Sari la conținut

Postări Recomandate

pacat chipvar ca-l vinzi la cat ai lucrat la el. bafta la vanzare!

 

trebuie sa il vand din pacate

cei interesati pm

post-16157-1210002331_thumb.jpgpost-16157-1210002347_thumb.jpgpost-16157-1210002359_thumb.jpgpost-16157-1210002370_thumb.jpgpost-16157-1210002388_thumb.jpg

 

e din 98 are aprox 25000 km. inmatriculat. multiple modificari optice. functioneaza brici. roata de 200 pe spate. habar n-am ce sa mai zic de el. i-am facut proba pe suceava bucuresti si retur fara nici o problema (doar carabusii pe la Roman :rolleyes: ) il dau ca am niste treburi de rezolvat si e nevoie urgenta de lovele. cei interesati pm. sper ca nu am abuzat de topicul asta dar am zis ca tot e de intrudere si deci...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

pacat chipvar ca-l vinzi la cat ai lucrat la el. bafta la vanzare!

mersi, sa fie. partea buna ca atunci cand imi iau altul o sa am o vreme din nou ocupatie:).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor

 

Suzuki Intruder 800, botezat Koriyama

L-am cumparat acum doua zile si DA, a fost dragoste la prima vedere. :lol:

 

Nu-i lipsesc decat crashbar-urile, sa vad de unde le produc.

 

va salut.

post-37144-1210582664_thumb.jpg

post-37144-1210582675_thumb.jpg

post-37144-1210582682_thumb.jpg

post-37144-1210582687_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor

 

Suzuki Intruder 800, botezat Koriyama

L-am cumparat acum doua zile si DA, a fost dragoste la prima vedere. :lol:

 

Nu-i lipsesc decat crashbar-urile, sa vad de unde le produc.

 

va salut.

sa-l stapinesti sanatos e super frumos si sa ne vedem pe drum bafta :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor

 

Suzuki Intruder 800, botezat Koriyama

L-am cumparat acum doua zile si DA, a fost dragoste la prima vedere. :lol:

 

Nu-i lipsesc decat crashbar-urile, sa vad de unde le produc.

 

va salut.

 

* Sa il stapanesti sanatos! (nu el pe tine! :lol: )

Arata ca in visele mele! ...eu as fi vrut unul de 800, dar ina nu pot sa o schimb pe Lucky, mai astept un pic.

 

cheers!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc tuturor pentru aprecieri, sunt foarte happy ca este a mea.. desi e pacat ca nu i-am gasit un oras mai frumos si mai aerisit s-o plimb. Mi-e sa nu se deprime cand face trecerea de la Timisoara la Bucuresti/Colentina :)

 

@spednatz: o, da, eram in delir. Inca sunt. :()

 

Acum il astept sa vina din Timisoara in Bucuresti in cateva zile. Doamne, ce greu trece timpul... :/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Poate nu am fost eu atent si nu am gasit pe aici... dar as vrea sa aflu daca are cineva SUZUKI INTRUDER C1800. Mentionez ca ma refer la varianta C nu la M, despre care sunt destule comentarii pe aici.

Ma bate gandul la una, dar am informatii doar "din poze" cum zic unii pe aici.

Astept o veste.

post-31398-1210699635_thumb.jpg

Editat de man_at_work
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Poate nu am fost eu atent si nu am gasit pe aici... dar as vrea sa aflu daca are cineva SUZUKI INTRUDER C1800. Mentionez ca ma refer la varianta C nu la M, despre care sunt destule comentarii pe aici.

Ma bate gandul la una, dar am informatii doar "din poze" cum zic unii pe aici.

Astept o veste.

 

 

pt intruder C1800...adica power cruiser,baga ochiul aici:

 

/index.php?...0357&st=180

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu iti multumesc pt. amabilitate. Dar nu cumva se face o confuzie? Sunt doua modele diferite cu acelasi motor. Adica:

am vazut un c 1800 in reprezentanta la galati-ma dezamagit rau-calitatea finisajelor ma lasat rece tinand cont ca, costa 13000E :( .

parerea mea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal... dupa ceva vreme...

Am si eu nevoie de un cerc ptr roata de fata de la VS800 ( ;) traiasca drumurile din romania), e pe 21'

Am dat intr-o groapa cu ea si am strambat-o... ;)

Daca stiti pe cineva care are pls da-ti si mie de stire...

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,daca doreste cineva sa ma ajute, as vrea sa stiu distanta dintre suruburile ce tin farul la intruderul de 800(vl 800),vreau sa achizitionez o bara de proiectoare si pt modelul meu nu exista la louis si din ce am vazut cam seamana cea de vl.

multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

am reusit cu ajutorul a 2 prieteni - unul cu masina, celalat motociclist cu experienta - sa-mi aduc bestia din Timisoara (Intruder VS52A). S-a comportat excelent la drum - si tehnic si ca tinuta - si pentru mine, ca prima experienta la drum lung, a constituit trecerea de la denial_phase la acceptarea dependentei. Nu-mi da la calcule cum naiba am trait atata timp degeaba, fara un motor. ;)

 

Se pare ca va trebui sa inlocuiesc placutele si discul de frana. Idei de unde se pot achizitiona ? Vreun importator serios de piese ? Intreb pentru ca eu merg in primul rand pe recomandari.

