Sari la conținut

B-62 Bip


euinsumi
 Share

Postări Recomandate

"limita maxima de viteza in localitati este 50 km/h" (sper ca nu s-a schimbat intre timp, am citat din legislatia rutiera 2003)-> cum iti suna asta? a noutate?

merge si 60,nu e amenda

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 62
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Domle, eu zic ca printre mistouri un om inteligent intelege problema. Punctul 4 de la declaratia ta de 6 puncte e foarte nobil si frumos. Restul insa (limbaj de mirc si comportament de berceni) aduc o atingere imaginii tale, ori avocateala se bazeaza in masura foarte mare pe imagine. Cind iei un avocat (gratis sau nu) e preferabil sa fie si folositor, nu sa te afunde mai tare in rahat. Pacat ca trebuie sa-ti explic asa pe litere unui avocat, chestii deloc subtile pe care le-am zis.

 

In rest n-ai nimerit-o si nici personal nu pot sa-ti explic... evident din invitatia ta am inteles ca vrei sa-mi faci cinste cu o bere pentru sfaturile profesionale. :crack:

mai date-n spital de inteligent ce esti tu mai frumocsule de cotroceni ca plictisesti.ce va bagati voi in seama sa corectati pe toata lumea.SUPOZITOARELOR.te -as cinsti eu pe tine cu un sut in kur onanistule.sigur ai acnee juvenila.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu iau apararea nimanui(sincer sa fiu imi place cearta :crack:),dar vrajitorul are dreptate:nu as apela nicicand la un avocat agramat infantil,prefer sa merg la bulau pe mana mea

 

On topic : prea multe "aproape" accidente,incidente de genul asta se intimpla zilnic unora,chiar de cateva ori pe zi.Ori ne place sa ne laudam,ori habar n'avem ce e ala accident.Iti taie unul calea,iti franeaza brusc in fata,te sicaneaza pe banda ta,cazi pe linia de tramvai,cazi pe nisip,cazi pe asfalt ud ... astea parca nu merita sa fie scrise in sectiunea accidente,ar trebui infiintata o noua rubrica,ceva gen " Uite cat de bou sunt si ma mai sui si pe motocicleta".Asta se intimpla cand mergi de 2 ori pe luna cu motoreta cate 15 minute.

 

Se tot agita lumea p'aci ca nu suntem observati in trafic,ca soferii inca nu constientizeaza ca suntem si noi acolo.Pai cum dracu' sa ne vada cand noi chiar nu suntem acolo????Ma dau zilnic cu motoreta si sa mor de ma intilnesc cu mai mult de 4-5 motorete si 3 scuteristi in slapi.Nu suntem chiar atat de multi pe cat cred unii sau suntem,dar tinem motoretele pt weekend cand e mai liber sau iesim inafara.

Editat de IraSciBil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vrajitorule, nu'ti mai bate capu'. asta e materialul in romanica noastra mioritica.

irascibile, de data asta (probabil a doua sau a treia oara :crack: ) ma vad nevoit sa iti dau dreptate.. :crack:

 

cat despre "tu insuti" - mah flower powere, daca chiar esti nascut in '64 atunci chiar e trist mah..

infantil rau ptr respectabila ta varsta... :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu iau apararea nimanui(sincer sa fiu imi place cearta :crack:),dar vrajitorul are dreptate:nu as apela nicicand la un avocat agramat infantil,prefer sa merg la bulau pe mana mea

 

On topic : prea multe "aproape" accidente,incidente de genul asta se intimpla zilnic unora,chiar de cateva ori pe zi.Ori ne place sa ne laudam,ori habar n'avem ce e ala accident.Iti taie unul calea,iti franeaza brusc in fata,te sicaneaza pe banda ta,cazi pe linia de tramvai,cazi pe nisip,cazi pe asfalt ud ... astea parca nu merita sa fie scrise in sectiunea accidente,ar trebui infiintata o noua rubrica,ceva gen " Uite cat de bou sunt si ma mai sui si pe motocicleta".Asta se intimpla cand mergi de 2 ori pe luna cu motoreta cate 15 minute.

 

Se tot agita lumea p'aci ca nu suntem observati in trafic,ca soferii inca nu constientizeaza ca suntem si noi acolo.Pai cum dracu' sa ne vada cand noi chiar nu suntem acolo????Ma dau zilnic cu motoreta si sa mor de ma intilnesc cu mai mult de 4-5 motorete si 3 scuteristi in slapi.Nu suntem chiar atat de multi pe cat cred unii sau suntem,dar tinem motoretele pt weekend cand e mai liber sau iesim inafara.

