Sari la conținut

Loc De Intalnire Pentru Scuteristi...


alias
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu bre , nu mi-a dat toti banii si nu iam dat nici un act, si tu ai auzit de arc??? :what: :what: Vezi ca nu primesc cataracte furate ca a ta :D

Hai ma ca nu-i obturat :hug: Lasa ca se fac exceptii si pentru pietoni :sick:

 

 

miercuri...la ce ora la Arc?????

ps:Vladul,esti in ghips?

Da sunt :eek: post-11774-1176801048_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baietzi. Inainte de toate vreau sa va spun un lucru: "TERMINATI DRAQ CU ABERATIILE PE ACEST TOPIC, DACA VRETI SA VA SPARGETI IN ACTE SI IN CARE ARE SCUTERUL MAI VARZA, HAI SA VA COMPARATI CU MINE, ORICUM LA ACTE VA FAC PE TOTI :ok: SI ORICUM AM CEL MAI VARZA SCUTER, DECI ... GATA PLS!" Multumesc ... Aaaaaaa si Costy ... mai vino si tu cu noi pe la intalniri si plimbari, Vladul face prezenta tot timpul :eek:

 

Acum ce sa zic, legat de intalnirea de duminica, trebuie sa vedem si sa discutam din timp ce facem si unde mergem. Eu sper sa pot veni cu prietena mea asa ca nu m-as mai baga la un enduro pe la Branesti :D

 

Cum Scr33ky este plecat si Gaby nu a zis nimik ... suntem batuti de soarta si ... fara gratar! :ok:

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :D :what:

 

PS - Pentru amatorii de "plimbare cu scuterele pe Transfagarasan :ok: :sick: :hug: :what: " am urmatorul mesaj de la Scr33ky, editia de sambata asta NU SE TINE, deoarece el este plecat din Buc. cu raliul si se intoarce abia Duminica :eek:

Editat de alias
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Cum Scr33ky este plecat si Gaby nu a zis nimik ... suntem batuti de soarta si ... fara gratar! :ok:

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :eek: :sick:

Alias, pardon! Gratarul a ramas la mine :what: asa ca... :what: :D :hug:

 

vladul... ai scapat de cofrag??? dak nu... ia un marker si scrie pe el APRILIA , fa o posa si puneti-o la avatar :ok:)) =))

Sper sambata sa-l scot sa vad ce si cum :D As scrie dar nu mai e loc :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci Scr33ky a zis ca incearca sa vina la intalnirea de duminica(nu se stie daca reuseste, oricum vorbim cu el la telefon), si in al doilea rand eu tot cu prietena o sa vin, asa ca nu ma tine sa merg pe coclauri cu scuterul si trebuie sa verific in ce stare este cureaua, ca am 4500 km. Oricum un gratarel se face, vedem noi unde. :what: doar :what: ca :hug: nu se potriveste conduitei noastre de :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci Scr33ky a zis ca incearca sa vina la intalnirea de duminica(nu se stie daca reuseste, oricum vorbim cu el la telefon), si in al doilea rand eu tot cu prietena o sa vin, asa ca nu ma tine sa merg pe coclauri cu scuterul si trebuie sa verific in ce stare este cureaua, ca am 4500 km. Oricum un gratarel se face, vedem noi unde. :what: doar :what: ca :hug: nu se potriveste conduitei noastre de :D

 

mergem :Snagov,Baneasa sau Pustnicu.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baietzi. Inainte de toate vreau sa va spun un lucru: "TERMINATI DRAQ CU ABERATIILE PE ACEST TOPIC, DACA VRETI SA VA SPARGETI IN ACTE SI IN CARE ARE SCUTERUL MAI VARZA, HAI SA VA COMPARATI CU MINE, ORICUM LA ACTE VA FAC PE TOTI :ok: SI ORICUM AM CEL MAI VARZA SCUTER, DECI ... GATA PLS!" Multumesc ... Aaaaaaa si Costy ... mai vino si tu cu noi pe la intalniri si plimbari, Vladul face prezenta tot timpul :D

 

Acum ce sa zic, legat de intalnirea de duminica, trebuie sa vedem si sa discutam din timp ce facem si unde mergem. Eu sper sa pot veni cu prietena mea asa ca nu m-as mai baga la un enduro pe la Branesti :D

 

Cum Scr33ky este plecat si Gaby nu a zis nimik ... suntem batuti de soarta si ... fara gratar! :)

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :eek: :D

 

PS - Pentru amatorii de "plimbare cu scuterele pe Transfagarasan :P :eek: :hug: :what: " am urmatorul mesaj de la Scr33ky, editia de sambata asta NU SE TINE, deoarece el este plecat din Buc. cu raliul si se intoarce abia Duminica :ok:

Alias nu sunt asa pasionat sa fac prezenta in fiecare Duminica.

