Sari la conținut

iunie 6 tura sud estica


ianachim
 Share

Postări Recomandate

bucuresti ploiesti buzau braila tulcea babadag enisala ovidiu harsova slobozia urziceni bucuresti

daca faci cumva sa fiu la 13.00 la ploiesti , sa ma bag in seama un pic cu alpii ,

ma ai de client ,

daca nu , asta e ,

sa fii iubit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bucuresti ploiesti buzau braila tulcea babadag enisala ovidiu harsova slobozia urziceni bucuresti

 

CIORBA DE PESTE DE LA MUIRGHIOL A FOST .....E X C E L E N T A

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc celor ce au participat

adica 6 la numar

sa o luam in ordinea varstei..DE PENSIONARE

 

TATAIEEE VARADERO

IULICA 22

DAN.S

DIDI

IANACHIM

MANUEL

ALEX

 

super zi, drumuri, ciorba...la mine pas

740 km

12 ore

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CIORBA DE PESTE DE LA MUIRGHIOL A FOST .....E X C E L E N T A

 

* sa-ti fie! ...de bine, ca altfel nu pot sa zic :what: (mai rau de-atat, nu ma puteai face sa sufar, bey! :lol: )

 

@ianachim - ce facushi, bey, ai plecat cu 7 si te-ai intors cu 6?! mne, te-ai emotionat si ai uitat sa numeri(?)

 

data viitoare o sa ma rog ...sa va ploua!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ne luam dupa problemele de sanatate Ianachim este pe primul loc. IANACHIM este DALTONIST. Mori de ris nu alta.Haina rosie zice ca este verde.

 

 

ce geaca verde avea manuel....

da ma TATAIE recunosc sunt daltonist

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* sa-ti fie! ...de bine, ca altfel nu pot sa zic :what: (mai rau de-atat, nu ma puteai face sa sufar, bey! :lol: )

 

@ianachim - ce facushi, bey, ai plecat cu 7 si te-ai intors cu 6?! mne, te-ai emotionat si ai uitat sa numeri(?)

 

data viitoare o sa ma rog ...sa va ploua!!!!

 

Data viitoare iau niste portii de ciorba..in top-case.

 

Ianachim cu baietii au plecat 6 din Bucuresti ,ne-am regrupat 7 cu mine la Ploiesti..iar la intoarcere ne-am despartit inainte de Harsova..ei mergand pe autostrada..eu pe Slobozia -Urziceni -Ploiesti.

 

Lasa-ma cu ploaia ca am mers in A pe ploaie de-mi ajunge pentru anul asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Data viitoare iau niste portii de ciorba..in top-case.

 

Ianachim cu baietii au plecat 6 din Bucuresti ,ne-am regrupat 7 cu mine la Ploiesti..iar la intoarcere ne-am despartit inainte de Harsova..ei mergand pe autostrada..eu pe Slobozia -Urziceni -Ploiesti.

 

Lasa-ma cu ploaia ca am mers in A pe ploaie de-mi ajunge pentru anul asta.

 

* am inteles.

ma bucur deja la gandul ciorbei din topcase (da' mai bine o halim acolo impreuna, in agust, ...eu nu stiu drumul, asa ca imi trebuie "carmaci").

 

bine, fara ploaie la Ploiesti, sa ploua doar pe unde pleaca Daltonistu' & Co. ! :what: (voodoooooooo time!!)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* am inteles.

.......pleaca Daltonistu' & Co. ! :lol: (voodoooooooo time!!)

 

Nu e daltonism.

 

..desi am mari dubii de ce catelusul acela de la Enisala avea o rana rosiatica pe nas si nu o frunza verde pe nas.... :what:

 

Se numeste discromatopsie ,poate avea diverse forme de manifestare, pe diverse nuante de verde-rosu sau albastru.

De obicei discromatopsia este insotita de Dispraxie :lol: ,acesta fiind -cred- motivul pentru care lipseste capacitatea de a conduce o motocicleta simultan cu apasarea butonului PTT pentru a vorbi la statie cu ceilalti din grup.

 

voooodooooo !