Trebuie: a. sa ies in traficul infect din Bucuresti; b. sa treaca RAR-ul pentru a-i schimba numerele... Amandoua trebuie facute rapid. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

pentru mine, ca prima experienta la drum lung, a constituit trecerea de la denial_phase la acceptarea dependentei. Nu-mi da la calcule cum naiba am trait atata timp degeaba, fara un motor. :laugh:

Bun venit in randul "bolnavilor "cronici,din fericire sa stii ca nu exista remediu definitiv,doar mersul pe motor iti mai indulceste suferinta !!! ;) ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

am reusit cu ajutorul a 2 prieteni - unul cu masina, celalat motociclist cu experienta - sa-mi aduc bestia din Timisoara (Intruder VS52A). S-a comportat excelent la drum - si tehnic si ca tinuta - si pentru mine, ca prima experienta la drum lung, a constituit trecerea de la denial_phase la acceptarea dependentei. Nu-mi da la calcule cum naiba am trait atata timp degeaba, fara un motor. :rolleyes:

 

Se pare ca va trebui sa inlocuiesc placutele si discul de frana. Idei de unde se pot achizitiona ? Vreun importator serios de piese ? Intreb pentru ca eu merg in primul rand pe recomandari.

Trebuie: a. sa ies in traficul infect din Bucuresti; b. sa treaca RAR-ul pentru a-i schimba numerele... Amandoua trebuie facute rapid. :(

 

incearca in Cotroceni la MyMoto

 

ptr "CRISTI80"

...tot la MyMoto s-ar putea sa gasesca exact ptr modelul tau pe cataloul Schumoto :D si nu-i scump sau o sa ma uit eu maine in catalo si te anunt

Editat de CoLtZz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

am reusit cu ajutorul a 2 prieteni - unul cu masina, celalat motociclist cu experienta - sa-mi aduc bestia din Timisoara (Intruder VS52A). S-a comportat excelent la drum - si tehnic si ca tinuta - si pentru mine, ca prima experienta la drum lung, a constituit trecerea de la denial_phase la acceptarea dependentei. Nu-mi da la calcule cum naiba am trait atata timp degeaba, fara un motor. :rolleyes:

 

Se pare ca va trebui sa inlocuiesc placutele si discul de frana. Idei de unde se pot achizitiona ? Vreun importator serios de piese ? Intreb pentru ca eu merg in primul rand pe recomandari.

Trebuie: a. sa ies in traficul infect din Bucuresti; b. sa treaca RAR-ul pentru a-i schimba numerele... Amandoua trebuie facute rapid. :(

 

daca vrei disk pe fata, nu lua original de la reprezentanta, e in jur de 200. e un baiat aici, am luat si eu pt spate 100 si ceva

placute pune Ferodo Platinum, cel putin, frana fata e subdimensionata din fabrica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incearca in Cotroceni la MyMoto

 

ptr "CRISTI80"

...tot la MyMoto s-ar putea sa gasesca exact ptr modelul tau pe cataloul Schumoto :( si nu-i scump sau o sa ma uit eu maine in catalo si te anunt

ti-as ramane indatorat daca mi-ai gasi pt modelul meu :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut , am un intruder de 1400 din 96 .Totul merge brici nu am avut probleme tehnice cu el e foarte fiabil am schimbat doar consumabile . Am o problema vreau comenzi avansate pt el .Daca are cineva de vanzare sau stie cine aduce asa ceva din dezmembrari sau mai stiu eu de unde .....................

Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut , am un intruder de 1400 din 96 .Totul merge brici nu am avut probleme tehnice cu el e foarte fiabil am schimbat doar consumabile . Am o problema vreau comenzi avansate pt el .Daca are cineva de vanzare sau stie cine aduce asa ceva din dezmembrari sau mai stiu eu de unde .....................

Multumesc!

 

albastru inchis? cu tobe lungi si jambe nichelate? fain motor, l-am vazut la Valea Ierii anii trecuti, si la inmormantarea lui Remus de curand, cred

 

ia uita-te aici http://www.intruderalert.com/cafe/index.cf...;topicID=126353 , poate se leaga cineva sa ti le faca

altfel sub 2-300 EUR s/h sau 4-500 noi nu prea ai sanse, dar cine stie?

 

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi si eu...:lol: ... de 2 zile am si eu un frumos intruder VS1400. si prinde bine treaba cu comenzile avansate... :(

 

sorry "cristi80", nu am reusit sa gasesc nimic ptr tine :lol: , .... cea mai sigura varianta ramane home-made-ul.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi si eu...:D ... de 2 zile am si eu un frumos intruder VS1400. si prinde bine treaba cu comenzile avansate... :P

 

sorry "cristi80", nu am reusit sa gasesc nimic ptr tine :cheers: , .... cea mai sigura varianta ramane home-made-ul.....

ok,mersi mult pt ajutor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...