Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

Eu sper sa fie toate 6 50 de lei, ca o pereche insemna 2 bucati.

 

No offence einstein,dar o pereche inseamna 6 role.Oricum,de ce s-ar vinde cate 2,la bucata?Pentru ca exista si variatoare cu 8 role?Neh...sunt prea rare acelea,si pentru ele exista seturi de 8.Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

No offence einstein,dar o pereche inseamna 6 role.Oricum,de ce s-ar vinde cate 2,la bucata?Pentru ca exista si variatoare cu 8 role?Neh...sunt prea rare acelea,si pentru ele exista seturi de 8.Numai bine!

 

 

ce no offense ??? ca el s`a referit ca` cuvantu pereche inseamna doua "chesti" .... poate 1 set de role si aici poate avea 6 sau 8 role

 

 

 

iti dai seama ce pereche as face cu 2 brunete ? :P

Editat de haste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine a facut comanda (directa nu prin intermediari) pe easyparts.nl si sip-scootershop.com poate sa imi spuna (daca este amabil evident) care este modalitatea de trimitere in Romania,costul transportului si plata (cu ce fel de card)?...Pls...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe easyparts iti trimit cu tnt...coletele vin foarte rupte, dar piesele(cel putin pana acum, la mine) sunt ok. Consta 25 euro...merge cu orice card master, visa, visa electron(desi cu cel din urma trebuie sa prelucreze ei tranzactia manual, nu merge prin site-ul ala). Iiti ia banii fix, la un curs oarecum bun. Cardul trebuie sa fie si pentru extern (eu am bt mondo si bcr junior).

 

Zi ce card ai tu dezkreator si iti zic daca e bun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

termina man cu reclamele si click tale trimite pe mess nu pune aici ouale tale

omule... ce treaba ai tu ce zic eu... e discutii intre noi... deci numi zice mie ce sa fac si ce sa nu fac... daca nu iti place ceva nu te uita sau nu da pe el... salut :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate dar chiar e de cacao. Idiot e ala care a inventat site-ul ala...si tu esti dus ca scri aici. Poate vrei sa freci ouale tuturor dupa motociclism.

 

Esti penibil!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe easyparts iti trimit cu tnt...coletele vin foarte rupte, dar piesele(cel putin pana acum, la mine) sunt ok. Consta 25 euro...merge cu orice card master, visa, visa electron(desi cu cel din urma trebuie sa prelucreze ei tranzactia manual, nu merge prin site-ul ala). Iiti ia banii fix, la un curs oarecum bun. Cardul trebuie sa fie si pentru extern (eu am bt mondo si bcr junior).

 

Zi ce card ai tu dezkreator si iti zic daca e bun.

 

daca dai comanda de piese mici cum ar fi un set de role pt variator transportul costa doar 5 euro, eu am card visa electron si pt plata imi ia comision de 3 euro, deci in total 8 euro, daca vrei piese mai mari sau mai multe costa 25 euro tranp + comision de transfer 3 euro... (asta e comisionul pt visa electron, nu stiu daca e la fel si pt celelalte carduri)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru chestiti mici care se pun in plic iti ia 2 euro(stickere) in rest 25 euro(22 transportul+3 comision de administrare al cardului) + in functie de card comision de conversie din lei in euro...(care e pe la 2%)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru chestiti mici care se pun in plic iti ia 2 euro(stickere) in rest 25 euro(22 transportul+3 comision de administrare al cardului) + in functie de card comision de conversie din lei in euro...(care e pe la 2%)

 

se pare ca s-au modificat preturile 5,5 euro pt chestii mici, 24 euro pt colet mare + 3 euro comision pt card

post-28661-1214910000_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu vreau sa imi fac un card pt plati pe internet la ING , Visa Electron International la care sa depun cash ceva mai mult decat ma costa comanda si sa il alimentez doar cand fac vreo comanda.Am si un card la BCR este de salariu dar nu il folosesc pt plati internet din motive evidente (suma descoperita mare)...deci cu Visa Electron asta sa inteleg ca dureaza mai mult pt ca prelucreaza mai greu?si marfa de pe easyparts cam in cat timp ajunge rolly?

am vazut pe site la ei ca ar fi 24 euro trimiterea in Ro si 3 euro comision pt plata cu card....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...