Sari la conținut

4.07.2006-r6- Sf. Gheorghe


Danny1
 Share

Postări Recomandate

:rolleyes: :bounce: RIP.....

si eu care vreau sa imi aduc un zx14....sper doar sa am destula minte pt a realiza ce inseamna...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 99
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dumnezeu sa il odihneasca

 

o iau mai incet prin oras si port echipament...mai mult nu stiu ce sa fac

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum ,am primit un telefon,in urma caruia am aflat ,ca de fapt erau 2 pers. pe motor,unul cu casca si altul fara,cel fara casca ar fi murit pe loc iar cel cu casca se stie povestea.Aceasta info nu o pot confirma,dar cica asa a spus la radio .

Editat de DLI(prietenii stiu de ce!)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum ,am primit un telefon,in urma caruia am aflat ,ca de fapt erau 2 pers. pe motor,unul cu casca si altul fara,cel fara casca ar fi murit pe loc iar cel cu casca se stie povestea.Aceasta info nu o pot confirma,dar cica asa a spus la radio .

cel care a facut poze mi,a zis k era numai cel cu casca pe moto...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Odihneasca-se in pace...

:rolleyes: :bounce: :crack:

 

Acum ,am primit un telefon,in urma caruia am aflat ,ca de fapt erau 2 pers. pe motor,unul cu casca si altul fara,cel fara casca ar fi murit pe loc iar cel cu casca se stie povestea.Aceasta info nu o pot confirma,dar cica asa a spus la radio .

singur era si cu casca dainese dar citeodata degeaba ai si protectiile di pacate....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bounce: si daca ma gandesc bine, aproape in fiecare zi auzeam motorul din camera mea. Proprietarul motorului sta cu doua scari incolo de mine.

Groaznic ce s-a intamplat.

 

Condoleante familiei/prietenilor. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma ... nu vreau sa fiu rau ..dar pana si zmeii din povesti mor ... ati observat ca accidentele mortale ...mare majoritate sunt cu speedane .. oare de ce ?? sa fie excess de zel....sau de km/h.... vorbele oricum sunt inutile ... odihneasca-se in pace si condoleante familiei ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P :rolleyes: :bounce: ... :crack: Dumnezeu sa-l Ierte si sa-l odihneasca in PACE...si putere familiei si pritenilor sa treaca peste lovitura asta....stai 10ani dincolo sa te realizezi vi in tzara si nu apuci sa faci nik ca te duci pe o vitezana :crack: ...naspa rau de tot

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa-l odihneasca!Se pare ca motoarele astea R1,R6 sunt totusi blestemate!

Prostii,sunt prea multi inconstientii care isi cumpara motoare din alea si experienta putina

 

 

RIP :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum ,am primit un telefon,in urma caruia am aflat ,ca de fapt erau 2 pers. pe motor,unul cu casca si altul fara,cel fara casca ar fi murit pe loc iar cel cu casca se stie povestea.Aceasta info nu o pot confirma,dar cica asa a spus la radio .

Era singur pe motor!!!

Iata casca (poze facute cu tel)

 

 

Ieri la ora 20.30 min dupa 24 h de la accident am iesit la locul faptei si am apris lumanari in memoria bunului mostru prieten :rolleyes: :bounce: :crack:

 

PS: radio local inca azi dimineata la doua zile de la accident la stiri relata ca motociclistul se afla in stare grava la spitalul Brasov!?

post-1751-1152173695_thumb.jpg

post-1751-1152173767_thumb.jpg

post-1751-1152173968_thumb.jpg

post-1751-1152173986_thumb.jpg

Editat de Ati
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era singur pe motor!!!

Iata casca (poze facute cu tel)

Ieri la ora 20.30 min dupa 24 h de la accident am iesit la locul faptei si am apris lumanari in memoria bunului mostru prieten :rolleyes: :bounce: :crack:

Acuma intreb si eu ca habaucu, are voie o casca, mai ales Dainese sa se sparga asa?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...