Sari la conținut

Accident Bucuresti - Sos. Alexandria, rond capatul tramvaiului 32


Pupila Dilatata
 Share

Postări Recomandate

Sa mai arunc niste gaz pe foc , in materie de violente. Poate ne spune si noua (desi nu cred) cineva in domeniu , politie , justitie , cum e treaba cu pirnaia . Eu stiam

 

Cine stie peste cine dai cu cu nu stiu ce avocati.Puscarie nu faci,dar poate iti cere daune morale ca l-ai traumatizat psihic de nu stiu cate zeci de mii de lei.De asta ce zici?

 

Sau ii dai un pumn si prin nu stiu ce ghinion cade, se loveste cu bostanul de asfalt si moare sau sufera cu inima si face un infarct.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 118
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Da' pe tine te-a jignit careva , "jmechere" ? Sau te bagi ca musca ? Daca nu-ti convine , da-i drumu' la alte topicuri.

 

Nu-mi amintesc sa fi facut referire la tine cu ceva? " Sau te bagi ca musca ? Daca nu-ti convine , da-i drumu' la alte topicuri" . Asa ca nu te baga in seama cu mine si mai invata sa scri corect romaneste.

N-avea impresia ca ma sperii cu poza ta "siropoasa" de hi5.

 

Va las sa vorbiti in continuare toate cacaturile si sa va balacariti ca tiganii ca doar atata stiti si asta va place, va doare in c_r de accidentul in sine pentru care a fost deschis topic-ul.

 

out off topic

Editat de kimi suki
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ma uit mai bine , tu nu ai mai nimic la profil , asa ca poza mea de hi5(sa fie de capu' tau) e mai mult decit nimic. Apropo , aia e fata mea. Pune-o si tu pe a ta , sa ridem putin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ma uit mai bine , tu nu ai mai nimic la profil , asa ca poza mea de hi5(sa fie de capu' tau) e mai mult decit nimic. Apropo , aia e fata mea. Pune-o si tu pe a ta , sa ridem putin.

 

" Apropo , aia e fata mea." Ooooh...i'm scared :) !

Nu vreau sa-mi pun poza la profil sau alte date gen: " PROFETUL DURERII " :) ca sa fi tu curios si poate ca te si cunosc, cine stie ... !?! Nu inteleg ce treaba are poza de hi5 a fetei tale cu capul meu :) asa ca poti sa razi de tine cat vrei daca-ti face placere, deci nu ma poti provoca cu nimic

Vad ca-ti place sa dactilografiezi iar eu am sa-ti raspund in continuare ca sa te enervezi :P (dar nu pe acest topic pentru ca nu cadreaza subiectului)

 

by :D

Editat de kimi suki
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kimi suki... esti nou venit pe forum, ai doar 4 posturi, si deja faci misto si te contrazici cu alti membrii pe topic de accidente. Crede-ma, esti exact genul de membru de care acest forum nu are nevoie. In acest topic (care era deja plin de off-topic) nu s-a mai scris de o saptamana, si ma bucuram ca nu s-a mai facut off, dar ai venit tu si te-ai gandit sa "dai tu in ei" in cei care au facut off-topic pana acum. Nu crezi ca era mai bine decat sa citesti si sa intelegi ca astia sunt membrii de pe forum? Crezi ca acum toti or sa isi ceara scuze in fata ta ca au facut off-topic, si alta data nu vor mai face? Nu! Nici macar nu aveai profilul completat, dar te legai de poza de la avatar a lui lil debul. Daca intr-adevar vrei sa ajuti cu ceva acest forum, atunci nu mai posta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kimi suki... esti nou venit pe forum, ai doar 4 posturi, si deja faci misto si te contrazici cu alti membrii pe topic de accidente. Crede-ma, esti exact genul de membru de care acest forum nu are nevoie. In acest topic (care era deja plin de off-topic) nu s-a mai scris de o saptamana, si ma bucuram ca nu s-a mai facut off, dar ai venit tu si te-ai gandit sa "dai tu in ei" in cei care au facut off-topic pana acum. Nu crezi ca era mai bine decat sa citesti si sa intelegi ca astia sunt membrii de pe forum? Crezi ca acum toti or sa isi ceara scuze in fata ta ca au facut off-topic, si alta data nu vor mai face? Nu! Nici macar nu aveai profilul completat, dar te legai de poza de la avatar a lui lil debul. Daca intr-adevar vrei sa ajuti cu ceva acest forum, atunci nu mai posta !

 

Nu sunt nou venit pe forum ci doar cu acest ID si nici nu conduc de o zi-doua, nu poti cataloga un om dupa 4 post-uri si ca scrie in stanga "nou venit pe forum" pentru ca nu sti cine se poate ascunde in spatele unui ID; de unde sti tu de ce fel de membri are nevoie forum-ul acesta? Cu siguranta de oameni ca cei enumerati de mine..... Puteam sa scriu si peste un an pe topicul acesta daca eu consideram ca am ceva de spus.