Editat de 22iulian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apropo

 

tataie si dans

 

care doreau sa se dea pe cheia ca e mai scurt si aproape de casa

 

pai cred ca la cate ambulante au fost pe acolo la cele 5 accidente

abia azidimineata erati acasa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apropo

 

tataie si dans

 

care doreau sa se dea pe cheia ca e mai scurt si aproape de casa

 

pai cred ca la cate ambulante au fost pe acolo la cele 5 accidente

abia azidimineata erati acasa

 

* hm, din cate spune geografia mea (aia care-a mai ramas...) Cheia e mai la nord, adica muuuuult "afara" din traseul vostru (ala postat aici). ce sa cautati p-acolo, nu stiu. da' fiecare cu ...ornitologia lui.

deh! ce sa-i faci, unii elefanti cred ca un traseul mai lung (spre casa) le da mai mult timp de gandire (ce sa spuna cand ajung, ca au spus ca vin la praz!). sau cred ca lungimea conteaza...

 

anyway, frumoasa tura! :what:

 

voodooooo! (merge si cu ciorba?)

 

P.S. acum scot si Cheia din traseu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bucuresti ploiesti buzau braila tulcea babadag enisala ovidiu harsova slobozia urziceni bucuresti

 

Pasarica, inteleg ca ti-ai luat permisul???!!!

Si cu venele stai bine, esti ok??? Daca ti le tai, imi lasi mie vitezana??? Haide, neneeeeaaa!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ne luam dupa problemele de sanatate Ianachim este pe primul loc. IANACHIM este DALTONIST. Mori de ris nu alta.Haina rosie zice ca este verde.

 

Domnu' Mihai, nu ne spuneti nimic nou. Toata lumea stie ca INACHIM este complet daltonist.

Vede viata numai in roz

Editat de Alex_NRG
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* hm, din cate spune geografia mea (aia care-a mai ramas...) Cheia e mai la nord, adica muuuuult "afara" din traseul vostru (ala postat aici). ce sa cautati p-acolo, nu stiu. da' fiecare cu ...ornitologia lui.

deh! ce sa-i faci, unii elefanti cred ca un traseul mai lung (spre casa) le da mai mult timp de gandire (ce sa spuna cand ajung, ca au spus ca vin la praz!). sau cred ca lungimea conteaza...

 

anyway, frumoasa tura! :what:

 

voodooooo! (merge si cu ciorba?)

 

P.S. acum scot si Cheia din traseu.

 

...iar te-ascunzi dupa cuvinte? Mai bine fii pe faza, ceva mai jos de replica ta a aparut si concurenta, dar pe ea n-am avut placerea s-o cunosc!

Stai cuminte si mai inchiriaza si tu cate o moto, ai o gramada de "chei" in jurul Munich si poate gasesti si un tataie sa-ti arate drumul (sic!)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...pe ea n-am avut placerea s-o cunosc!

 

* tu ai pierdut, in cazul asta :lol:

 

eu n-am concurenta. doar tovarasi(tovarase) de drum.

 

 

Stai cuminte si mai inchiriaza si tu cate o moto, ai o gramada de "chei" in jurul Munich si poate gasesti si un tataie sa-ti arate drumul (sic!)

 

 

* danut, mama, am sa inchriez moto cand o sa am o zi libera (de tot). probabil la Garmish (inceputul lui iulie), daca veniti si voi, altfel ma abtin :what:

Editat de cria_p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... ceva mai jos de replica ta a aparut si concurenta.....

 

buna dimineata,

 

Concurenta exista doar cand este in joc o miza. Si aici, nu e cazul. Iar eu si Cria, nu ne vom concura niciodata! :what:

Editat de bea2000
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pasarica, inteleg ca ti-ai luat permisul???!!!

Si cu venele stai bine, esti ok??? Daca ti le tai, imi lasi mie vitezana??? Haide, neneeeeaaa!!!!

 

nesatulooooo

nu.ti mai ajung cele 3 motoare sau vrei hibirdul meu brotacel.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc celor ce au participat

TATAIEEE VARADERO

IULICA 22

DAN.S

DIDI

IANACHIM

MANUEL

ALEX

multumim si celor care n-au participat ... si ne-au asteptat acasa linistite :lol:

eu trebuia sa fiu mai jos in lista asta ,

dar ma multumesc cu faptul ca este altcineva primul :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...