Sari la conținut

Concediu Cu R6


Postări Recomandate

mersi, dar stii care-i treaba? dupa concediul asta am jurat ca nici nu ies din tara pana nu o strabat pe toata in lung si-n lat, avem o tara deosebita, am vazut niste locuri fenomenale, pentru ce sa ma duc si sa le fac burta mare la altii? cand tara mea se duce draq?

 

nu prea tii la rinichii tai daca vrei sa bati romania in lung si in lat pe supersport :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu prea tii la rinichii tai daca vrei sa bati romania in lung si in lat pe supersport :crack:

 

1. n-am probleme cu supersportul, de ce toata lumea crede ca e un calvar sa mergi pe asa ceva? pai cine si-ar mai lua daca ar fi asa de chinuitor?

2. am zis ca vrea sa strabat tara, dar nu pana se termina sezonul asta, iar de la anul, cine stie, daca ma ajuta D-zeu, poate vine si un cruisser 1300-1800;

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda, frumos, verry !

am batut si eu multi km pe R1, in lung si-n lat ... nu pot sa spun ca e confortabila, dar nici rea nu e ! afara de durerea inkeieturilor si tendoanelor, totul e perfect ! :crack:

insa pt pasager treba e diferita, e kin mare ! picioarele sunt sub fund, fundul e sus, greutatea e in maini pe rezervor .. fara o priza extraordinara ! la orice groapa ai senzatia ca scapi, ca te duci. fata ta are fie o toleranta la durere dincolo de limita, fie niste tricepsi + tendoane la inkeieturi de otel ! sau ambele !

daca fierul e setat normal, nici soft nici hard, se comporta bine. de la vidraru in sus nu mi-a pus multe probleme (ieri am facut drumul), am ocolit cat am putut, iar restul s-au absorbit acceptabil. insa daca aveam pasager il umileam, il determinam sa plece cu trenul inapoi. iar dupa primii 4-500 de km numai masokistii rezista, dar nici ei prea mult, e inuman ! (nici o insinuare :crack: )

oricum felicitari ! frumos tur, frumos fier, frumoasa realizare !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoase poze, beton motoreta :what: . Felicitari!

 

P.S.

 

Care e treaba cu gentile Oxford (ma gindesc sa-mi iau si eu) ? Nu merita?

 

parerea mea? OXFORD=cacao(KAKA+PISU+SPIRC) mare tzeapa mi-am luat cu ele; dar asta e, acum le folosesc pana le distrug de tot;

 

 

 

mda, frumos, verry !

am batut si eu multi km pe R1, in lung si-n lat ... nu pot sa spun ca e confortabila, dar nici rea nu e ! afara de durerea inkeieturilor si tendoanelor, totul e perfect ! :crack:

insa pt pasager treba e diferita, e kin mare ! picioarele sunt sub fund, fundul e sus, greutatea e in maini pe rezervor .. fara o priza extraordinara ! la orice groapa ai senzatia ca scapi, ca te duci. fata ta are fie o toleranta la durere dincolo de limita, fie niste tricepsi + tendoane la inkeieturi de otel ! sau ambele !

daca fierul e setat normal, nici soft nici hard, se comporta bine. de la vidraru in sus nu mi-a pus multe probleme (ieri am facut drumul), am ocolit cat am putut, iar restul s-au absorbit acceptabil. insa daca aveam pasager il umileam, il determinam sa plece cu trenul inapoi. iar dupa primii 4-500 de km numai masokistii rezista, dar nici ei prea mult, e inuman ! (nici o insinuare :what: )

oricum felicitari ! frumos tur, frumos fier, frumoasa realizare !

 

fata mea n-are nici prea multi muschi(se vede si din poze) si nici nu e masochista, doar si-a dorit foarte mult sa mearga cu mine; in schimb tre sa recunosc ca puterea femeilor de a indura este mare; eu nu stateam acolo nici pentru demi moore, salma, si angelina la un loc;

dar seara: un vin bun, o baie calda, papa la restaurant, au compensat greul de peste zi si a fost ok; chiar mai vrea si alte plimbari; si eu care credeam ca scap :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Ma mananca tastatura si tre sa scriu si eu cateva randuri :( BRAVO BRAVO BRAVO!!! De 1000 de ori BRAVO!!! Sincer iti spun, nu credeam ca se poate face un asemenea traseu pe un SS. Acuma ca am vazut.. cand pun si eu mana pe un CBR 600 RR n-am sa-l iert. Nici eu nu vreau acrobati de la un SS, vreau pur si simplu sa ma bucur de placerea de a conduce un motor Super Sport.

 

Bravo inca odata si ASFALT USCAT!!!

 

:hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit un om cu capul pe umeri ! daca te-au tinut spatele si mainile de ce sa nu faci si turul europei cu r6 :hug: .....felicitari si la cat mai multi km fara incidente ......cat despre poze.......nu mi-am putut lua ochii de la ele ......... :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...