Eu nu "dau" in nimeni si nici nu astept scuze dar vad ca unora le place sa faca pe desteptii si sa se lege de lume gen " trage-ti un glont in cap " adresat unei fete (foarte cavaleresc gestul din partea mitocanului, ce pot spune, misogin), " de ce nu fugi de pe planeta ca faci omenirea de ras " etc. Ti se par niste raspunsuri inteligente din partea oamenilor de care are nevoie acest forum/topic !?

 

Am ajuns de mult la concluzia ca nu are rost sa-mi pierd timpul citind toate prostiile pe topic-uri, prima, maxim a doua pagina de cand se deschide un topic nou este serioasa pe urma incepem " si-o dam in barci" toti se cred destepti, sunt experti, probabil se vad piloti la Moto GP. De aceea nici nu am post-uri, pentru ca nu ma bag in seama aiurea si sa comentez la orice rahat ca sa ma aflu in treaba, citesc si trag concluziile pentru mine insa de data asta aceste persoane mentionate o tot tineau a prostie si n-am mai rezistat sa nu le raspund.

 

Imi cer scuze daca am deranjat pe cineva... numai bine!

Editat de kimi suki
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kimi Suki, sugi (cuvant urat)!

 

si poate inchideti dracu' topicul asta odata!

 

exact ce spuneam...acestia sunt oamenii de care are nevoie acest forum, buna educatie ati primit .... same to you smart guy daca atat te duce capu' !

Editat de kimi suki
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

3. Am avut rabdare sa citesc tot topic-ul asta care a deviat de la subiect asa ca "mucles" sa nu va aud ca aveti ceva de comentat la adresa mea cum ca am citit pe sarite.

2. Auziti bai "smecherilor", voi astia 3: Fulguletu' de Olt , asta cu Pupila dilatata si Cuki din Cluj mai bine vedeti-va de treaba si renuntati sa mai faceti pe desteptii jignind pe forum-urile astea ca nu sunteti decat niste motociclisti ca noi toti ceilalti de pe forum indiferent ce motocicleta conducem sau ce avem "intre picioare", asa ca nu sunteti cu nimic mai presus decat noi :)

1. Si inchei cu inceputul urandui camaradului nostru de trafic insanatosire grabnica pentru ca restul este doar pasiune pentru niste "fiare".

ba sughibughi din japonia expulzat in romania, te trezisi ca vorbeste gura fara tine ? fata palida, crezi ca ne intereseaza ca stii sa citesti ? really not.

tu ce ai de spus ca pana acum vad ca nimic ? te-a rugat batricea sa iti faci cont sa-i iei apararea ? tz tz tz. vai de ce s-a ales de forumul asta cu toti/toate expertele si vitezomanii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba sughibughi din japonia expulzat in romania, te trezisi ca vorbeste gura fara tine ? fata palida, crezi ca ne intereseaza ca stii sa citesti ? really not.

tu ce ai de spus ca pana acum vad ca nimic ? te-a rugat batricea sa iti faci cont sa-i iei apararea ? tz tz tz. vai de ce s-a ales de forumul asta cu toti/toate expertele si vitezomanii.

 

 

daca chiar vreti sa inchideti topicu-ul de ce continuati sa scrieti ..... n-are rost .... singurul vostru neuron nu poate duce departe asa incat n-am nici o pretentie de la voi, nu m-a rugat nimeni sa-mi fac cont daca te uiti mai bine este activ de anul trecut desteptule !

o las moarta , vorba proverbului " desteptul cedeaza " ... sa fi-ti sanatosi si drum bun fara accidente tuturor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca chiar vreti sa inchideti topicu-ul de ce continuati sa scrieti ..... n-are rost .... singurul vostru neuron nu poate duce departe asa incat n-am nici o pretentie de la voi, nu m-a rugat nimeni sa-mi fac cont daca te uiti mai bine este activ de anul trecut desteptule !

o las moarta , vorba proverbului " desteptul cedeaza " ... sa fi-ti sanatosi si drum bun fara accidente tuturor

 

 

Data viitoare cand faci pe "pedagogu' de scoala noua", pune mana si invata gramatica elementara.....comentezi de altii, da' esti mai praf ca pulberea.

 

si daca stii "vorba proverbului", de ce te-ai mai apucat sa postezi de la inceput?! :)

keep it simple..

Editat de shiva
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca chiar vreti sa inchideti topicu-ul de ce continuati sa scrieti ..... n-are rost .... singurul vostru neuron nu poate duce departe asa incat n-am nici o pretentie de la voi, nu m-a rugat nimeni sa-mi fac cont daca te uiti mai bine este activ de anul trecut desteptule !

o las moarta , vorba proverbului " desteptul cedeaza " ... sa fi-ti sanatosi si drum bun fara accidente tuturor

e bine ca singurul meu neuron ma impiedica sa fac cacofonii. macar atat. pe tine nici atat. qed.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

3. Am avut rabdare sa citesc tot topic-ul asta care a deviat de la subiect asa ca "mucles" sa nu va aud ca aveti ceva de comentat la adresa mea cum ca am citit pe sarite.

