Sari la conținut

Accident Piatra Neamt(LPS)


AnDrEi#
 Share

Postări Recomandate

Era mai inteligent sa nu pui hi5 aici. Daca gandeai in perspectiva cred ca puteai prevedea reactiile. Daca vroiai sa-l vedem la fata fara sa ai parte de asemenea reactii, puteai sa uploadezi una din pozele normale pe imageshack si atat.

Sanatate baiatului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 73
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Da ,karlos il cheama pe baiat.Am sa ma interesez care e numele complet.Are 18 ani.......Vezi ce poti afla si da-mi si mie un semn.Eu am auzit ca ar avea fractura de bazin,dar sper sa fie doar vorbe in vant.Totusi tata mi-a zis ca l-a vazut cand incerca sa se ridice de la pamant si nu putea....

karlos era blond parca si ochii albastri, din ce tin minte. un mito rosu. pe sambata pot reveni si eu cu ceva detalii din interiorul spitalului.

 

pacat de el. din ce stiu avea oleaca de experienta.

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

karlos era blond parca, si ochii albastri, din ce tin minte. un mito rosu. pe sambata pot reveni si eu cu ceva detalii din interiorul spitalului.

Am luat legatura cu el.E bine ,motorul e destul de avariat,semnale spate,far spart,carena laterala zgariata rau,scarita rupta ,lantz sarit,oglinzi rupte.Asta e cam in mare.Karlos a ost externat,s-a ales cu julituri si cu un picior luxat.

 

Deci totul s-a intamplat cam asa:

Karlos mergea pe banda unu iar pe banda a doua era o babuitza cu un logan rosu.baba a vrut sa faca dreapta sa intri la peco fara sa se asigure.Nu stiu cum de nu l-a vazut deoarece Karlos era in paralel cu ea.Baba l-a acrosat cu nr .acesta s-a dezechilibrat si a cazut.Cel mai urat lucru a fost acela cand baba l-a vazut pe Karlos pe jos ,ca nu se putea misca ,si ii ruga pe oamenii de acolo sa nu sune la politie si salvare ca baiatu isi revine si o dau ei la pace.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am luat legatura cu el.E bine ,motorul e destul de avariat,semnale spate,far spart,carena laterala zgariata rau,scarita rupta ,lantz sarit,oglinzi rupte.Asta e cam in mare.Karlos a ost externat,s-a ales cu julituri si cu un picior luxat.

 

Deci totul s-a intamplat cam asa:

Karlos mergea pe banda unu iar pe banda a doua era o babuitza cu un logan rosu.baba a vrut sa faca dreapta sa intri la peco fara sa se asigure.Nu stiu cum de nu l-a vazut deoarece Karlos era in paralel cu ea.Baba l-a acrosat cu nr .acesta s-a dezechilibrat si a cazut.Cel mai urat lucru a fost acela cand baba l-a vazut pe Karlos pe jos ,ca nu se putea misca ,si ii ruga pe oamenii de acolo sa nu sune la politie si salvare ca baiatu isi revine si o dau ei la pace.......

aha. bine ca e numai atat. se putea mai rau. are timp sa se refaca de acuma ca sezonul e gata. ghiar ma gandeam la fractura de bazin, daca era avea de suferit o gramada.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da imi este prieten.Uitati profilul lui de hi5 http://hi5.com/friend/p56313672--Picolo_Ion--html

Eu nu am spus ca baieti din Piatra nu au sarit sa il ajute,nu stiu daca a fost vreun motociclist acolo,maine cand am sa vb cu el din nou am sa il intreb.Deocamdata ce va pot spune este doar atat:Se afla internat la targu mures,a fost operat de femur ,si va sta 2 luni pe tusa,pentru recuperare.

 

"Legenda revine" ahahahahaha. Si a revenit.

E prea tare baiatul. Cu respect! Profilul acela de hi5 pare a fi al unui domn, va rog sa nu mai radeti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cum de nu l-a vazut deoarece Karlos era in paralel cu ea

Domnul Karlos se afla intr-un mare unghi mort, doar un Jedi ar fi stiut de existenta lui acolo.

Invatati, invatati, invatati ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnul Karlos se afla intr-un mare unghi mort, doar un Jedi ar fi stiut de existenta lui acolo.

