Sari la conținut

Informatii Utile Pt Brasoveni


Skywalker
 Share

Postări Recomandate

nu e informatie utila pentru brasoveni dar hai sa...

 

m-am dat pe F650GS/G650GS si F800GS care mi-a si placut cel mai mult. zambet sub casca cat cuprinde. dupace imi fac primu` milion de coco zau ca imi iau una... doua.

 

iote ce se poate face cu el in mainile unui mester: http://www.youtube.com/watch?v=btRvVLA0KzM

 

cei de la bmw au fost ok, nu am nimic de reprosat... poate doar ca ar fi fost frumos din partea lor sa ofere un test drive de cateva luni :laugh:

Editat de F0RCE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 923
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ii rog pe cei care sunt in tema cu programul examinarilor poligon pentru carnet cat A, sa imi comunice cand sunt datele de examinari incepand de saptamana aceasta si pana la finele lunii iulie.

Daca are vre relevanta, scoala de soferi am facut-o la Scoala Geo.

Multumiri!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ii rog pe cei care sunt in tema cu programul examinarilor poligon pentru carnet cat A, sa imi comunice cand sunt datele de examinari incepand de saptamana aceasta si pana la finele lunii iulie.

Daca are vre relevanta, scoala de soferi am facut-o la Scoala Geo.

Multumiri!

Din cauza ploii,examenul de vineri-10 iunie s-a reprogramat pt data de miercuri-15 iunie ora 8:30 (poligon RAR).

Atentie:valabilitatea cazierului este de 90 zile.Este bine sa-ti aduci aminte data eliberarii,in caz contrar ,mai ai timp sa-l depui pana cel tarziu marti.

Bafta !

PS daca nu poti miercuri,urmatorul examen este vineri 24 iunie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci s-a modificat termenul de valabilitate al cazierului ? Pana anul trecut era valabil o perioada mai lunga, din cate imi aduc aminte valabilitatea acestuia pe toata durata anului in care a fost emis. Cazierul mai este valabil pana la finele lui Iulie, nu asta ar fi problema.

 

Am gresit totusi exprimarea, scoala de soferi o urmez la "...", inca nu am terminat-o. De luni incolo o sa inchei situatia si o sa imi ridic dosarul.

 

In luna Iulie o sa fie programate tot doua examene cat A ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cauza ploii,examenul de vineri-10 iunie s-a reprogramat pt data de miercuri-15 iunie ora 8:30 (poligon RAR).

Atentie:valabilitatea cazierului este de 90 zile.Este bine sa-ti aduci aminte data eliberarii,in caz contrar ,mai ai timp sa-l depui pana cel tarziu marti.

Bafta !

PS daca nu poti miercuri,urmatorul examen este vineri 24 iunie

 

ok .. daca pe cazier imi scrie ca e valabil 6 luni .. mai are sens sa merg sa fac altul? cat despre domnii de la institutia prefectului :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De luni incolo o sa inchei situatia si o sa imi ridic dosarul.

 

In luna Iulie o sa fie programate tot doua examene cat A ?

Dupa ce-ti ridici dosarul te prezinti la examenul teoretic si tot atunci vei afla data cand esti programat la proba practica.

Examene se dau vinerea,din doua in doua saptamani

 

 

ok .. daca pe cazier imi scrie ca e valabil 6 luni .. mai are sens sa merg sa fac altul? cat despre domnii de la institutia prefectului :finger:

Ai perfecta dreptate :6 luni (m-am grabit).La data examenului practic cazierul sa fie valabil.

In privinta domnilor....se putea alege si varianta reprogramarii pt vineri 24 iunie si cred ca aveati mai multe de pierdut...

Poligon uscat va doresc! :burnout:

Editat de FLR-BV
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca dau sala pe 21 am sanse sa dau poligonu pe 24? :P sau este vre-o problema daca dau si A si B pe 8?

 

 

n-ai nici o sansa sa te [programeze atat de repede .. asta daca nu ai vreo relatie pe acolo ....... si .. nu ! POTI da sala la mai multe categorii in aceasi zi

Editat de R6 lover
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu nu. Sa dau A si B faza 2 :P partea de practica. Ca sala la B e luata si ma gandeam sa dau acuma pe 21 sala pentru A ca sa nu dau proba practica pe 8 cand mi-au programat B-ul :( dar daca ziceti ca nu am sanse ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La partea asta te poate ajuta si un coleg de forum, daca-l aprovizionezi cu bere pe durata sedintei de ciocaneala, 'demersurile' pentru gasirea vinovatului ce cauzeaza problemele sunt rapide. Succes.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La partea asta te poate ajuta si un coleg de forum, daca-l aprovizionezi cu bere pe durata sedintei de ciocaneala, 'demersurile' pentru gasirea vinovatului ce cauzeaza problemele sunt rapide. Succes.

 

 

 

Deci...caut un coleg de forum sa-l aprovizinez cu bere pt gasirea problemei...cineva interesat ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

foloseste cineva sistem de ungere a lantului Loobman? Este bun? Se gaseste prin Brasov? Cat ar costa?

Curatat lantul cu o pensula cu motorina si dupa cu spray de uns (au bagat sparyuri si in praktiker mai nou )mult mai ieftine decat la magazinele moto

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum am aflat detalii in legatura cu "acea" intalnire cu politia.

Cei care vor sa participe sunt asteptati maine la ora 12:00 pe str. N. Titulescu nr. 28.

Nu stiu ce se afla pe ordinea de zi.

Sper sa fim cat mai multi. ;)

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum am aflat detalii in legatura cu "acea" intalnire cu politia.

Cei care vor sa participe sunt asteptati maine la ora 12:00 pe str. N. Titulescu nr. 28.

Nu stiu ce se afla pe ordinea de zi.

Sper sa fim cat mai multi. ;)

 

:))) pe ordinea de zi :

 

Ia sa vedem ce motor aveti... bate cu ce e pe video-ul ala cu 209km/h !? ... acelasi bord!?.. poate gasim faptasul... :)))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:))) pe ordinea de zi :

 

Ia sa vedem ce motor aveti... bate cu ce e pe video-ul ala cu 209km/h !? ... acelasi bord!?.. poate gasim faptasul... :)))))

 

fara suparare da motorul lui nu cred ca poate sa ajunga pana la 209 :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...