Sari la conținut

Unde Ne Intalnim Vara?


QUAD
 Share

Postări Recomandate

Super pozele @Cazy ... :P probabil nu-s toate postate..... sa mi-i le trimiti si mie pe msg cand ne vdm... :ok:

 

Multam fain de poza aia "artistica" , de coperta :ok:)

Singura faza nasoala e ca atunci cand e aparatu tau, tu nu prea apari in poze .. Riscu meseriei :smoke:

:agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 594
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vad ca mi-ai luat-o inainte cu facutul pozelor.... :agree:

 

Se vede ca m-am tinut de cuvant fata de Pacasac:post-15199-1187976965_thumb.jpg

 

In fata la Judetean alaturi de d-nul Marius Stoica(biker-ortoped):post-15199-1187976788_thumb.jpg

Editat de FLR-BV
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt miercurea asta, se anunta o propunere beton,dar care depinde de vreme....

 

si anume: Piscina de la Fagaras - Laguna Albastra.

va atasez si cateva poze.

 

Pret intrare:12 lei de persoana,dar ajungand seara e posibil sa platim mai putin sau deloc.

Piscina se inchide la ora 23,dar se poate sta in apa pana la 00:30 -1 . Seara se aprind niste super lumini si se introbaga apa calda in bazin.

Adancimea maxima este 1.90,dar in rest e sub 1.50 .

 

Preturile sunt super rezonabile,dupa cum vedeti si in poza. Pizza se face acolo pe vatra si costa intre 7 - 11 lei /buc.

 

Singura problema pe care o vad ar fi vremea. Poate tine cu noi.

 

Nu va faceti griji pt ora tarzie de plecare, si daca plecam la ora 21 tot avem timp sa ne saturam de baie si sa revenim :agree:.

 

post-5192-1188293920_thumb.jpgpost-5192-1188293881_thumb.jpgpost-5192-1188293859_thumb.jpg

post-5192-1188293836_thumb.jpgpost-5192-1188293956_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incantatoare peisaje...sa fie pregatirea pt weekend??

Tinand cont ca am sosit acu o jumatate de ora si mergand cu ambele geamuri deschise am simtit ca ma cam 'strange' cineva de spate .Cred ca sarim peste baia din piscina. :bounce:

Putem face un drum pana acolo sa tatonam terenul pt o iesire de weekend .

Pt. maine s-au anuntat si 3 incepatori .Rugaminte: ori facem 2 grupuri ori ramanem cu unul dar la o viteza mai mica.Eu aduc 2 statii dar sunt binevenite si altele.

Sfatul meu:daca nu ai echipament minim,daca ai mancarimi in palma (pe serpentine),daca pasagera-ti sta cu picioarele pe toba si aparatoarea lantului :D ,stai taticu' in Livada si mai trage cu coada ochiului la ceilalti!

Va salut, nu va uitati hainele groase si vestele!

Flr.

Editat de FLR-BV
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da' ce subtil esti :D... doar nu te referi la reisaru' ala care am aflat ulterior ca nici n-are carnet si merge cu noi pe Cheia, nu?

Lasand gluma la o parte, nu e deloc o idee rea stabilirea unor reguli de baza pt plimbarea in grup la plecare. Cine crede ca e prea meseriash pt asa ceva, nu are decat sa isi aleaga alta destinatie sau sa mearga inainte,astfel incat sa nu fie incomodat de ceilalti.

de ex ar ajuta mult ca fiecare sa isi pastreze pozitia in grup pe toata durata deplasarii si sa se stabileasca intoarcerea de comun acord, nu fiecare sa se intoarca cand are chef. Sa nu-l pierzi din oglinzi pe cel din spate e ,la fel,o chestie de bun simt intr-o plimbare in grup. Astfel se evita situatiile jenante in care nu stii cine si daca mai e cineva de venit, de unde rezulta si imposibilitatea de a-l ajuta la nevoie.

si inca ceva - ar fi de preferat ca la plimbarile din care ne intoarcem dupa innoptare,sa evitam Cheia. Deja Cheia+noapte a inceput sa insemne Cheia+ noapte+sp.judetean.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

sunt si eu incepator, pe FLR l-am cunoscut la examenul de A, desi am facut instructajul cu Marius TOTA, examenul l-am executat pe motorul lui. Tocmai m-am intors din concediu cu un prieten, unde am strabatut vreo 2.000 de km, primii mei 2.000, fara incidente din fericire. Un eveniment la sfarsitul periplului m-a adus in preajma lui "rul". Dupa 2.000 de km am facut pana la intrarea in Bv. La vulcanizarea de pe Cuza ne-a abordat rul, si ne-a zis de intalnirile voastre. Am discutat un pic cu el, cat sa ne trezeasca interesul pentru excursii organizate prin intermediul FORUM-ului de fata.

 

Am o pb cu lumina, am becul ars, si nu apuc sa il schimb pana la 18:00, deci cred ca o las pe saptamana viitoare. Oricum, distractie placuta si asfalt uscat desear' :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cea mai tare tura de anul asta.

Din livada pana la Petrom V la Steagu, si dup'aia fiecare cum l-a taiat capu. Halal ploaie. Ne-a spart. :)

CHiar ca cea mai marfa iesire:)) ... eu am ajuns pana la Petrom darste... o punga de chipsuri si o cafea pana a trecut torentiala... dupa care... GO HOME :P

La cat mai putine iesiri d'astea imi doresc! :baldy:

Poate se indreapta vremea si mergem la Targoviste... :what:

Numai bine! :scratch: :-L

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tinand cont ca muraturile se pregateau a fi puse :scratch: ,am preferat s-o inoptez pe Suzzy in Petrom :what:

Iar dimineata,hopa sus...pe remorca :) post-15199-1189094854_thumb.jpg

 

Multi si-ar dorii nevasta cu carnet... si masina! :-L

 

Si apropo...arpoape c-o inghisisem pe aia cu ... prima serpentina pe predeal cu soare :P)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropo de vremea asta... (ce se vede la ora asta...) Partea dinspre Nord e senin cat vezi cu ochii... poate repetam azi figura de miercuri ha ce ziceti!? :)

Azi ai liber?

Te sun mai tarziu poate iesim un pic

De tirgoviste deocamdata nu zic nimic

:scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De la tine poate as intoarce si celalalt obraz.

 

Halal motociclist... tot ce e posibil. Uitati-va la voi ce halal de OAMENI. (voi = cei care se simt (mai pe romaneste, adica in stilul romanului, nici unu))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau pentru tine d-nule(george) ..se pare ca ai o problema...si aia de comunicare..nu se impunea "" :) ""..si asta nu ca-l apar pe Paca..dar..ai o mare problema....

p.s. cand vei invata sa te porti atunci sa incerci sa mai postezi!!! halal "pseudomotociclist" ce esti tu!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...