Sari la conținut

Honda Hornet


metaxa

Postări Recomandate

daca se strang mai multi pt cursul de la amckart, contati si pe mine. vreau si eu sa l fac.

 

@georgian: ma intereseaza si pe mine o aripa spate pt viespea mea. pt modelul urmator face omul? daca da, lasa mi si mie un nr de tel. mersi.

 

:o

Am vorbit cu cel care face inainte sa pun nr si a zis ca mai face , pretu si modelu tot acelasi a ramas . Acuma sa sune cine vrea si primeste mai multe detalii, daca e modelu cu codita ascutita nui problema poate face . Nr lui 0745438700

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

schimb chopper honda vtc750 shadow 2005,cardan,negru,impecabila,turatie joasa, cu honda hornet noul model 2007,2008 (in functie de stare cu sau fara diferente)

 

http://www.bikeshop.ro/motociclete/anuntur...005-268788.html

nu prea urmaresc topicul asa ca pt cei interesati preferabil sa ma contacteze la tel 0721161655

post-41618-1267096464_thumb.jpg

post-41618-1267096478_thumb.jpg

post-41618-1267096489_thumb.jpg

post-41618-1267096497_thumb.jpg

post-41618-1267096504_thumb.jpg

post-41618-1267096519_thumb.jpg

post-41618-1267096538_thumb.jpg

post-41618-1267096557_thumb.jpg

post-41618-1267096587_thumb.jpg

post-41618-1267096645_thumb.jpg

post-41618-1267096716_thumb.jpg

Editat de fenderaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

schimb chopper honda vtc750 shadow 2005,cardan,negru,impecabila,turatie joasa, cu honda hornet noul model 2007,2008 (in functie de stare cu sau fara diferente)

 

http://www.bikeshop.ro/motociclete/anuntur...005-268788.html

nu prea urmaresc topicul asa ca pt cei interesati preferabil sa ma contacteze la tel 0721161655

 

daca nu urmaresti topicul de ce te-ai obosit sa bagi poze?din moment ce esti interesat de hornet.... :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut. de ieri sunt si eu posesor de un hornet 600 din 2002 doar ca am nevoie de ajutor in legatura cu urmatoarele piese (e lovita destul de bine): far,ceasuri bord, un disc de fata, telescoape,jug,aripa fata,radiator si galeria de evacuare. cine are sau daca stiti pe cineva care are de vanzare va rog sa-mi da`ti de veste pe yahoo pamul2004@yahooo.com ori la tel 0723059839. ajutati un disperat inainte de caderea primaverii ... salutari.

Întâmplător am dat peste astea . Poate găseÂşti ce îți trebuie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu gasesc nicaieri bord de hornet.are cineva idee,daca se poate pune altceva?

sau daca gasesc niste ceasuri pe undeva care sa functioneze ok?

 

 

man, prin preumblarile mele pe ebay(chiar pe ebay.com), am vazut multe borduri, asa ca nu ezita sa cauti, si cred ca se gaseste cineva care sa aiba cont sa te rezolve si pe tine.... preturi destul de acceptabile spre deosebire de ce gasesti la noi, cand gasesti. :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut , ma numesc Mihai si de curand sunt mandru posesor de hornet (viespe :) ) , unii dintre voi cred ca stiu motorul si cred ca-l cunosc si pe vechiul proprietar 'Marius' , este ca un vis implinit. Astazi am facut primii km , putin aglomerat dar m-am adaptat repede si nimic nu se compara cu salutul primit de la alt coleg motorist..de nedescris :o , sper sa mai primiti inca o viespe in grupul vostru si sper sa ajung la urmatoarea intalnire sa va cunosc daca se poate , pana data viitoare va salut cu respect si asfalt uscat :D

 

post-52064-1267215577_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut , ma numesc Mihai si de curand sunt mandru posesor de hornet (viespe :cheers: ) , unii dintre voi cred ca stiu motorul si cred ca-l cunosc si pe vechiul proprietar 'Marius' , este ca un vis implinit. Astazi am facut primii km , putin aglomerat dar m-am adaptat repede si nimic nu se compara cu salutul primit de la alt coleg motorist..de nedescris :D , sper sa mai primiti inca o viespe in grupul vostru si sper sa ajung la urmatoarea intalnire sa va cunosc daca se poate , pana data viitoare va salut cu respect si asfalt uscat :)

