Sari la conținut

De 1 Mai


MensSana
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 105
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ofer loc pe spate ingust de sportiva (pilot maniac) contra loc in cort  :)

Hai mah ca iau eu cortu'...e de trei persoane...sper sa nu zica si Zahei ca are nevoie de un loc in cort ca dorm pe-afara. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie imi trebuie doar o patura, ma intind pe saua tramvaiului :)

si intr-adevar, certific: dkz is gay :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Ma bag si eu ca musca-n lapte : pot sa vin si eu cu voi? :-) Zahei ma cunoaste, sunt baiat de treaba:-) Si am si motor... si pana in mai invat sa merg bine pe el si promit sa nu ma asteptati prea mult pe drum :-)

 

Aaaa, si de cort cred ca pot sa fac rost.

 

Thanks,

Bogdan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auziti iepurasi, motociclisti de PC care sunteti, eu m-am plimbat azi. si am trecut si prin centrul ploiestiului (sic!) cat despre dormitul la cort accept, dar dorm cu kurul (dobrescule renunta la substitutia asta idioata cu poponeata) la perete :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baiazidule, cred ca merg si eu cu Masli de 1Mai. Daca ti se intampla ceva iti bagam fieru de calcat in portbagaj  :(

Am 2 corturi daca vrea careva. SI sac de dormit si izopren si aragaz campanie. Sariti repede daca vreti sa le imprumut ca eu nu am nevoie de ele. Anyhow le dau doar cuiva despre care am auzit pe forumul asta.

Io cred ca o sa zic PAS la motor si e posibil sa vin cu trenul. Nu am incredere in nipru.

Las' ca la anul ma sui io pe japoneza. Nu stiu cum o sa fac... dar trebuie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io cred ca o sa zic PAS la motor si e posibil sa vin cu trenul. Nu am incredere in nipru.

Las' ca la anul ma sui io pe japoneza. Nu stiu cum o sa fac... dar trebuie.

Daca nici pana la mare nu poti sa-l cari, 600 km dus intors, atunci il ai degeaba ;) Adik...pardon nu degeaba....trebuie sa ai ceva in care sa versi 2 galeti de benzina saptamanal si sa te plimbi pana la Arc si inapoi :) :) :)

 

 

Acuma serios, promit sa nu va alerg prea tare :( Asta-i treaba cu mai toate comunistele, daca nu-i dai groaznic in gura ai ceva sansa sa si ajungi unde ti-ai propus... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haide mai oameni (ne)buni - adica posesori de comuniste! Nu-i dracul chiar asa de negru! Daca nu le dam forje si mergem ca oamenii normali (cum o fi aia?!? :( ) eu cred ca ajungem cu totii la destinatie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vin din Ploiesti impreuna cu cel putzin 5 alte motoare sigur sigur!

Ne vedem pe plaja!

Dan

De data asta alegeti unul dintre voi care sa ia amenda pentru scandalul pe care(iar) :) o sa-l facem :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu va asigur asistentza tehnica, cu olticu, pentru ca mai trebe sa car vreo altzi 3 pasageri. Iar cu datul in gura la motoare - sunt pentru, caci doar asa ies la iveala toate defectele incipiente. Eu zic ca trebuie omorate cat mai intens, pentru a atinge cat mai repede starea in care sa potzi avea incredere in el de motor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu propun plecarea de vineri dimineata.Mi-am planificat deja o zi de concediu, eventual 2 daca am chef sa plec luni inapoi.Probabil ca nu foarte multi vor putea pleca de vineri, dar io sper sa nu trebuiasca sa plec singur

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai tocmai d-aia am intrebat ca eu nu o sa pot pleca vineri.

Cred ca o sa plec sambata dimineata si de asemenea sper sa nu plec singur.

Ce care pleaca sambata sa se anunte, bineinteles daca nu vor sa mearga singuri.

pai tu poti sa mergi doar cu 100 pan la mare????

 

nu e pacat de r1 sa nu ii dai gaz?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...