2. Auziti bai "smecherilor", voi astia 3: Fulguletu' de Olt , asta cu Pupila dilatata si Cuki din Cluj mai bine vedeti-va de treaba si renuntati sa mai faceti pe desteptii jignind pe forum-urile astea ca nu sunteti decat niste motociclisti ca noi toti ceilalti de pe forum indiferent ce motocicleta conducem sau ce avem "intre picioare", asa ca nu sunteti cu nimic mai presus decat noi :)

1. Si inchei cu inceputul urandui camaradului nostru de trafic insanatosire grabnica pentru ca restul este doar pasiune pentru niste "fiare".

Eroule! Clona a clonelor si presarator de sare pe rana...Uimeste-ma te rog! Ce nu ti-a convenit la ce am postat eu? Ca n-am fost la subiect? Fa-te moderator si "pedepseste-ma"! Tu esti mai off topic decat am fost noi pe tot topicul, asa ca lasa vrajelile si paraseste-ne. Noi astia, cei criticati de tine, macar stim cine suntem si chiar ne cunoastem, sau daca nu ne cunoastem, avem cunostinte comune, iar daca nici cunostinte comune nu avem, poate o sa ne cunoastem candva, dupa datele de la profil. Tu, esti doar un nick name...

 

Lasand balacarelile la o parte, n-am mai reusit sa aflu nimic despre motociclist. Daca stie totusi cineva mai multe, rog sa posteze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu ce ai de spus ca pana acum vad ca nimic ? te-a rugat batricea sa iti faci cont sa-i iei apararea ? tz tz tz. vai de ce s-a ales de forumul asta cu toti/toate expertele si vitezomanii.

Fulgulet draga, ai dezvoltat o obsesie pentru mine, sau avem ceva de impartit si eu nu stiu?

Am renuntat sa mai raspund pe topicul asta diversilor zmei din fata calculatorului (care aflati pe sosea sunt luati de vant), dar vad ca tu faci ce faci si ma intepi!

 

Ai vreo problema personala cu mine, pe care mi-o poti impartasi? Te astept pe PM sa rezolvam problema.

Sau poate preferi sa te "porcai" in continuare pe forum... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

wow, sa-mi bag picioarele, voi sunteti atat "in to" motociclism . ro incat daca v-ar lua cineva brusc contactul cu acest site ati muri si s-ar descoperi o noua boala: "insuficienta de motociclism.ro".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fulgulet draga, ai dezvoltat o obsesie pentru mine, sau avem ceva de impartit si eu nu stiu?

Am renuntat sa mai raspund pe topicul asta diversilor zmei din fata calculatorului (care aflati pe sosea sunt luati de vant), dar vad ca tu faci ce faci si ma intepi!

 

Ai vreo problema personala cu mine, pe care mi-o poti impartasi? Te astept pe PM sa rezolvam problema.

Sau poate preferi sa te "porcai" in continuare pe forum... :)

 

 

Acelasi lucru pe care i l-am spus "naravasului" de mai sus(nu i-am retinut userul, e insignifiant), i-l transmit si lui Fulguletz..

bai, coaaaaae, mor de moro-forumijdii care au frustrari ca n-ajung la chiloteii transpirati de motocicliste si maraie la ele pe forumuri.

Ia incearca sa te abtii, ca faci secsu' masculin de rahat....doar de ea vad ca te iei, ceea ce inseamna ca de barbati ai o jena. Esti mic si negru si faci fata doar la "luatu' de muieri"????? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acelasi lucru pe care i l-am spus "naravasului" de mai sus(nu i-am retinut userul, e insignifiant), i-l transmit si lui Fulguletz..

bai, coaaaaae, mor de moro-forumijdii care au frustrari ca n-ajung la chiloteii transpirati de motocicliste si maraie la ele pe forumuri.

Ia incearca sa te abtii, ca faci secsu' masculin de rahat....doar de ea vad ca te iei, ceea ce inseamna ca de barbati ai o jena. Esti mic si negru si faci fata doar la "luatu' de muieri"????? :)

chiar deloc. doar ca ea era aberantul sef de aici cu mersul ei perfect, si celalalt o urma indeaproape.

cat de masculinitatea mea nu stiu daca ai intalnit-o, si nici nu cred ca esti genul meu. prefer femeile cu capul pe umeri care nu merg pe motor.

Editat de Fulguletz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar deloc. doar ca ea era aberantul sef de aici cu mersul ei perfect, si celalalt o urma indeaproape.

Daca merge corect si legal, nu e bine, daca ripostez cand sunt sicanat cu intentie, nu e bine... Cum o da omu' cu voi, tot nu-i bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...