Sari la conținut

West Romanian Bike Week 2006 - Semivarza


Postări Recomandate

am ajuns si eu pe la aceasta intrunire...

mie mi s-a parut OK exceptand drumu care putea pune ceva pb celor ce nu aveau enduro...

 

nu am stat prea mult si am avut si ceva pb tehnice...

io-s ala din GL cu cablu de ambreiaj rupt...

 

le multumesc pe aceasta cale baietilor din Sibiu : Adi,Cata si nu in ultimul rand lui Mihai, de asemeni baiatului blond care mi-a dat cablu de KTM (m-a tinut pana la Galati fara pb) si baietilor din satul Raul Sadului care m-au ajutat de asemeni sa-mi repar calutul de fier

 

SIBIU - super

SIBIENI - sunteti la sufletul meu

 

astept sa mai vad pozzze !!!

 

 

am uitat sa-i multumesc prietenului din cluj cu NEPRA ROSIE pe care l-am intalnit prima data la Tg Secuiesc si care la Sibiu m-a ajutat si mi-a dat ceva piese pt ambreiaj

sanatate si sa ne vedem cu bine !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 96
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Intimplator am fost si eu pe acolo in speranta ca ma voi intilni si cu alti brasoveni . Noroc cu prietenul meu din Fagaras cu care am inpartit CLAPA pe care am luat-o din partea organizatorilor de la Timisoara . N-o fi vina lor :laugh:

In orice caz am sa fiu mult mai atent cand voi mai participa la asemenea intruniri , in ce priveste conditiile camparii acolo fara un punct social civilizat pentru atata populatie , Iluminatul promis , inexistent , restaurant de clasa a 5-a sa mananci felul 1 la etajul 3 si felul 2 prin curte .. RUSINICA pentru ORGANIZATORI. :lol:

Nu se poate sa bati atatia KM sa-si bata unii joc de tine ca vezi Doamne mergi la INTRUNIRE.de motociclisti. Eu vad o asemenea manifestare ca ceva civilizat , un moment in care ne putem cunoaste mai bine , ceva care sa te atraga sa fii acolo , si in nici un caz sa faci un exercitiu de supravietuire pentru ca ai platit 200.000 de lei sa vad 8 insi in veste de piele care sa-ti ia banii fara sa ofere nimic , ba mai mult sa te injosesti participand la asemenea intrunire .

Pentru cei care au fost prima oara la o astfel de manifestare -ABTINETI-VA . Mai mergeti si vedeti ce inseamna INTRUNIRE.

Pentru colegii din Brasov , bine ca n-ati consumat benzina pana acolo si n-ati frecat motoarele ca mine 2 ore sa dati praful jos de pe ele de numai in carburator n-a intrat.

Apropo : Daca trebuie sa dai un telefon bagi 15 KM de macadam serios unde si ENDURO se plictiseste , ca sa afli ca exista telefon public cu cartela dar nu saunt cartele in zona . O H.............

Pentru cine nu a fost , MARE INSPIRATIE !

Si pentru comentatorii aiurea, la Brasov , intamplator s-a numit INTRUNIRE si nu se pot comenta conditiile .

Cu stima si respect pentru toti ce au injurat din greu la SIBIU , ASFALT USCAT si sa auzim de bine .

 

EDITED BY DOGGY"S DADDY. :banana:

 

 

Aici se pun poze de la intrunire si deci esti total offtopic

in plus de asta te vaieti ca o "fata mare" si unui motociclist nu-i sta bine....a fost anuntat faptul ca nu este semnal GSM , ca drumul pe portiunea respectiva este asa cum este...

ca nu te-ai simtit tu bine este din cauza prietenilor de care spui ca ai dus lipsa :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropo : Daca trebuie sa dai un telefon bagi 15 KM de macadam serios unde si ENDURO se plictiseste , ca sa afli ca exista telefon public cu cartela dar nu saunt cartele in zona . O H.............

 

daca ai fi intrebat in camping ai fi aflat ca la una din cabane era un telefon public si aveau si catrtele telefonice .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..ASTA e,multumesc celor care au pus poze ...i-mi place de as dormi cu el ....si i-as aduce si micul dejun la pat.. :banana:

 

Mie-mi spui?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar el e. :lol: :cheers:

"""7. Strip-tease: Tzaca, te iubim, ai fost mortal!. Care stie de unde e tzaca, sa-i transmita salutari de la noi, ne-am distrat pana la dementa! :crack: """

 

 

va multumesc.ma bucur ca v-ati distrat.

si sunt din arad.

 

P.S.multumesc sustinatorilor de la concurs! :hug:

:D :burnout: :burnout:

 

Ai fost delicios cand ai raspuns la intrebarea prezentetorului cu "Numele tau, scopu' si durata vizitei": "Eu sunt Tzaca." (cred ca acel moment artistic a decis castigatoru') ..si apoi pauza in a-i raspunde fiinca din momentu' ala te-am aclamat cu cei ce erau langa mine indeluuuung... Ai meritat sticla aia! Te-ai straduit mult sa misti natural si ai primit premiul. Bravo mah!

 

:crack: :blbl: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n-am sa -nteleg niciodata de ce trebuie sa fim atat de exigenti.confundam intrunirile cu excursiile platite anticipat cu bani grei,unde-i normal sa ai pretentii mari.pt.cei indulgenti(categorie in care ma prenumar) a fost misto.sigur... ar fi fost ideal daca drumul ala nenorocit ar fi fost asfaltat...sau macar daca ar fi lipsit vajnicul UTA,dar de unde atat noroc !? oricum si asa a fost singura intrunire unde s-a putut dormi.felicitari organizatorilor! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

organizatorii tin sa multumeasca invitatilor si participantilor la intrunire,pentru numarul mare a celor sositi si pt comportamentul civilizat.

de asemenea,multumim Primariei Rau Sadului si proprietarului locatiei d-l Banea,ca ne-au inteles si sprijinit.

eforturile au fost mari si facute in timp scurt,de aceea ne pare rau pt unele inconveniente aparute cu sau fara voia noastra.

 

celor care sau manifestat in mod agresiv la adresa organizatorilor,le recomandam sa nu mai vina la intrunirile noastre,nu sunt bineveniti( se stiu ei care,au fost atentionati in camping).

Editat de organizator
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...