Sari la conținut

Accident- Floreasca cu Mircea Eliade/Ceaikovski


vintze
 Share

Postări Recomandate

off

ce e si cu viata asta , daca pasarea ar fi fost disponibila 99 % din forumisti ar fi vrut sa o bage intr-o camera sa inchida usa cu cheia , sa inghita cheia si dupa 3 zile sa ii dea drumul pasarii sa plece .Asa a facut prostia sa nu se asigure si jap a primit cele mai frumose "cuvinte".Asta e a gresit plateste acum .Eu daca as fi in locul motoristului as da spaga la doctor sa ma tina in spital sa adun cit mai multe zile pe papiren ,sa ii bag frica in oase pasarii de sa vina aia in fiecare zi sa faca cite o lucrare celebra si de reclama.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

am ajuns la accident la 10 secunde dupa intamplare. i-am facut si niste poze (le pun diseara aici) pe care i le-am trimis lui Andrei (asa il cheama pe mobrist) pt ca domnisorica a spus la politie ca ea era pe loc. asa i-a tot soptit o cucoana care era cu ea. tipa era sincer speriata si ii parea rau de prostia ei. si nu mai salivati chiar arata mult mai bine in poza decat in realitate. genul 30 de kile cu ambalaj cu tot, snur, bruneta natural. baiatul cu motoru nu are nimic grav, ceva vanatai, i se umflase parca glezna. motoru era nou nout, fz6 naked, cu extra accesorii, lovit bine in fata, furca s-a dus peste galerii. super toti baietii care au oprit pt ca sa-l ajutam pe Andrei cu ce s-a putut.

 

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...baiatul cu motoru nu are nimic grav, ceva vanatai, i se umflase parca glezna. motoru era nou nout, fz6 naked, cu extra accesorii, lovit bine in fata, furca s-a dus peste galerii. super toti baietii care au oprit pt ca sa-l ajutam pe Andrei cu ce s-a putut.

 

Asfalt uscat!

 

Asta este cel mai important! Ca a scapat destul de usor baiatul. Pacat de motocicleta ca era noua si vor trebui multi bani si mult timp pana va mai fi la fel (aproape la fel) . Tu erai cu RR-ul alb-albastru din pozele de pe prima pagina?

 

Off. Ma sincer nu e chiar asa de laudat aspectul domnisoarei (poate sunt eu prea pretentios :) ) . Chiar si din poze pare sa aiba 50 kile cu televizorul in brate, nu numai in realitate. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ON: bine ca baiatul a stiut ce sa faca sau impactul a fost de asa natura ca l'a aruncat peste masina si a scapat lejer. Fierul era nou si probabil avea casco, dar oricum treaba e de RCA clar!

 

OFF: daca la volan era un manelist pana acum faceati cateva gratare din ceafa lui. Cum nu e cazul si la volan s'a aflat o duduie corporatista silfida, ati invita'o cu totii la un frappe la voi in dormitor.. Ce ti'e si cu "obiectivitatea" asta.. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca a inceput sa faca urat la politie - nasol - smor mai bine o bateam de fata cu politaiu - macar ramanea corectata....

 

Adi - stai flex - chiar ma ardeau palmele sa-i dau peste ochii aia de "nevinovata" si inlacrimati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adi - stai flex - chiar ma ardeau palmele sa-i dau peste ochii aia de "nevinovata" si inlacrimati.

La asta se pricep cel mai bine, sunt cele mai bitchy bitches cand se simt pe felie si o dau in lacrimi si sughituri cand stiu ca nu au scapare. :)

Bine ai facut ca ti'ai astamparat mancarimea. Din palme, evident. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La asta se pricep cel mai bine, sunt cele mai bitchy bitches cand se simt pe felie si o dau in lacrimi si sughituri cand stiu ca nu au scapare. :D

Bine ai facut ca ti'ai astamparat mancarimea. Din palme, evident. :)

 

Mancarimea din palme - hahaha - vezi ca se poate intelege si altceva :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu nu intelegi nimic :)

 

stie cineva cum se simte motociclistul ?

Dar tu nu citesti nimic? S-a scris mai sus cum se simte mobristul.

Acu' serios, ce atata tam-tam ca niste motociclisti au reactii erectile la o soferita bunuta, fie ea si soferita de grupa mica? Ai auzit tu de mobristi care sa calce in picioare cocalari cauzatori de acident? Eu nu. Dar mi-ar placea sa aud ca cioara asta vopsita si-a platit in natura daunele morale fata de mobristul respectiv.

Editat de speedy.k
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar mi-ar placea sa aud ca cioara asta vopsita si-a platit in natura daunele morale fata de mobristul respectiv.

Normal ca in natura. Ii da un telefon la promotie. Codat, evident. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar tu nu citesti nimic? S-a scris mai sus cum se simte mobristul.

Acu' serios, ce atata tam-tam ca niste motociclisti au reactii erectile la o soferita bunuta, fie ea si soferita de grupa mica? Ai auzit tu de mobristi care sa calce in picioare cocalari cauzatori de acident? Eu nu. Dar mi-ar placea sa aud ca cioara asta vopsita si-a platit in natura daunele morale fata de mobristul respectiv.

am intrebat cum se simte motociclistul nu ce a patit !

evident ca toti am pune-o capra pe aia dar mi se pare penibil sa zici cate de buna e aia cand un motociclist (pe care il saluti pe strada ) a suferit un accident .

poate citeste si omu pe aici , ce poate sa mai zica ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se simte trist ca are motorul pe butuci....

...dar macar i-a luat numarul de telefon fetei :)

 

ce atata ca e uscata, ca e corporatista, ca e de dorobanti... cu cat mai obraznice, cu atat mai bune... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cateodata stau si ma intreb de ce dracu mai citesc forumul asta....

Delirati de la mic la mare, tot timpul ajungeti sa o rupeti in off topic (si daca scrii "on-topic: sanatate lui motosicli driver" TOT OFF TOPIC ESTI!)

Vrea omu` sa afle ceva informatii, trebuie sa râme prin zecile de pagini....

 

Daca n-ai nimic de spus, mai bine du-te si bea un pahar cu apa... baga-te intr-un colt pana iti trece...

 

on-topic: Sanatate lui motosicli driver...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...