Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

norbi_bidi, cam ai dreptate. Orice topic da in off-topic foarte repede in aceasta arie cel putin. Se simte foarte acut lipsa unui moderator activ in aceasta arie. Eu unul am incercat ca de fiecare data cand scriu ceva off topic sa adaug si ceva on topic, lucru pe care nu-l prea fac multi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

norbi_bidi, cam ai dreptate. Orice topic da in off-topic foarte repede in aceasta arie cel putin. Se simte foarte acut lipsa unui moderator activ in aceasta arie. Eu unul am incercat ca de fiecare data cand scriu ceva off topic sa adaug si ceva on topic, lucru pe care nu-l prea fac multi.

 

poi asta incercam sa fac si eu... de aia mai puneam cate o intrebare "stupida" (ca sa nu fac offtopic)... ca de exemplu ala cu fan ayamaha intre 600-1000cc... de aia am puso ca sa nu fiu offtopic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci astea de 50cc alea mici mici prind in jur de 50-55 la ora ... si astea de 110 ... am vazut pe youtube ca se duc 80-90 :peace:

 

ai vazut mai razvy ca tot il fac... :bigstar:

si cu cel de 50 si cu cel de 110 :finger: :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci astea de 50cc alea mici mici prind in jur de 50-55 la ora ... si astea de 110 ... am vazut pe youtube ca se duc 80-90 :baldy:

Mai haste da ce tia mai traznit prin cap :finger: sa iti iei Poket bike, de 110cc. Pai m-am dus cu unul si is f incomode chiar si pt agrement. Si daca esti inalt o sa stai pe el foarte aiurea. Si te-ai gandit ca, cu el tragi foarte usor trante. Si o tranta la 50 km/h cu el e destul de tragica pt tine :peace: . Cum ziceam ca m-am dat cu unul de 110cc, is destul de nervoase, insa am prins putin nisip, si la 10 km/h asa juca stanga freapta de numa numa. de aveam mai mare viteza cred ca trageam o tranta. Mai bine ai rabdare pana vine CBR-ica, nu iti belii genunchi de pe acum :moron:

 

Cius! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai haste da ce tia mai traznit prin cap :moron: sa iti iei Poket bike, de 110cc. Pai m-am dus cu unul si is f incomode chiar si pt agrement. Si daca esti inalt o sa stai pe el foarte aiurea. Si te-ai gandit ca, cu el tragi foarte usor trante. Si o tranta la 50 km/h cu el e destul de tragica pt tine :ok: . Cum ziceam ca m-am dat cu unul de 110cc, is destul de nervoase, insa am prins putin nisip, si la 10 km/h asa juca stanga freapta de numa numa. de aveam mai mare viteza cred ca trageam o tranta. Mai bine ai rabdare pana vine CBR-ica, nu iti belii genunchi de pe acum :baldy:

 

Cius! :bigstar:

 

imi iau 50 cc de fun ... nu`mi pasa daca`m rup genunchii ..asta e si ideea :( sunt masochist :peace: dar mi`sa pus pata si`mi i`au..astept sa`i vina baiatului cu care am vb ..peste 2 sapt mobrele din germania si`mi trimite cu ramburs prin curerat :(:D

 

 

"Mai bine ai rabdare pana vine CBR-ica, nu iti belii genunchi de pe acum :moto: " tu crezi ca`mi iau pocket ca sa ma plimb in oras??? nu inteleg de ce compari pocket cu motor de 600 .... il i`au de fun

 

PS: ti`am trimis mail ...am nevoie de o membrana pt carburator (daca ai) ... o sa`ti zic si diametru ei ... am carb CVK .... ahhh si garniturile alea daca ai mai rezolvat ceva :hurt: :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu`ti lua pentru ca sunt chinezesti si o sa ai numai probleme cu el. Am 2 prieteni care si`au luat atv de 110 si sunt foarte proaste. Dupa fiecare iesire se strica ceva la el. Mai mult o sa repari la el.

