Sari la conținut

Unde Ne Intalnim Vara?


QUAD
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 594
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

vin si io daca o sa mai am picioare ca ma duc la Nea' Florin sa ma antreneze pentru concurs:D

 

 

La ce crashbaruri poarta suzy a lu' dom' instructor,o sa ai picioarele in siguranta100% :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PUN PARIU PE O LADA DE BERE CA PESTE O SAPTAMINA NE VEDEM TOT IN BAVARIA....

asta daca nu cumva clubul a luat deja o hotarire in privinta asta,sa schimbe locatia pentru "vibratii" pozitive mai bune.si atunci o probabil o sa dau buzna si in sticlele de vodca din barul respectiv :cheers:

maine nu pot veni....distractie placuta si sa-mi spune-ti cum a fost in noua locatie :burnout:

asfalt...

p.s.nu va imbatati prea tare sa nu faceti impresie negativa chiar din prima zi.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PUN PARIU PE O LADA DE BERE CA PESTE O SAPTAMINA NE VEDEM TOT IN BAVARIA....

asta daca nu cumva clubul a luat deja o hotarire in privinta asta,sa schimbe locatia pentru "vibratii" pozitive mai bune.si atunci o probabil o sa dau buzna si in sticlele de vodca din barul respectiv :P

maine nu pot veni....distractie placuta si sa-mi spune-ti cum a fost in noua locatie :burnout:

asfalt...

p.s.nu va imbatati prea tare sa nu faceti impresie negativa chiar din prima zi.....

 

 

 

:hug: :hug: :( :what: Daca tot umbla vorba ca suntem de elita :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: :P :hug: :hug: Daca tot umbla vorba ca suntem de elita :burnout:

:what: idee rea nu e sa dezvirginam si alte locatii din bv,problema acolo e ca nu ai intimitatea din bavaria deci pe bune ca si comportamentul trebe sa fie de "elite"....pina la 500-600 de vodca :( ma abtin si eu dar ce trece peste nu bag mina-n foc X-(

:haha:

asfalt....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:angryfire: Azi am stat in separeu in Bavaria 2 persoane. Chiar daca mai vroiau si altii, baietii au spus la toata lumea ca separeu e ocupat. Si-i mai si anuntasem ca in seara asta nu mai vine nimeni.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer..... zic ca e prea mic aici...parerea mea.... e luminat...vedem motoretele pe geam...nu mai e fumu de acolo...dar totusi.....nu avem loc

 

pai ce sa mai ne batem capu' degeaba . s'a dus vremea carciumilor . mie in suta ca in fiecare miercuri ne vedem in livada . cine mai are chef sa stea la un suc cind vremea baga in tine totzi dracii sa bagi carbune in trontineta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah tie iti place sa faci liniute pe poiana?

pai la astia cu cazane asa ne place sa ne intrecem intre noi pe poiana si pe muresenilor.Mai facem o dungulitza, mai forjam o toba Ashtucovici (ce nume de moldovean!!!!), k baietii, facem si noi ce putem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' numa intre voi, nu? Ca daca apare vreun mixer va cam face.

 

P.S La toba ii zice Akrapovic. Nu prea esti cult in cap. Ashtucovici cred ca e gama (low budget :finger: ) de tobe pentru cazane.

mai avem si Abibanovici si ceva speci de sturioni care merg numa pe cazane. :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

Azi am ales Sfantu Ghorghe(via Valcele).Multi,cunoscuti si ne,in total cred eu peste 20 motoare.

La intoarcere,mai,mai sa-mi las motorul in Bod la Bestia Nera.Cativa stropi ne-au intampinat la intrarea in Brasov.

Poziliiiii:

post-15199-1210793843_thumb.jpgpost-15199-1210793876_thumb.jpgpost-15199-1210793906_thumb.jpg

post-15199-1210793927_thumb.jpgpost-15199-1210793948_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...