Cand ies afara ma plimb singur sau cu Paul si ne dam tare nu vin sa stau la balavre :what: ( Daca vrei sa o iei in nume de rau ia-o.)

Nu conteaza ca Vladul face prezenta mereu, sta chiar la parc.Am venit de cateva ori cand tu nu erai te-am asteptat si n-ai venit si nu are rost sa stau atat ca sa vii tu sau altcineva ca sa mai stam 5 minute impreuna si dupa sa plecam fiecare cu treburile lor.Am venit ca am zis hai ma daca tot se intanlesc de ce sa nu ma duc,m-a chemat si Paul, ca de plimbat aveam cu cine sa ma si plimb (cu forjatori) am venit la niste intanliri si atat.NO OFENSE

Si oricum am terminat cu CSR :

1.NU mai am scuter. :ok:

2.Trec la motor :ok:

Nu am fost si nu voi fi niciodata in CSR ceea ce voi il considerati un CLUB,oricum prezenta mea nu conta atat demult.

Asa ca bafta in continuare in intanlirile de Duminica si cu CSR`ul. :sick:

Imi cer scuze daca va simtiti atacati intr-un fel sau altul.

Paulica ai fost si vei ramane mereu Forjatoru Nr.1 ptr astia mici deh:moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci Scr33ky a zis ca incearca sa vina la intalnirea de duminica(nu se stie daca reuseste, oricum vorbim cu el la telefon), si in al doilea rand eu tot cu prietena o sa vin, asa ca nu ma tine sa merg pe coclauri cu scuterul si trebuie sa verific in ce stare este cureaua, ca am 4500 km. Oricum un gratarel se face, vedem noi unde. :) doar :eek: ca :what: nu se potriveste conduitei noastre de :P

 

Sal Marius si eu vin cu iubi ;) Mai incet, dar mai "la caldurica" :D

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :ok: :D

 

Alias nu sunt asa pasionat sa fac prezenta in fiecare Duminica.

Cand ies afara ma plimb singur sau cu Paul si ne dam tare nu vin sa stau la balavre :ok: ( Daca vrei sa o iei in nume de rau ia-o.)

Nu conteaza ca Vladul face prezenta mereu, sta chiar la parc.Am venit de cateva ori cand tu nu erai te-am asteptat si n-ai venit si nu are rost sa stau atat ca sa vii tu sau altcineva ca sa mai stam 5 minute impreuna si dupa sa plecam fiecare cu treburile lor.Am venit ca am zis hai ma daca tot se intanlesc de ce sa nu ma duc,m-a chemat si Paul, ca de plimbat aveam cu cine sa ma si plimb (cu forjatori) am venit la niste intanliri si atat.NO OFENSE

Si oricum am terminat cu CSR :

1.NU mai am scuter. :P

2.Trec la motor :P

Nu am fost si nu voi fi niciodata in CSR ceea ce voi il considerati un CLUB,oricum prezenta mea nu conta atat demult.

Asa ca bafta in continuare in intanlirile de Duminica si cu CSR`ul. :ok:

Imi cer scuze daca va simtiti atacati intr-un fel sau altul.

Paulica ai fost si vei ramane mereu Forjatoru Nr.1 ptr astia mici deh:moron:

 

Stai linistit, cred ca vb in numele tuturor cand spun ca nu ne-am suparat. Multa bafta cu motorul in continuare si ai mare grija cu forjele si cu mana in gaz ;)

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :) :ok:

 

PS - Sa sti ca prezenta fiecaruia dintre noi a contat/conteaza/va conta in egala masura. Vei fi intotdeauna binevenit la intalnirile CSR, ma rog asta daca mai ai timp de pierdut cu astia mici :P :what:

 

 

 

Alias, pardon! Gratarul a ramas la mine :sick: asa ca... :D :eek: :hug:

Sper sambata sa-l scot sa vad ce si cum :D As scrie dar nu mai e loc :P

 

Salut Vladule. Dap gratarl e la tine dar suruburile sunt la Scr33ky :P

 

Hai ca vedem cum facem, eu vin cu prietena asa ca nu ma dau tare :P

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :P :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze pentru DOUBLE POSTING!

