Sari la conținut

Bai Termale Bulgaria 2010 - Sf. Constantin si Elena, Va rog sa preciza


Xomin
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 141
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Eu am prins doar o juma de ora de ploaie marunta, pe autostrada de la Shumen la Varna, la ducere, iar in bazin ploua cu apa calda, deci nu se pune. Traiasca polarul pe sub geaca, pantalonii de ploaie si cizmele de vara impermeabilizate cu spray de lantz :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa vezi asa ceva stand intr-o piscina cu apa la 38 de grade cand afara sunt 3 grade pe o ploaie mocaneasca .... mai rar

si toate astea band drinking-42.gif vin demisec rosu din podgoriile prahovene, transformat fara voia lui (sau a noastra) in "sprit", din cauza ploii happy-026.gif

Bei eu il vedeam alta culoare si chiar nu fumasem nik :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu eu ce sa zic smoking-030.gif

 

* mie imi place cerul violet. ce daca e la bulgari, se vede si de-aici :)

 

sa va fie de bine! asa plimbare mai zic si eu! zic, ca altceva nu pot sa fac acuma, asta e... :blink:

 

combinata asta de apa fierbinte, cu vin rosu cam rece, cer roz-violet si ceata/ploaie/burnitza/soare/vant pe autostrada ...e "catastrofala"! :wink:

Editat de cria_p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am prins doar o juma de ora de ploaie marunta, pe autostrada de la Shumen la Varna, la ducere, iar in bazin ploua cu apa calda, deci nu se pune. Traiasca polarul pe sub geaca, pantalonii de ploaie si cizmele de vara impermeabilizate cu spray de lantz :)

 

Off topic... LOOONG time no see! sa zic asa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
ba voi v-ati tacanit complet :laugh:

numai azalia stiti...

mai schimbati si voi traseul :D

Eu la vara il schimb si merg iar cu cortul in orasul Rock'n'Roll Kavarna, vezi detalii despre ultimele nebunii din locul ala aici. Am ajuns sa apreciez in mod deosebit un orasel unde desi plaja nu e cine stie ce primarul e roacker si chopperist. E o nebunie acolo, daca intrebi cum ajungi nu stiu unde aia iti spun ca faci dreapta la blocul Klaus Meine sau la blocul Doro sau Billy Idol sau mai stiu eu ce... Nebunul lor de primar a reabilitat termic blocurile pe bani de la UE si cu aceasta ocazie le-a aplicat cate un mare mozaic cu trupe de rock. Bine, pe langa Dia caruia tocmai i-au facut si statuie au si blocurile Taja, Juda's Priest, etc... Eh, mi-as dori si eu un primar din asta pe aici, dar din pacate al nostru face doar drumuri suspendate, dar le face doar din hartie pe la el prin casa...

Dar pana una alta nu mai e bine de mers cu cortul asa ca daca tot ito pui in cap sa faci 2x280km pana la mare singura distractie in acest sezon ar fi strandul cu apa termala din K&E (exista si unul in partea de nord a plajei de la Varna, dar e plin de babe cu varice si nu are nici un haz). Asa ca ramane cum am stabilit, fie Evropa cu mic dejun inclus, fie Azalia cu all-inclussive mai putin apa termala, deci stai pana la pranz ca sa nu pierzi masa de pranz care se serveste incepand cu 12. Eu unul prefer sa servesc la pranz pizza cu castraveti in Silistra ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu vino acasa si mergem la bai ca niste babe ce suntem. :laugh:

Avantaj fata de azalia, apa e mai calda si e piscina hotelului, nu publica.

 

* eeeeei!

ia mai stati si p-acasa, fratilor...!

Editat de a_deea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ultima data a fost super tare... pentru 100 de lei in plus fata de europa (adica 200), ai mancare bautura si caldura in camera ..."fara numar" laugh.gif

 

Da, dar nu uita gandacii..., cu siguranta sunt inclusi in pret. Erau unii asa grasi si batrani de cred ca erau stramosii celor care sunt acum, aia au istorie bogata acolo, nu-s de ieri de azi prin camere.

Cred ca apar si eu de data asta.

Voie buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...