Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut! Sunt din Pitesti si vreau si eu sa devind membru CSR :cheers: Pe-aici pe forum vad ca nu e nimeni din orasul meu, dar sunt destule scutere pe strada :cheers: Pot sa va ajut sa va mariti CSR in Arges. Eu de-abia mi-am luat scuterul si sincer sa fiu n-am casca, nici nu e inregistrat, dar saptamana care vine rezolv totul. Nu ies pe drumurile publice fara casca :lol:

 

Deci ma primiti in CSR? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

l-am desfacut si ii sarise o bila,am pus-o si am rezolvat.Deasemenea am mai descoperit ca ambreiajul meu merge in 2 arcuri deoarece unul era prin capacul de la variator rupt :cheers: .Cred ca de asta imi merge la ralanti.Trebuie sa le schimb dar nu stiu cum sa desfac ambreiajul ala ca nu am cheie :cheers: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau sa deschid un subiect kre pe mine m-a disperat in ultimele zile!CONSERVARII!NU cedeaza trecerea,NU se uita in oglinzi si tot ei sunt tare in gura dak ii claxonezi!k sa nu spun d faze gen....taiat fatza si frana brusca....k i s-a sculat lui si se da mare smecher si alte asemenea kkturi!era saptamana trecuta sa fac un accident destul d urat knd un tir nu a avut nici un chef sa-mi acorde prioritate in rond si dak nu franam se urca pe mine....si normal....tot el cu gura mare k ar trebui sa fim impuscatzi!intrebarea e.....CUM NE PROTEJAM DE TAMPITZI K ASTIA .....sa nu excludem femeile kre sunt o pacoste .....mai ales fetele pe scuter kre nu au nici o treaba cu legislatia....semafor....casca....protectii sau alte lucruri!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau sa deschid un subiect kre pe mine m-a disperat in ultimele zile!CONSERVARII!NU cedeaza trecerea,NU se uita in oglinzi si tot ei sunt tare in gura dak ii claxonezi!k sa nu spun d faze gen....taiat fatza si frana brusca....k i s-a sculat lui si se da mare smecher si alte asemenea kkturi!era saptamana trecuta sa fac un accident destul d urat knd un tir nu a avut nici un chef sa-mi acorde prioritate in rond si dak nu franam se urca pe mine....si normal....tot el cu gura mare k ar trebui sa fim impuscatzi!intrebarea e.....CUM NE PROTEJAM DE TAMPITZI K ASTIA .....sa nu excludem femeile kre sunt o pacoste .....mai ales fetele pe scuter kre nu au nici o treaba cu legislatia....semafor....casca....protectii sau alte lucruri!

cel mai bine te aperi te ei si te iei tu primu de ei sa nu se ia ei de tine ca bhaaaa de ce nu acorzi prioritate ca nu stiu ce cum a facut ala cu tirul tu trebuia sa te iei de el nu el de tine:)

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau sa deschid un subiect kre pe mine m-a disperat in ultimele zile!CONSERVARII!NU cedeaza trecerea,NU se uita in oglinzi si tot ei sunt tare in gura dak ii claxonezi!k sa nu spun d faze gen....taiat fatza si frana brusca....k i s-a sculat lui si se da mare smecher si alte asemenea kkturi!era saptamana trecuta sa fac un accident destul d urat knd un tir nu a avut nici un chef sa-mi acorde prioritate in rond si dak nu franam se urca pe mine....si normal....tot el cu gura mare k ar trebui sa fim impuscatzi!intrebarea e.....CUM NE PROTEJAM DE TAMPITZI K ASTIA .....sa nu excludem femeile kre sunt o pacoste .....mai ales fetele pe scuter kre nu au nici o treaba cu legislatia....semafor....casca....protectii sau alte lucruri!

 

si la mine mai exista cazuri de neacordare de prioritate, dar ii las :cheers: oricum... in bistrita este un trafic pe care multi si l-ar dori... nu ca sunt putine masini... soferii se respecta! :cheers: daca gresesti ceva, te iarta. :cheers:

 

PS. nu te poti apara nicicum de conservari, ca ei sunt inchisi in cusca aia... sunt protejati. pe cand noi... ii de ajuns sa ne impinga umpic si ne facem praf. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.....mai ales fetele pe scuter kre nu au nici o treaba cu legislatia....semafor....casca....protectii sau alte lucruri!

Ce ce ce unde unde unde ai vazut tu fata pe scuter ? :cheers: Eu stiu doar 2 care culmea...au PERMIS ,in mod sigur stau la semafor si sunt si echipate 60% complet...de protectii nu stiu dar recomand sa va "protejati" toti :cheers:

 

Deci cand mai vezi fete "goale" si nebune pe scuter pls give me a call !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merge alarma de motocicleta pe bateria mea de 6v? pe alarma in instructiuni scrie 12v trebuie sa cumpar baterie de 12v sau merge si pe asta? raman dator cu o :cheers: ms anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am facut si io un videoclip pe ploaie :cheers: l-am facut .avi , dar nu se vede tot.. :cheers:

e doar 4 secunde? sau nu l-am descarcat eu pe tot? l-am luat de doua ori!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu nevoie de iste sfaturi va rog! vreau sa.mi vopsesc scuterul.am cumparat vopsea si tot ce trebuie pt tipul care o sa il vopseasca,dar cand l.am intrebat cat imi ia pt paintjob imi tot spune lasa ca ne intelegem noi...ori eu vreau sa.mi fac o idee despre preturi sa nu ma pacaleasca.in total vopsesc ca jumatate din suprafata scuterului.deci cam cat se ia pt curatare si vopsire? chiar am nevoie sa aud niste pareri.va multumesc! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e doar 4 secunde? sau nu l-am descarcat eu pe tot? l-am luat de doua ori!

 

3gp , e mai mare unpik .. avi numa atata merge :cheers: , ii era lene la ala cu care eram sa filmeze mai mult ,ca ploua .. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Sunt din Pitesti si vreau si eu sa devind membru CSR :) Pe-aici pe forum vad ca nu e nimeni din orasul meu, dar sunt destule scutere pe strada :lol: Pot sa va ajut sa va mariti CSR in Arges. Eu de-abia mi-am luat scuterul si sincer sa fiu n-am casca, nici nu e inregistrat, dar saptamana care vine rezolv totul. Nu ies pe drumurile publice fara casca :D

 

Deci ma primiti in CSR? :10:

 

 

:cheers: Ai rezolvat problema cu casca ???? Esti manierat ??????? Daca DA atunci ESTI BINE VENIT !!!!!!!! :cheers: :cheers:

 

 

PS : vorba lui Reverse " Gratar stii sa faci ??? " :lol: :crack: :crack: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am facut rost de casca...momentan imprumutata (toata vara :cheers:), am rezolvat niste acte, am facut dosarul si l-am depus la primarie si astept numerele :crack:. Ma consider manierat...fata de altii dupa forum... :lol: sunt ingeras :crack:

 

Gratar stiu sa fac :cheers: dar nu garantez gustul :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam cati km mergi cu 1L de ulei la un motor in 2timpi , cu rezervor separat care face amestecul singur ?

In perioada de rodaj consuma mai mult ulei si benzina ? TNX

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...