Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

la fel si la mine...tot zice ca imi ia,dar nu da semne

la vara ma duc in Anglia la un fast food si scot 1500 euro intr-o luna :bigstar: si imi iau sm...

sfat:pleaca de aksa vro 3 zile si iti cumpara :)

 

1500 euro/lunaaaaaaa.Ala da loc de munca frate!Dar pot sa te intreb cati "anisori" ai??Ce sfaturi pretioase. Stiu ca glumeai :lol: :blink:

 

thug ne-ai lipsi daca,chiar ai pleca de pe forum definitiv si ireversibil! :) :laugh: Momentan ai scuter de 49 cmc???

Editat de ssergiu_tuning
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1500 euro/lunaaaaaaa.Ala da loc de munca frate!Dar pot sa te intreb cati "anisori" ai??Ce sfaturi pretioase. Stiu ca glumeai :lol: :blink:

 

thug ne-ai lipsi daca,chiar ai pleca de pe forum definitiv si ireversibil! :) :laugh: Momentan ai scuter de 49 cmc???

am 16 ani mane :bigstar:

postul ce munca de care zici tu nu e unul la propriu...doar ajut un prieten englez la fast-foodul sau,el dandu-mi 30lire=50 euro pe zi

si stie ca vreau sa-mi iau motor...de aceea a zis ca intr-o luna am motorul :)

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1500 euro/lunaaaaaaa.Ala da loc de munca frate!Dar pot sa te intreb cati "anisori" ai??Ce sfaturi pretioase. Stiu ca glumeai :bigstar: :blink:

 

thug ne-ai lipsi daca,chiar ai pleca de pe forum definitiv si ireversibil! :) :laugh: Momentan ai scuter de 49 cmc???

 

Da. Am un JetForce ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da. Am un JetForce ...

Pai cum....ai dat de A1, te-ai strofocat atata, si amu te lasa balta...

Probabil nu ai fost si tu baiat cuminte :blink: . Ai suparat profii, ai luat note mici, ai chiulit de la scoala,... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am 16 ani mane :bigstar:

postul ce munca de care zici tu nu e unul la propriu...doar ajut un prieten englez la fast-foodul sau,el dandu-mi 30lire=50 euro pe zi

si stie ca vreau sa-mi iau motor...de aceea a zis ca intr-o luna am motorul :)

 

 

Considera-te un maaare norocos! :lol: :laugh: Iti urez succes in a-ti indeplini visul!

 

Da. Am un JetForce ...

 

Acum ti-am vazut scuterul in topicul recent inchis...E foarte frumos,dar cred ca nu iti mai ajung 49 cmc,asa? :blink: Stiu cum e,si eu imi doresc un 125 cmc :) dar sa vedem ce ne rezerva viitorul.Bafta si sper ca parintii tai sa fi spus ca nu iti mai cumpara doar pentru a te motiva pentru a face unele lucruri sau ceva de genul,si ca te vedem cat de curand pe forum cu un scuter mai "barosan"de 125 :>

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand se tine cursa de scutere de la Amckart? :) :blink: ...vreau sa vin cu Roxy...are cineva vreo idee cum pot sa car 2 scutere pana la Bucuresti?

Editat de dOctOr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand se tine cursa de scutere de la Amckart? :blink: :laugh: ...vreau sa vin cu Roxy...are cineva vreo idee cum pot sa car 2 scutere pana la Bucuresti?

platforma ...si eu as vrea sa vin ca am inteles ca anu trecut vroiau sa se tine o cursa de pocketuri ...eu ma bag dar nu stiu cum sa fac cu transportu` :)))

Editat de haste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

platforma ...si eu as vrea sa vin ca am inteles ca anu trecut vroiau sa se tine o cursa de pocketuri ...eu ma bag dar nu stiu cum sa fac cu transportu` :laugh:))

Il iei in valiza pe tren sau, daca platesti bine :) , te iau eu cu masina :bigstar:

 

bendixul nu e totuna cu electromotor? :blink:

 

Bendixul e o chestie care cupleaza la axul motor cand este actionat de electromotor.

 

@thug, nu dispera, ia-ti o slujba de vara, "saliveaza" dupa motoare, bate-i pe ai tai la cap cu "ce tare sa mergi in excursii pe motor, nici tigari nu-mi trebuie" :lol: bla bla si poate ai norocul sa cedeze ai tai si sa-ti ia motorul visat!

 

 

Bafta! :)

Editat de VladuL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@thug, nu dispera, ia-ti o slujba de vara, "saliveaza" dupa motoare, bate-i pe ai tai la cap cu "ce tare sa mergi in excursii pe motor, nici tigari nu-mi trebuie" :) bla bla si poate ai norocul sa cedeze ai tai si sa-ti ia motorul visat!

 

sau poti sa spui la ai tai "gata nu mai iau iarba,gata cu fumatul,ma fac baiat cuminte"....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Il iei in valiza pe tren sau, daca platesti bine :laugh: , te iau eu cu masina :blink:

 

 

 

Bendixul e o chestie care cupleaza la axul motor cand este actionat de electromotor.

 

@thug, nu dispera, ia-ti o slujba de vara, "saliveaza" dupa motoare, bate-i pe ai tai la cap cu "ce tare sa mergi in excursii pe motor, nici tigari nu-mi trebuie" :bigstar: bla bla si poate ai norocul sa cedeze ai tai si sa-ti ia motorul visat!

 

 

Bafta! :)

 

pai ti`ai laut permisu` ma ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lunea asta il iau :blink:

Tineti-mi pumnii (nu in gura! :bigstar: )

 

 

Bafta! :)

 

multa bafta atunci vladule...o sa iti tin pumnii... (nu in gura,stai linistit :laugh: )

scuterul ai reusit sa il dai?cat? (daca nu sunt indiscret.. :) )

Editat de dezkreator
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multa bafta atunci vladule...o sa iti tin pumnii... (nu in gura,stai linistit :blink: )

scuterul ai reusit sa il dai?cat? (daca nu sunt indiscret.. :laugh: )

L-am dat la dracu'. Cat? Vreo saptamana :bigstar: E pe balcon bucati, nu am timp sa-l asamblez sa-l vand...

Mersi de pumni :)

 

 

Bafta! :)

Editat de VladuL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand se tine cursa de scutere de la Amckart? :laugh: :bigstar: ...vreau sa vin cu Roxy...are cineva vreo idee cum pot sa car 2 scutere pana la Bucuresti?

Ce sa cauti ma tu cu jaful ala nebun :blink: pe Amckart :) ?

Daca vii incoa ma bag si eu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa cauti ma tu cu jaful ala nebun :blink: pe Amckart :) ?

Daca vii incoa ma bag si eu :bigstar:

au au auu :)...crek o sa-mi mirosi fumul de la uleiul meu Castrol 2t :laugh:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...