Invatati, invatati, invatati ...

Asa nu m-a vazut nici pe mine de 2 ori azi-dimineata (la cateva sute de metri distanta intre primul si al doilea loc) un domn cu un Mercedes, eu fiind pe banda din dreapta lui si putin mai in spate si incercand sa trec de el, cu o masina la fel de mare ca si a lui. De fiecare data a incercat sa intre peste mine, dar l-am claxonat si apoi in sfarsit am trecut de el, fiind sigur ca in sfarsit m-a observat. O motocicleta nu ar fi vazut nici daca s-ar fi straduit, daca nu m-a vazut pe mine... 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am luat legatura cu el.E bine ,motorul e destul de avariat,semnale spate,far spart,carena laterala zgariata rau,scarita rupta ,lantz sarit,oglinzi rupte.Asta e cam in mare.Karlos a ost externat,s-a ales cu julituri si cu un picior luxat.

 

Deci totul s-a intamplat cam asa:

Karlos mergea pe banda unu iar pe banda a doua era o babuitza cu un logan rosu.baba a vrut sa faca dreapta sa intri la peco fara sa se asigure.Nu stiu cum de nu l-a vazut deoarece Karlos era in paralel cu ea.Baba l-a acrosat cu nr .acesta s-a dezechilibrat si a cazut.Cel mai urat lucru a fost acela cand baba l-a vazut pe Karlos pe jos ,ca nu se putea misca ,si ii ruga pe oamenii de acolo sa nu sune la politie si salvare ca baiatu isi revine si o dau ei la pace.......

 

lasa ca mergea aiurea tare copchilu' :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dosar penal?! au..nu ma asteptam sa i se taie 'elanul' de raisar,chiar asa dur..

I`au facut dosar ca magaoaia aia a lui are 17 kw . Cu categoria A1 conduci maxim 14. Ce soarta dekkt .. din victima inculpat ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e nicio soarta de chacat. unde-i lege, nu-i tocmeala. unde nu i-ar strange politia de oua pe toti pustii astia cu peste 100 de cai sub chur si sa-i retrogradeze un pic la moped cu pedale.

 

Ori nu ai inteles ,ori te faci ca nu intelegi.Ti se pare ca ,Cagiva Mito are peste o suta d ecai?Are 22 dar nah.Intradevar ,Karlos a gresit ,putea sa se duca sa isi schimbe certificatul sa treaca 11kw si mergea foarte simplu cu A1 categoria pe care o si are..

Editat de AnDrEi#
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa e boss. ma ierti. si ca sa vezi ca iti dau dreptate eu zic sa-l duci pe kkrlos sa-si schimbe si data din certificatul de fătare.

Karlos e numele din certificatul de nastere.Nu scriu eu cu "k" ca is vreun boss,dar tu cu siguranta esti si prost si tampit.Dati-mi ban ,faceti ce vreti ca oricum nu mai intru pe forumul asta de (cuvant urat).Chiar nu ai ce sa inveti de aici .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vecine, uÂşor cu căruța pe valea girovului, că te văd băieții din dochia Âşi rămâi fără coarne la vițică.

 

Taci ma ca data viitoare cand mergem acasa o sa ne desumfle baietii cu T@l3nT b.oii de la biciclete si n-o sa mai ajungem la teatru joi ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vecine, uÂşor cu căruța pe valea girovului, că te văd băieții din dochia Âşi rămâi fără coarne la vițică.

Ok prietene cand vrei tu si cand esti disponibil si vii in piatra neamt ,da-mi un semn daca esti asa van-dame.Si vad ca esti de aici prin zona ,in dochia,nu e greu de trecut cracaul sa ne intalnim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n-am frică gixule, că eu vin la piatra prin bacău, deci nu am ocazia pentru care să pot a mă întâlni cu plăieÂşii din girov. i-am zis treaba cu dochia, că mi-am adus aminte ce fugăreală mi-am luat eu când mergeam la amuÂşinat femei prin zonă, ăia din dochia îs dați dracu de negri ce îs în cerul gurii.

 

boss, da ce repede ți-ai luat hornet. dimineață aveai scuter, acu gata, ai avansat. miÂşto, până diseara ai ducati desmosedici, nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...