Sari la conținut

Ciurel - Benzinarie


bandi
 Share

Postări Recomandate

faza clasica, povestita de o colega care venea cu tramvaiu' 41: iese gipu' din benzinarie, nu se asigura, taie fatza motoretistului. baiatu' am intzeles ca s-a ridicat, nu prea multa shifonare de vreo parte (motor, motoretist, mashina, ca "fulga" de la volan se exclude din ecuatzie). sper ca intr-adevar sa nu fi fost grav - motorul era albastru, clasa nespecificata (colega nu prea se pricepe), mergea spre pasaj

 

grija mare fratzilor... tocmai reciteam aseara de la tutorials cum e cu "urban jungle". vedetzi ca e shi tradus in Ro, datzi scroll - nu va pierdetzi elanul c-ar fi doar in engleza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e blestemată, că trec de două ori pe zi pe-acolo Âşi nu am avut nici un incident. Față de alte zone e rai: e asfalt bunicel (mai puțin 1/2 din banda 1 chiar înainte de pod, unde au tras o dungă de asfalt de alt tip), e marcat recent, să înțeleagă chiar Âşi vaca lui Pandele cum e cu benzile...

Nu face nimeni stânga că e gard, nu sunt pietoni zănateci (decât rar :cheers: ) sau maÂşini parcate aiurea. Doar că e un pic cam aglomerat Âşi cam des udat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai multe informatii:

 

- gipul era un JEEP condus de shoferu' preshdintelui pisdi ma-sii de ceva de ilfov. un labar. mashina spoiler smuls, faru' deranjat, vas spalator geam spart;

- motoru' e un KLE albastru 400, carena sparta, far spart, strambat furca, pana fatza; motociclistul OK fizic, cam deprimat (am trecut pe-acolo si era inca in benzinarie la lukoil, langa motor); avea protectzii pe picioare, da' daduse oleaca cu device-ul de ghidon

 

idiotul a ieshit fara sa se asigure direct in banda 2, motociclistu' a franat cat a putut dar nu suficient

 

ride safe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Latest News: Motociclistul(Clauduiu) este ok! Nu a avut decat o zgarietura la mana stanga! Dar si acum mai este ametit dupa lovitura :crack: Motocicleta....KLE 400...este cam varza! Dobitocul din Jeep era soferul presedintelui consiliului judetean Ilfov! A dat cateva telefoane si a scapat cu o amenda de.....25 de ron :crack: :crack: Acum trebuie sa astepte sa-si faca motocicleta pe asigurarea aluia!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Latest News: Motociclistul(Clauduiu) este ok! Nu a avut decat o zgarietura la mana stanga! Dar si acum mai este ametit dupa lovitura :D Motocicleta....KLE 400...este cam varza! Dobitocul din Jeep era soferul presedintelui consiliului judetean Ilfov! A dat cateva telefoane si a scapat cu o amenda de.....25 de ron :crack: :crack: Acum trebuie sa astepte sa-si faca motocicleta pe asigurarea aluia!

Ce jegosi !!!!!!!! :crack: Cum asa a scapat doar cu amenda si inca de 25 ron cum au motivat garceii ca nu i-au luat carnetul?Ce daca era soferul cui pana mea era!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zona nu e blestemata trebuie sa fi doar atent

 

cum reusesti sa iti faci motocicleta?

ti-a dat asigurarea?

Editat de catutza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zona nu e blestemata trebuie sa fi doar atent

 

cum reusesti sa iti faci motocicleta?

ti-a dat asigurarea?

evident ...

era doar un fel de a spune ca este periculoasa! degeaba sunt eu atent daca altcineva nu este...!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...