic ca e bine,ca e din 2000.Asfalt uscat!

Ma chiar daca am avut niste "ciocniri forumiste" noi doi, iti urez so stapanesti sanatos si sa nu ai parte decat de clipe frumoase nu si de incidente pe ea.super motor nsr`u :rolleyes:

 

bafta multa

:bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma chiar daca am avut niste "ciocniri forumiste" noi doi, iti urez so stapanesti sanatos si sa nu ai parte decat de clipe frumoase nu si de incidente pe ea.super motor nsr`u :rolleyes:

 

bafta multa

:crack:

Am uitat de mult de "ciocnirile" alea.Multumesc mult pt urare si iti doresc la fel! :crack:

 

sa o stapanesti sanatos, sa te poarte pe unde vrei tu si asfalt uscat

Mersi mult.Si tie la fel! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi.Cam cat consuma a ta ca nu i-am facut inca consumul?

 

 

nu prea pot sa te ajut ca eu nu am cablu de kilometraj :rolleyes:, oricum nu prea mult ca fac aceleasi drumuri ca si cu masina dar bag benzina la jumatate. Masina imi consuma vreo 7-8...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

felicitari , ia zii se simte diferenta dintre japo si chinezarie ?

E ca de la cer la pamant

 

nu prea pot sa te ajut ca eu nu am cablu de kilometraj :bounce:, oricum nu prea mult ca fac aceleasi drumuri ca si cu masina dar bag benzina la jumatate. Masina imi consuma vreo 7-8...

ok thanks :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

so stapanaesti sanatos, si fara evenimente neplacute...

stiu cum e sa-ti iei motor k si eu il am de 2 saptamanai jumate

bafta

Mersi.Intr-adevar,e super la inceput,ai senzatia ca ti s-a implinit cel mai mare vis,de fapt asa si este.Rar ma dau jos de pe el in timpul zilei.E viata mea motorul asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumos motor, sa-l stapanesti sanatos si..am si io intrebare... :rolleyes: e limitata ?ca as vrea si io una da mie greu sa aleg intre rs si nrs...mai am 2 luni si dau de permis :bounce::D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...