 

<small>--- Mesaj completat în 13 Apr 2008 10:34 -------------</small><br/>Vand 2 tobe sport pentru scuter

Laser X-pro , cromata , 350 RON

image696ry1.th.jpg dsc00156sy0.th.jpg dsc00138in9.th.jpg dsc00137nk9.th.jpg

 

Giannelli extra 250 RON

image417eb5.th.jpg image418ul5.th.jpg

A inceput sezonu, chiar nu vrea nimeni sa isi faca un upgrade la scuter? Dau si o pereche de arcuri pentru ambreiaj cui cumpara toba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De acord, sunt multe alte chesti mult mai importante decat imnul, ce naiba oare nu mai vedem padurea de copac? :bigstar:

 

<small>--- Mesaj completat în 11 Apr 2008 12:30 -------------</small><br/>Revin foarte surprins si cu un gust amar dupa o discutie pe mess cu

 

Se pare ca scrici ne lucreaza pe la spate si in combinatie cu iuiu au folosit materiale copiate, de pe Forumul CSR si de aici, fara permisiune scrisa, incalcand astfel drepturile de autor. Pentru simplul fapt ca au intreprins aceste actiuni fara sa intrebe macar, personal ii consider exclusi din comunitate si sper sa intelegeti si sa nu asociati vreodata imaginea CSR cu acesti doi utilizatori ori cu site-urile aferente create de acestia pe care s-au folosit materialele respective. Au pangarit fara rusine sigla CSR si si-au insusit drepturile de autor in Copyright.

 

Sincer sunt dezamagit si am ramas fara cuvinte, chiar nu ma asteptam la asa ceva, putea macar sa fie mai original, nu doar copy-paste :finger:

 

Status-ul lui era urmatorul - "COMUNITATEA SCUTERISILOR din ROMANIA"

 

 

 

 

 

Cauta-ma maine pe mess...ce naiba..vorbim pe forum ca sunt nesimtiti...asta nu rezolva nimic....actiuni nu vorbe...ca la primarie..!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ai aflat cum se numeste? :moto:

 

nu stiu cum se numeste... dar vreau sa iti zic altceva... am fost azi prin oras, din vreo 30scuteristi pe care iam vazut cat timp am stat in oras, 20 dintre ei erau fara casca... :moron: :peace: :baldy:

din cei 30 scuteristi erai vreo 5 fete... :bigstar:

 

pe unde ai umblat azi ca nu te-am auzit trecand prin fata casei mele :hurt: :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vi se pare ca multi incepatori pe biciclete primesc niste motoare tari cu care nu pot face nici 10m fara sa pateasca ceva :finger:

 

LE: si inca catva care se cred cascadori :moron: cu exceptie din minutul 2:00 :bigstar: http://www.youtube.com/watch?v=bPHbbCAbRLE...feature=related

Editat de madendre
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vi se pare ca multi incepatori pe biciclete primesc niste motoare tari cu care nu pot face nici 10m fara sa pateasca ceva :finger:

 

LE: si inca catva care se cred cascadori :moron: cu exceptie din minutul 2:00 :bigstar: http://www.youtube.com/watch?v=bPHbbCAbRLE...feature=related

Ala din primu link e chiar prost,cum ma sa cazi asa:crack:

Da eu nu inteleg un lucru,daca tot se filmeaza si fac un (cuvant urat),de ce mai pun filmuletzu pe youtube?sa vada lumea cat de prosti sunt?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vi se pare ca multi incepatori pe biciclete primesc niste motoare tari cu care nu pot face nici 10m fara sa pateasca ceva :peace:

 

LE: si inca catva care se cred cascadori :baldy: cu exceptie din minutul 2:00 :bigstar: http://www.youtube.com/watch?v=bPHbbCAbRLE...feature=related

m-am minunat cati sarsani obositi pe youtube :finger:

alde haidi wai mitica ai :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vi se pare ca multi incepatori pe biciclete primesc niste motoare tari cu care nu pot face nici 10m fara sa pateasca ceva :peace:

 

LE: si inca catva care se cred cascadori :baldy: cu exceptie din minutul 2:00 :finger: http://www.youtube.com/watch?v=bPHbbCAbRLE...feature=related

 

poate nu se cred cascadori... poate doar incearca sa fie si ei "buni"... toti picam :bigstar: mai ales cei care fac scheme :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...