 

cum nu sunt domn'le motociclisti , nu vezi cati sunt pe net in fata calculatoarelor :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s-au gasit inteligentii forumului sa comenteze..mi-e scarba de voi. kontra avea dreptate..! v-as mai zice eu cate ceva dar iar imi suspenda dobrescu contu

 

 

:P :P :drink: Adica ne'ai rupe gura da' ti'e frica sa nu te certe mamica apoi,nu? :lol:

 

unii sunteti tari in clantza,in anonimat, dar altfel,vai steaua voastra.

 

 

Unii suntem anonimi,asta este ... da' tari in clanta nu suntem,a mea e moale ca fularu'. Stefan , Str.Lugoj,nr. 25,sect.1 :hug: miercuri - Arc , vineri - Etrusco , Luni-Vineri circul pe traseul Titulescu - pta Muncii - Gara Catelu , am ochii verzi si sunt simpatic foc.

 

 

P.S. : sunt slab la pat,da' compensez la sentimente :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iarasi ti-au facut baietii fanclub?

Oricum minte....nu este simpatic....chiar deloc!

Ochi verzi...pe dracu....ii are rosii!

dar exista si ceva adevar....e slab la pat! Toate gagicile care au fost cu el au confirmat asta! Iar ca sentimente....:ok: pune prea multe si d-aia ia tzepe mari de tot :hug:

 

 

 

 

ce rai ie unii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic sa lasam vrajeala si sa iesim toti pe interval sa vedem cine ramane in picioare.ce ziceti?care esti ma amator de mortal kombat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic sa lasam vrajeala si sa iesim toti pe interval sa vedem cine ramane in picioare.ce ziceti?care esti ma amator de mortal kombat?

vrajitoru din oz este..e omu de training,ia bataie de la toti :hug: we love you blair witch :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce faceti ba femeilor, v-ati impritenit? Irascibile ai mucificat topicu cu farmecu tau nemarginit. Vreau sa vad singe :ok:.

[/quote

ba sarcie ,te invit la o partida de MMA,oricad si oriunde(vezi ca doare).

 

Ce faceti ba femeilor, v-ati impritenit? Irascibile ai mucificat topicu cu farmecu tau nemarginit. Vreau sa vad singe :hug:.

ba sarcie ,te invit la o partida de MMA,oricad si oriunde(vezi ca doare).

 

Ce faceti ba femeilor, v-ati impritenit? Irascibile ai mucificat topicu cu farmecu tau nemarginit. Vreau sa vad singe :P.

 

nu prea merg tastele,deci revin:Ba saracie, te invit la o partida de MMA.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce faceti ba femeilor, v-ati impritenit? Irascibile ai mucificat topicu cu farmecu tau nemarginit. Vreau sa vad singe :ok:.

cand ajungi la caminul cultural, dak ai banutzi de net ,da un mesaj cu data, ora, locul,unde sa mi te tavalesc ,saracie ,pt ca vad ca desKulls, a kpitulat, sau a facut pish pe ea ,asishderea andreicah :hug:

 

cand ajungi la caminul cultural, dak ai banutzi de net ,da un mesaj cu data, ora, locul,unde sa mi te tavalesc ,saracie ,pt ca vad ca desKulls, a kpitulat, sau a facut pish pe ea ,asishderea andreicah :P

ps.pt vrajitoarea din g-ozul....

 

vrajitorule, nu'ti mai bate capu'. asta e materialul in romanica noastra mioritica.

irascibile, de data asta (probabil a doua sau a treia oara :P ) ma vad nevoit sa iti dau dreptate.. :ok:

 

cat despre "tu insuti" - mah flower powere, daca chiar esti nascut in '64 atunci chiar e trist mah..

infantil rau ptr respectabila ta varsta... :lol:

sincer sa fiu, knd vad ca ai 10 kg, cu tot cu moto si kask ,ma deprim ........ :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce discutii!Daca era la o masa plina de sticle goale...Dar asa,pe forum...Nu este frumos! Mai citesc fetele ,si altii care oricum nu au o parere buna despre motociclisti si voi alimentati raul facut de altii! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce discutii!Daca era la o masa plina de sticle goale...Dar asa,pe forum...Nu este frumos! Mai citesc fetele ,si altii care oricum nu au o parere buna despre motociclisti si voi alimentati raul facut de altii! :ok:

suntem nervoshi :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...