 

post-52064-1267215577_thumb.jpg

Salutare viesparule, bine ai venit in stup, sa te poarte sanatos mii si mii de km si sa ai grija de ea ca asa o sa aiba si ea grija de tine, cu baietii din buc poti sa te intlnesti urmarind topicul hornet reds carpet, iar asa la mare adunare la sf lui mai 28-30 daca nu ma insel este adunarea stupului la Baia Mare.... :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut , ma numesc Mihai si de curand sunt mandru posesor de hornet (viespe :cheers: ) , unii dintre voi cred ca stiu motorul si cred ca-l cunosc si pe vechiul proprietar 'Marius' , este ca un vis implinit. Astazi am facut primii km , putin aglomerat dar m-am adaptat repede si nimic nu se compara cu salutul primit de la alt coleg motorist..de nedescris :D , sper sa mai primiti inca o viespe in grupul vostru si sper sa ajung la urmatoarea intalnire sa va cunosc daca se poate , pana data viitoare va salut cu respect si asfalt uscat :)

welcome 2 the nest ! :o si te asteptam pe la intalniri ! (cand vor incepe ) de obicei se tin in fiecare joi la ora 20:00 in piata constitutiei si poate vii la marea zumzaiala de la baia mare ! unde de da intalnirea oficiala pe anul asta a stupului :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut , ma numesc Mihai si de curand sunt mandru posesor de hornet (viespe :) ) , unii dintre voi cred ca stiu motorul si cred ca-l cunosc si pe vechiul proprietar 'Marius' , este ca un vis implinit. Astazi am facut primii km , putin aglomerat dar m-am adaptat repede si nimic nu se compara cu salutul primit de la alt coleg motorist..de nedescris :o , sper sa mai primiti inca o viespe in grupul vostru si sper sa ajung la urmatoarea intalnire sa va cunosc daca se poate , pana data viitoare va salut cu respect si asfalt uscat :D

 

post-52064-1267215577_thumb.jpg

Bine ai venit in stup! Da, cunoastem mobra ta cat de cat si foarte bine pe Marius. Felicitari pentru achizitie. Asa cum ziceau fratii viespari mai sus pentru a ne/te cunoaste te asteptam la marea viespareala de la Baia. Si bineinteles la saptamanala de la Constitutiei....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu gasesc nicaieri bord de hornet.are cineva idee,daca se poate pune altceva?

sau daca gasesc niste ceasuri pe undeva care sa functioneze ok?

In legatura cu bordul.... mie mi-a fost furat... pe cei care-l mai au inca, ii sfatuiesc sa umple gaurile imbusilor ce tin bordul... si asa nu se mai umbla acolo (proprietarul zic). Eu am ales varianta de la sfarsitul topicului:

/index.php?showtopic=444319

Succesuri!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

revin cu o mica poza,dupa ultima zi de 12 ore de munca.....14 days to go :rolleyes: ...poza e special facuta cu intuneric,sa mai tin secretul putin :(

fain ce pot sa zic pina acum din ce se vede , arata bine codita mai ales, bafta in continuare , forta de munca si sper sa o vedem pe viu la SMAEB .. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Marilyin: iti trimit un link cu borduri universale.http://www.emoto.ro/piese-moto-si-accesorii/electronica-digital/bord-km/ Poate o sa-ti fie de folos! Si eu am probleme cu bordul; nu-mi merge decat turometrul si este foarte nasol. Sper curand sa-l cumpar pe cel de 415 ron. Bafta!

Mesaj completat

@ George In sfarsit pozeeee! bravo! s-o stapnesti sanatos!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mesaj completat

@ George In sfarsit pozeeee! bravo! s-o stapnesti sanatos!

 

multumesc maestre.inca nu ma pot bucura de el,mai e ceva de munca sa il aduc in forma finala :rolleyes: ..daca totul decurge bine sper peste 2 sapt sa il pun la asfalt :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...