Sari la conținut

Informatii Utile Pt Brasoveni


Skywalker
 Share

Postări Recomandate

Salut imi puteti recomanda o scoala de soferi? Am vazut diverse diferente de pret la diferite scoli,dar inca nu stiu pe care sa o aleg...Mi-ar prinde bine niste sfaturi . Multumesc.

 

PS: Pt categoria A1.

 

FLR! Este cel mai bun de pe piata in domeniu moto pentru scolarizari! Este unpic mai scump dar scapi de batai de cap, iesi si in trafic pe 2 roti, inveti ceva in plus fata de celelalte scoli si poate o sa-ti impartaseasca din experienta lui! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 923
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Salutare!

Poate sa-mi spuna si mie cineva unde pot sa gasesc un magazin sau o firma de unde sa-mi procur un set de vreo 25 stegulete cu drapelul Romaniei?

Mersi,

Flr.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Poate sa-mi spuna si mie cineva unde pot sa gasesc un magazin sau o firma de unde sa-mi procur un set de vreo 25 stegulete cu drapelul Romaniei?

Mersi,

Flr.

 

Te apuci de romanizat europa? :D)

 

On topic: cred ca ultima data am vazut in parcarea din Poiana in fata la sura dacilor si in Bran, la buticurile de langa castel. In general vei gasi oriunde sunt suveniruri de-astea nationale.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde imi schimb si eu cauciucul de pe spate in conditii optime cu echilibrat si tot tacamul?dar da-ti-mi unul ok ca nu am chef de toti papagalii.10kx

pe vidin. 15 lei schimbat echilibrat (inclusiv demontarea si montarea rotii). scule dedicate moto si-ti strange roata cu dinamometrica( adica profi baietii....nu se dau mari ca ei stiu din cot cu cati N/m strang acolo).

Editat de adiy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe vidin. 15 lei schimbat echilibrat (inclusiv demontarea si montarea rotii). scule dedicate moto si-ti strange roata cu dinamometrica( adica profi baietii....nu se dau mari ca ei stiu din cot cu cati N/m strang acolo).

10kx

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Broderie computerizata, multicolora, gasiti pe str. Traian, pe langa intersectia cu Lunii, in magazinul de echipamente de protectia muncii - il gasiti usor ca atarna haine reflectorizante la usa.

Pretul broderiei il vorbiti exact acolo, am vazut doar ca lucreaza frumos, o sigla frumoasa era cam 17-20lei/bucata. Trebuie minimum cam 20-30 buc aproximativ, fiindca mergeti cu JPG-ul si ei fac redactarea moca pe PC pentru agregatul de brodat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cumpar 3 l ulei motul 10W40 semisintetic 5100 si filtru de ulei pt VT600.

cumpar cablu kilometraj pt VT600

 

Cauta-ti singur ca nu se inghesuie nimeni, dupa cum bine vezi :angryfire:

Pe astia de vand una alta ii intereseaza doar profit 300%, nicidecum clientu'.

Ce , esti din alta lume ???? :wave:

Sa stii ca in varf de Apuseni nu gasesti mai nimic din ce-ti doreste sufletelul, nici ulei, nici cabluri, nici cocalari, nici manele :D

Da' iti aduc o bota semnata de Avram Iancu .

\m/

Editat de dhamzea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Cine stie ce s-a intamplat cu magazinul Louis de la Darste, de langa service-ul Dacia> s-a inchis, s-a mutat?

 

(Aveau pe stoc mai multe geci, si puteam sa verific marimile. La ultima comanda de pe internet am avut suprize si nu-mi mai arde sa iau pe ghicite )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine stie ce s-a intamplat cu magazinul Louis de la Darste, de langa service-ul Dacia> s-a inchis, s-a mutat?

 

(Aveau pe stoc mai multe geci, si puteam sa verific marimile. La ultima comanda de pe internet am avut suprize si nu-mi mai arde sa iau pe ghicite )

 

si-a inchis portile cu multa vreme in urma.

din pacate.

vezi pe la altii

\m/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna, aveti idee din intamplare asa, unde as putea gasi un service in Brasov care sa-mi poata face o inspectie generala (mai ales in ceea ce priveste integritatea cadrului si a blocului motor) la un motor ce urmeaza sa-l cumpar? Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A venit vremea de reparatii si tuning moto ;).

 

Dupa ce am citit zeci de pagini si nu am gasit nimic concret, va rog sa-mi spuneti un meserias (in adevaratul sens al cuvantului) care sa-mi lipeasca niste fisuri dintr-o carena.

 

Multam anticipat!

 

PS: meseriasu' sa aiba si un numar de telefon :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
A venit vremea de reparatii si tuning moto :finger:.

 

Dupa ce am citit zeci de pagini si nu am gasit nimic concret, va rog sa-mi spuneti un meserias (in adevaratul sens al cuvantului) care sa-mi lipeasca niste fisuri dintr-o carena.

 

Multam anticipat!

 

PS: meseriasu' sa aiba si un numar de telefon :)

salut am reusit sa dau de el omul a zis ca te ajuta tre sa vorbesti cu el nr de tel 0769605048 se numeste neala bafta si sper ca te-am putut ajuta numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...