Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

baieti. care e recordul la 50 cc ? dar la 125?

L.E. la 50 am auzit ca ar fi in jur de 202 km/h

eu acum am dat 205 pe autostrada...nu ma stie lumea? :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor am si eu nevoie de o curea rezistenta cu insertii din kevlar am ajuns la a 4 a curea care o arunc la gunoi , dimensiunile sunt 669-18-30 , am vazut pe http://scooter-center.com/catalog/product_...oducts_id=12015 dar este mai mare 680-18 ...... oare o sa`mi mearga ? avand in vedere ca este pt scuter ca al meu baotian ... in fine oricum nu are pe stoc , deci cine stie de unde pot gasii o curea pt petarda mea ???

 

te-ai gandit ca poate curelele care le-ai avut sunt EMO ? (n.r. - se taie singure)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate vad ca tu tot insisti...la scuterul de 2t vrei sa zici ca frana de motor e insesizabila...tin sa te contrazic...pentru ca am scuter de 125 in 2t si am avut si de 49 in 2t....si au frana de motor...e ilogic ceea ce spui tu ca e f mica frana de motor....iar la trepte inferioare e adevarat...pentru ca asta e la orice vehicul...

ok .. atunci iti urez succes .. :kali: foloseste "frana de motor " la 2 t .. ca sigur ai sa te opresti -intr-un gard- .. :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu sunt conice, nu este un lucru rau. Dimpotriva, poti sa spui ca ai role mai usoare. Du-te la un amanet sau bijuterie si roaga-i sa ti le cantareasca.

De la o vreme se tureaza scuterul in draci la plecarea dupa loc si prinde doar 60

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poti sa le mai ti,nu e neaparat nevoie sa se schimbi,important e sa cureti variatorul si role de praf si o sa vezi o diferenta.

L-am curatat pe acolo.Cred ca o sa mai ma tina sezonul asta.Din iarna o sa incep sa cumpar piese pentru viitorul sezon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...