Sari la conținut

Informatii Utile Pt Brasoveni


Skywalker
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 923
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Va salut,

 

Stie cineva daca este deschis Transfagarasanul si cum este starea drumului,as vrea sa fac o plimbare in week-end.

 

 

din cate stiu eu s-a deschis .... in weekend am inteles ca o sa fie o plimbare ceva de genu cu posesori de VW GOLF .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rasnov - Bran un pic valurit. Bran - Campulung e ok, sunt numai cateva zone pe la Rucar mai paradite. De la Campulung incolo nu stiu.

 

 

 

 

 

 

multumesc tare mult de informatie.....inca ma mai interesez de portiunea spre curtea de arges si mai departe......

asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie mi-a spus cineva ca a fost in toamna si partea din judetul Arges este praf... tipul are Vitara si cica i-a fost frica ca o strica in gropi...

si eu vreau sa fac Transfagarasanul si astept pareri mai proaspete...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pun anuntul pentru un prieten:

 

help preteni :) s-a furat o motocicleta Kawasaki Ninja cu numarul B 07 ZXR (verde fara carene) pe str Harmanului inainte de sensul giratoriu dinspre Harman. Daca auziti / vedeti ceva, va rog sa ma anuntati - 0733-488-800

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

mie mi-a spus cineva ca a fost in toamna si partea din judetul Arges este praf... tipul are Vitara si cica i-a fost frica ca o strica in gropi...

si eu vreau sa fac Transfagarasanul si astept pareri mai proaspete...

 

 

Salut,

 

Drumul care inconjoara lacul Vidraru, pana la baraj e cam varza (gropi multe, portiuni cu asfalt lipsa, pietris etc). Dupa ce treci de baraj drumul o ok. Eu m-am intors prin Rucar-Bran. Intre Curtea de Arges si Campulung e drumul prost din nou pe anumite portiuni. Este un drum de beton cu niste cratere serioase in el.

 

Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

salut ma puteti ajuta si pe mine unde as putea merge sa mi se monteze o toba sport pe motocicleta/?pana acum am aflat doar de cei de la stelco din lunca calnicului.ceva prin brasov aproape aici nu sunt?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exista stelco si in brasov. cum vii de la giratoriu de la selgros si mergi spre noua, fix vizavi de metro2 se face o strada la dreapta. pe colt e o cladire in constructie. ei bine, dupa ce ai intrat pe strada aia, faci prima la dreapta ( o sa treci pe langa Gry Pub,daca nu ma insel). Mergi pana in capat si dai de Stelco :)

Editat de dan.91
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut ma puteti ajuta si pe mine unde as putea merge sa mi se monteze o toba sport pe motocicleta/?pana acum am aflat doar de cei de la stelco din lunca calnicului.ceva prin brasov aproape aici nu sunt?

 

Salut,

Suna la tel.0744565048,pe meserias il cheama LEVI si intreabal daca te poate ajuta,spunei ca suni din partea lui Ulita.

Are un atelier in Rasnov.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Suna la tel.0744565048,pe meserias il cheama LEVI si intreabal daca te poate ajuta,spunei ca suni din partea lui Ulita.

Are un atelier in Rasnov.

ok am sa incerc.mersi.tare nasol e sa ai toba si sa stai cu ea in brate:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

salut baieti,

unde gasesc si eu o vulcanizare moto care lucreaza bine? si care sa demonteze/monteze ei roata, sa aiba stand, presa, tot ce le trebuie?

 

Recomand cu incredere vulcanizarea de pe str.VIDIN,baietii au tot ce le trebuie si sunt meseriasi!.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...