Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:D :hurt: :rose: :)

ba sex oral defapt ce dracu sa mai zic aia cu batman e mai noua da aia e de vreo 2 ani

hai sa-l vedem pe doctor care il orbeste soarele in casa si una zici k e chioru ala de Dare Devil,dar vai vai ce fata de obosit are se mai si penseaza la sprancene esti cumva pe invers?? :rose: :)

post-20339-1189576360_thumb.jpg

post-20339-1189578722_thumb.jpg

Editat de adysme55
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba sex oral defapt ce dracu sa mai zic aia cu batman e mai noua da aia e de vreo 2 ani

hai sa-l vedem pe doctor care il orbeste soarele in casa si una zici k e chioru ala de Dare Devil,dar vai vai ce fata de obosit are se mai si penseaza la sprancene esti cumva pe invers?? :rose: :)

 

chiar nu-mi vine sa rad. E fain tipu :hurt: :D

 

 

 

 

P.S. nu sunt gay :rose: :rose: , ziceam si io :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba sex oral defapt ce dracu sa mai zic aia cu batman e mai noua da aia e de vreo 2 ani

hai sa-l vedem pe doctor care il orbeste soarele in casa si una zici k e chioru ala de Dare Devil,dar vai vai ce fata de obosit are se mai si penseaza la sprancene esti cumva pe invers?? :D :)

pffffff ce sexy sunt..... :hurt: :rose: ....bai batman hai iesi de pe forumul asta.du-te la padure iar cu prietenii tai si vezi ce faci pe acolo....te-am pupat mai falcutza :rose: :rose: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vine trenu din galati plin cu doctori spanzurati alde rossi astia.

ba obositule du-te si aruncate dupa primu bloc care il vezi

PS...pensa-m-ai la p**a cu dintii....poate iti mai dau cadou o masca cu spider man :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba gigolo italiano zi lu mata sa-si mai schimbe ruju ca imi face p..a curcubeu

ai si tu pwla ma? :) daca tot ai du-te o tura pe la baie si vezi ce-ti mai fac copiii........n-am cum eu sa te prind ca iti dadeam cu sport sprinterul de cap..... :D :hurt: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai k sa transformat threathul asta in hi5 cu injuraturi a la moto :) , cu ajutorul lu vespa :)) am reusit sa aflu ce e de facut ... o sa postez textul tradus ca acum a intervenit o noua problema.. e mai greu decat credeam ... Originalul - din pacate nu prea esteticul Filtru de aer contine un "Schnorchel=snorkel in engleza: tube that allows a swimmer to take air while under water/tub care permite respirarea aerului in timp ce esti sub apa", care

reduce curentul de aer si prin asta si consumul de benzina. Mecanicul de la service-ul Kirschhofer recomanda, sa scoateti acest tub, daca se vrea obtinere unui mai bun randament. Dupa indepartare se mai poate pune o 76er-Dell`Orto-HauptdĂźse (nu stiu ce inseamna dar am sa afisez o poza, nu imi dau seama ca nu ma pricep) in "Vergaser" (cred ca asta e carburator), ca sa obtii un mai mare volum de aer ca sa se evite formare unui amestec slab. .... dak aveti idee ce ar trebui mai precis sa fac ... eu as zice sa cumpar alt filtru numai ca cel care il am acum e destul de marisor si daca pun unu dala mic ramane un spatiu gol si nu arata bine deloc ... app. pe la ce preturi sunt ? ... asfalt uscat !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Certati-va pe privat ba! Ce-i aici, sentimente.ro? :) :)

fratie eu nu suport toti spartii care se dau smecher pe aici.....in fine...gata cu cearta :D :hurt:

 

--- Mesaj completat în 12 Sep 2007 12:27 -------------
smecheri*

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai si tu pwla ma? :rose: daca tot ai du-te o tura pe la baie si vezi ce-ti mai fac copiii........n-am cum eu sa te prind ca iti dadeam cu sport sprinterul de cap..... :blbl: :blbl: :)

:) :D :hurt: :rose: din partea statului

cacamas pe fata ta de trist sa tefuta toti caini in poponeata.Datias m.u.i.e cu lingurita :rose:

eu nu suport toti handicapati care ii intereseaza ce fac eu pe net...laba trista ce esti

Editat de adysme55
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) :) :D :hurt: din partea statului

cacamas pe fata ta de trist sa tefuta toti caini in poponeata.Datias m.u.i.e cu lingurita :blbl:

:rose: :rose: :rose: :blbl: ....eu nu mai zic nimic...n-ai decat sa injuri cat te tine inima.... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) :) :D :( ....eu nu mai zic nimic...n-ai decat sa injuri cat te tine inima.... :)

cum spui si tu ...transformati topicul asta in topic de copii care nu au ce face dimineata in fata calc. dute ba si te joaca counterstrike poate te descarci ...mai pui si poze cu tn :-j ... hai sa fie cu noroc.... si app poate citit si voi ce am scris mai sus :) :hurt: :rose: :rose: :rose: :blbl: :blbl: :lol: :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum spui si tu ...transformati topicul asta in topic de copii care nu au ce face dimineata in fata calc. dute ba si te joaca counterstrike poate te descarci ...mai pui si poze cu tn :-j ... hai sa fie cu noroc.... si app poate citit si voi ce am scris mai sus :lol: :) :D :hurt: :rose: :rose: :rose: :blbl: :blbl:

mah eu vreau doar sa scap de un cacao cu ochi de 10 ani care e prea smecher pt noi....nu vreau sa ma cert cu nimeni altcineva....tie nu ti-am zis nimic...nu vreau sa ne certam asa ca :) :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai Vladu...ti-ai cam facut abonament la Constanta :rose: , totusi e bine ca nu e Satu Mare. :hurt:

In fine......ia ziceti cand mai comitem un gratarel?

Putea sa fie si Satul Mare, nu conteaza distanta :D

Hai s-o punem de-un gratar duminica la intrunire :rose: La locul nostru? :)

 

 

Bafta! :)

Editat de VladuL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No comment...doctore mai m-ai insultat in trecut si pe mine, asa ca nu as zice ca nu ai nimic cu altcineva. Dar nu mai conteaza...a fost acum mult timp si sa zicem ca am uitat :rose:

 

Ba frate, numai zmei pe forumul asta, tineti-va dedicatiile gay pt voi, sau combinati-va pe privat! Loseri! :)

 

A fost tare VladuL :hurt: rad de 5 minute :D

 

@Vlad: fitrele de aer de la 60 RON in sus...gasesti ceva adevarat la un 100 RON. Daca esti interesat, si gasesti pe undeva sa ma anunti si pe mine ca vreau si eu sa cumpar :rose:

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah eu vreau doar sa scap de un cacao cu ochi de 10 ani care e prea smecher pt noi....nu vreau sa ma cert cu nimeni altcineva....tie nu ti-am zis nimic...nu vreau sa ne certam asa ca :) :hurt:

pai nu la tine ma refeream daca te simti.. :D) ma refer la ala care e cu gura mare..sti f bine cine ... rolly ms... o sa te anunt ! :rose: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No comment...doctore mai m-ai insultat in trecut si pe mine, asa ca nu as zice ca nu ai nimic cu altcineva. Dar nu mai conteaza...a fost acum mult timp si sa zicem ca am uitat :D

 

auzi ma rolly...cand te-am insultat eu ma? :) ia arata-mi si mie adresa unde am facut asta...... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...