Sari la conținut

Enduro Touring & Adventure


dorin-moto
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tare pozasule! :lol: Coloana sonora super inspirata inclusiv onomatopeele DisneY cu Chip si Dale :) Super tur, super echipa :cheers:

Editat de Galen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai greu si mai slab cu imaginile de data asta... http://vladtrips.blogspot.com/2012/03/cheile-valisorii.html#more

Faine locuri, faina plimbare. Noroc cu cele doua weekenduri pe care primavara ni le-a oferit "promo". Simbata a fost oricum program administrativ, dar ma uit si azi la norii care alearga si la fulgii de ninsoare. Dar tot imi fac dupa masa un drum macar prin imprejurimi :cheers:

 

zis si facut:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

distractie pe cinste,ieri a fost zi cu soare,ne-am dat cu tot ce am avut la noi:motoare,masini si masinute :rolleyes:

Editat de Kiki
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo mai baieti !!!

 

Din toata inima bravo, urmaresc in fiecare weekend iesirile si pozele voastre ... eu anul asta am iesit (doar citeva weekenduri) doar in masura biletului de voie primit de la ,,mamica'' (am o fetitza de 5 luni acasa), dar va d-ati seama ca imi curg balele in fiecare weekend cind aud cum pleaca motoarele din oras ...

 

Inca odata felicitari, bestiale poze ! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo mai baieti !!!

 

Din toata inima bravo, urmaresc in fiecare weekend iesirile si pozele voastre ... eu anul asta am iesit (doar citeva weekenduri) doar in masura biletului de voie primit de la ,,mamica'' (am o fetitza de 5 luni acasa), dar va d-ati seama ca imi curg balele in fiecare weekend cind aud cum pleaca motoarele din oras ...

 

Inca odata felicitari, bestiale poze ! :ok:

Era sa spun ca "ti-ai facut-o cu mina ta" da e din contra :lol: Sper ca nu te superi :cheers: Toti trecem prin asta, e o etapa. Putini au norocul sa ia cu ei si "biletul de voie". Sa-ti traiasca fetita si sa te bucuri de toate! si de familie si de drumuri cu prietenii :crack:

Sarbatori fericite tie si trupei care se stie!

Editat de Galen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Las' ca astept sa vad ce dibacie iti faci tu cu ajutorul marelui mestesugar, nea' Somon din Suceag, urmat apoi de maestria dibaciului care'ti schimba uleiul intr'o amarata de furca de pe vremea Pastelui unguresc... :disappointed:

Stii tu care, ala dibaci, care lucra azi pe ce primeste maine banii, nu de la ciuri buri care face barter cu el sau daca nu te cunoaste, te amana pana la Nasterea Domnului.

Hai norok la mult noroi :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Las' ca astept sa vad ce dibacie iti faci tu cu ajutorul marelui mestesugar, nea' Somon din Suceag, urmat apoi de maestria dibaciului care'ti schimba uleiul intr'o amarata de furca de pe vremea Pastelui unguresc... :disappointed:

Stii tu care, ala dibaci, care lucra azi pe ce primeste maine banii, nu de la ciuri buri care face barter cu el sau daca nu te cunoaste, te amana pana la Nasterea Domnului.

Hai norok la mult noroi :cheers:

 

Pfuai ma, cred ca iti dau intr-o zi noroi la punga de-un leu! Esti tare rau, stii?

 

Ia uite ce renumit e mesteru meu de dupa bloc, vezi ce priceput e?Si stai, acuma proiecteaza un sistem pentru mine personal, care va reduce greutatea mobrei dramatic odata cu adaugarea suportilor! Da, vezi bine, adauga kilograme negative!

 

Edit: AZI O SA FIU PRIMU PE OSER, le suflu mucii la bijnitzari!!!!!

post-55923-0-49535200-1334981606_thumb.jpg

post-55923-0-98892800-1334981619_thumb.jpg

post-55923-0-83947600-1334981628_thumb.jpg

Editat de ghiavolu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pfuai ma, cred ca iti dau intr-o zi noroi la punga de-un leu! Esti tare rau, stii?

 

Ia uite ce renumit e mesteru meu de dupa bloc, vezi ce priceput e?Si stai, acuma proiecteaza un sistem pentru mine personal, care va reduce greutatea mobrei dramatic odata cu adaugarea suportilor! Da, vezi bine, adauga kilograme negative!

 

Edit: AZI O SA FIU PRIMU PE OSER, le suflu mucii la bijnitzari!!!!!

Ghiavole, ia da niste detalii daca tot te lauzi. Ce e cu suportii aia laterali?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...