Sari la conținut

Informatii Utile Pt Brasoveni


Skywalker
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 923
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cred ca mai am io unu sau doua, da' tot zicea Oaca ca le vrea.

Pai daca tot zicea si nu i le-ai dat, da-0mi-le mie!!! ;)

Daca mi le dai, impart cu tine tot ce am :D ... alcool!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare am si eu o scurta intrebare unde gasesc si eu pe cineva sa se ocupe de Suzeta mea? Am un GS 500 si am probleme cu carburatorul trebuie curatat si reglat! nu vreau pe cineva ieftin mult si bun, vreau pe cineva bun, sa-si ceara pretul lui da sa ma rezolve cum trebuie (si eventual repejor)! eu sunt din targoviste, m-am mutat de vre-un an in Brasov asa ca nu prea stiu cum sta treba cu mecanicii prin BV. Multumesc anticipat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare am si eu o scurta intrebare unde gasesc si eu pe cineva sa se ocupe de Suzeta mea? Am un GS 500 si am probleme cu carburatorul trebuie curatat si reglat! nu vreau pe cineva ieftin mult si bun, vreau pe cineva bun, sa-si ceara pretul lui da sa ma rezolve cum trebuie (si eventual repejor)! eu sunt din targoviste, m-am mutat de vre-un an in Brasov asa ca nu prea stiu cum sta treba cu mecanicii prin BV. Multumesc anticipat!

 

Service Motto in incinta uzinei Tractoru(Poarta 8).0788286926

Cam scump,dar lucreaza foarte bine.

 

Vorbesti cu John sau cu Bogdan ori cu Calin.

 

Mergi pe str. 13 Decembrie catre uzina Rulmentul,prima la dreapta dupa benzinaria Rompetrol,tot inainte vreo 1,5km,apoi iar dreapta si tot inainte 500 metri si ajungi la Poarta 8.Sunt si ceva sageti indicatoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci de informatie spre norocul meu stau prin zona deci nu tre sa imping foarte mult :D!

Cheers!

 

Cu multa placere!

 

Vorbeste totusi cu baietii ca au o duba si pot sa vina ei dupa motor.La mine au venit si mi-au luat-o si nu m-au taxat pentru transport.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu multa placere!

 

Vorbeste totusi cu baietii ca au o duba si pot sa vina ei dupa motor.La mine au venit si mi-au luat-o si nu m-au taxat pentru transport.

 

 

Maine inainte sa ma duc la munca o sa trec pe acolo sa vad ce pot rezolva ar fi super sa ma rezolve si cu transportul.

Merci inca o data! raman dator de cinste! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am cumparat in octombrie 2007 un Suzuki RF400 de la Iulia Bokor (user-ul iulia_aluna).

i-am platit integral motoru, ea ramand sa-mi dea in termen de 1-2 saptamani, radierea de la circa financiara Brasov.

 

dupa vreo luna de zile... n-a mai raspuns la telefon... la e-mailurile pe care i le-am trimis... am sunat-o si de pe telefonul unor prieteni de-ai ei, carora le-a spus cum ca mi-ar fi trimis prin posta radierea, apoi a inchis brusc...

si nu le-a mai raspuns nici lor la tel...

 

Am sunat la circa financiara brasov, si am aflat ca are datorii la stat (amenzi) in valoare de 650 lei !

singura cale legala pentru a-mi putea inmatricula motocicleta pe numele meu, este sa-i platesc eu amenzile...

 

 

Pentru cei care o cunoasteti, va rog sa-i transmiteti sa-si plateasca amenzile... au trecut 10 luni, iar salariul ei de la

G B Leasing ( www.gub-leasing.ro ) i-ar permite lejer sa-si plateasca amenzile, pentru a-mi putea da certificatul de atestare fiscala.

 

Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am cumparat in octombrie 2007 un Suzuki RF400 de la Iulia Bokor (user-ul iulia_aluna).

i-am platit integral motoru, ea ramand sa-mi dea in termen de 1-2 saptamani, radierea de la circa financiara Brasov.

 

dupa vreo luna de zile... n-a mai raspuns la telefon... la e-mailurile pe care i le-am trimis... am sunat-o si de pe telefonul unor prieteni de-ai ei, carora le-a spus cum ca mi-ar fi trimis prin posta radierea, apoi a inchis brusc...

si nu le-a mai raspuns nici lor la tel...

 

Am sunat la circa financiara brasov, si am aflat ca are datorii la stat (amenzi) in valoare de 650 lei !

singura cale legala pentru a-mi putea inmatricula motocicleta pe numele meu, este sa-i platesc eu amenzile...

 

 

Pentru cei care o cunoasteti, va rog sa-i transmiteti sa-si plateasca amenzile... au trecut 10 luni, iar salariul ei de la

G B Leasing ( www.gub-leasing.ro ) i-ar permite lejer sa-si plateasca amenzile, pentru a-mi putea da certificatul de atestare fiscala.

 

Multumesc!

 

lasa si tu un numar de telefon.....poate nu mai are de unde sa te ia.

sau da-mi un PM cu el...si comunicam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa si tu un numar de telefon.....poate nu mai are de unde sa te ia.

sau da-mi un PM cu el...si comunicam

 

Multumesc pt ajutor! Nr meu este 0724 954 011

Editat de inimitabilu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut, pe mine ma cheama Speedy si imi caut o familie sa ma adopte.

 

post-38886-1219593209_thumb.jpg post-38886-1219593363_thumb.jpg

 

Sunt curat, deparazitat, jucaus, nu fac mofturi la marca de bere disponibila si sunt oricand gata de o tura cu mobra din dotare (ma pricep putin si la mecanica).

 

post-38886-1219593262_thumb.jpg post-38886-1219593273_thumb.jpg post-38886-1219593332_thumb.jpg post-38886-1219593238_thumb.jpg

 

Daca vreti sa ma cunoasteti mai bine lasati-mi un PM.

 

Va astept cu drag,

 

S.

 

PS. Imaginile nu sunt cu titlu de prezentare, chiar asa arat eu :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut ceva geci cu protectii si pantaloni cu protectii la un SH langa orizont; e in partea stanga-spate a galeriilor Kronstadt, unde era o data o florarie. din nefericire n-am gasit marimea mea :scratch:

preturile erau pe la 135 RON/geaca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut, stiti unde se pot repara carene de plastic?

Multumesc

 

PS: am mai postat intrebarea acum un an, numerele de tel pe care le-am primit atunci nu mai sunt valinde.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Am si eu de formatat o baterie pt motorul meu, o Kawasaki VN750 din '87... ma poate ajuta cineva cu un redresor?

 

P.S. As vrea sa stiu si de unde pot sa iau acid pt baterie.

 

Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, pentru transport moto in Brasov, la cine se poate apela?

 

Am sunat la FLR-BV si e ocupat, mai stiti pe cineva cu o remorca dispus sa plimbe mobra contra cost?

 

Multumesc.

 

PS: scop imediat ar fi un transport din SanPetru la UTB poarta 8 (icco) joi(11/09/2009) la 10:00.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...