 

Salut prieteni. S-a vehiculat maine ideea sa mergem la un gratar la Branesti in spate jos la rau...

 

Cati sunteti pentru cati impotiva!?

 

Orice alte idei sunt binevenita atata timp cat gratarul este inclus:D

 

Asfalt uscat si salutari cu farul!

 

PS - Pana maine cand ne vedem nu mai am acces la net asa ca va rog sa ma anuntati si pe mine la tel ce ne hotaram sa facem maine. Mai propun sa ne intalnim mai devreme putin, pe la 12:30 sau 13:00, pentru a avea timp de cumparaturi fara insa sa ne apuce seara :nono: Toate bune

 

 

 

alias out ..

Editat de alias
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal baieti miam luat scuteru Piaggio Liberty ma ajutati si pe mine ce culoare sai dau ca la transport s-a cam zgariat!

Asfalt uscat si salut cu farul :nono:

Vopseste-o transparent :smoke: ;)

Tu iti alegi ma culoarea ca tu il calaresti, nu noi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare scuteristii mei.

 

Cu ocazia editiei 2007 a SMAEB, va propun sa ne intalnim maine si poimaine (26 si 27 aprilie) la fantana din parcarea de la Circ, cum intrii de pe Stefan cel Mare, ca sa vorbim si sa stabilim exact planul de bataie. Pentru ca multi lucreaza/sunt la scoala, in timpul saptamanii, propun sa fixam intalnirea la ora 21:00, stiu ca este destul de tarziu, dar va rog sa faceti un efort si sa incercati sa ajungeti, avem multe de discutat/stabilit/facut.

 

Vreau ca CSR sa participe in fiecare zi la SMAEB 2007, nu avem un stand, insa curtea RomExpo e mare :smoke:, ne plantam si noi scuterele pe-acolo si atarnam bannere cu CSR intre ghidoane, sper sa fac niste pliante si fluturasi pentru a populariza CSR, sa ne cunoasca lumea, sa stie cine suntem si ce vrem :lol:

 

Pentru ca avem destule de vazut, vreau sa participam prin rotatie la "vasle", asta pentru a da ocazia tuturor sa-si clateasca ochii :lol:

 

Este foarte important sa fim civilizati si sa nu ne facem de ras. Vor fi demonstratii de maiestrie motociclistica, organizate in curtea RomExpo, noi vom asista la ele linistiti si fara sa ne spargem in figuri.

 

De asemenea la SMAEB 2007 vom discuta despre CSR si despre statutul legal al comunitatii si viitoarelor cluburi (filiale) in diversele orase ale tarii.

 

Intalnirea CSR pentru plecarea catre SMAEB, se va organiza in fiecare dimineata ( 29apr - 1mai) la 9:00, cu plecare catre SMAEB la 9:30, exceptia va fi sambata pe 28 apr, cand ne vom intalni la 10:00 si vom pleca spre RomExpo pe la 11:30 :lol:

 

Ajunsi acolo vom stabili exact locul unde vom avea "standul", ar trebui sa fie undeva in "centrul" atentiei :lol:, acolo unde am putea fi remarcati de viitorii scuteristi, sau de scuteristii care vor sa faca parte din CSR.

 

Nu uitati, oricine este bine-venit in CSR, atata timp cat cunoaste si aplica bunele maniere si legislatia in vigoare.

ATENTIE! - Orice membru al CSR trebuie sa poarte casca (orice alte protectii sunt binevenite) si aici nu se admite nici o exceptie!

 

Orice idei, propuneri, comentarii si critici sunt binevenite atata timp cat sunt constructive :lol: Astept parerea voastra despre acest subiect.

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! ;) :nono:

Editat de alias
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut scuteristi din Bucuresti. Va reamintesc de intalnirea de asta seara de la ora 21:00, in parcarea de la Circul de stat, cum intri de pe Stefan cel Mare, exact langa fantana. Sa ne vedem sanatosi cu toti acolo :lol:

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! ;) :nono:

 

PS - Imi cer scuze de double posting :smoke:

Editat de alias
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...