Sari la conținut

Postări Recomandate

as-i schimba Kit comenz avansate pentru intruder 600, cu pedale originale ale lui (frana si schimbator,si cele doua pedale .) ....

Mesaj completat

.. se potriveste pana la modelele 800.

post-7975-1295504553_thumb.jpg

Editat de zoliart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vand Suzuki Intruder din 1991, unicat, a real head-turner, furca lunga Fehling, roata pe fata de 21 de inchi, dragbar, comenzi avansate Fehling, coburi detasabile, cauciucuri noi, Pirelli pe spate, Metzeler pe fata, ulei schimbat la timp, tobe custom cu sunet puternic, foarte ingrijit, 50 K km, plec si nu-l pot lua cu mine, din pacate...;)

Pret 2400 si primiti si un open face cu viziera si geaca de piele neagra cu protectii.

post-44032-1295535206_thumb.jpg

post-44032-1295535236_thumb.jpg

post-44032-1295535265_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as-i schimba Kit comenz avansate pentru intruder 600, cu pedale originale ale lui (frana si schimbator,si cele doua pedale .) ....

Mesaj completat

.. se potriveste pana la modelele 800.

sau cumpar kit original ,(scarita, )

Editat de zoliart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Vand windshield ptr Suzuki VL 1500. Pret: 150E. Se poate folosii si ptr alte modele daca se modifica suportii de prindere.

 

Deocamdata nu am poze dar e ceva de genul asta:

 

http://www.google.ro/imgres?imgurl=http://...%26tbs%3Disch:1

 

Daca va intereseaza PM sau 0723161527

 

Am pus si poza:

/index.php?...p;#entry2729331

Editat de bila_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi pentru laude! Se bucura si Trudi de ele, din plin :D

 

Am avut un 1400 si stiu ce motor e. Ia-l cu tine ca o sa-ti para rau. Doar daca iti iei Harley o sa-ti mai treaca! ;)

Crede-ma ca stiu! Si eu tot clujean...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand Suzuki Intruder din 1991, unicat, a real head-turner, furca lunga Fehling, roata pe fata de 21 de inchi, dragbar, comenzi avansate Fehling, coburi detasabile, cauciucuri noi, Pirelli pe spate, Metzeler pe fata, ulei schimbat la timp, tobe custom cu sunet puternic, foarte ingrijit, 50 K km, plec si nu-l pot lua cu mine, din pacate...:lol:

Pret 2400 si primiti si un open face cu viziera si geaca de piele neagra cu protectii.

 

* superb! nu cred ca am vazut aici un Intruder mai frumos.

in locul tau nu l-as da in ruptul capului! gaseste-ti o modalitate sa il iei cu tine, ai sa vezi ca nu vei regreta. ...si eu am avut Intruder, deci nu as lua alt chopper decat Intruder sau Harley :)

al tau arata de zece ori mai bine decat ce am avut eu, atata munca s-a investit in el, se vede. ...chiar nu merita sa il vinzi, crede-ma!

 

P.S. daca as avea eu acuma 2400 euro, ti l-as lua imediat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* superb! nu cred ca am vazut aici un Intruder mai frumos.

in locul tau nu l-as da in ruptul capului! gaseste-ti o modalitate sa il iei cu tine, ai sa vezi ca nu vei regreta. ...si eu am avut Intruder, deci nu as lua alt chopper decat Intruder sau Harley :lol:

al tau arata de zece ori mai bine decat ce am avut eu, atata munca s-a investit in el, se vede. ...chiar nu merita sa il vinzi, crede-ma!

 

P.S. daca as avea eu acuma 2400 euro, ti l-as lua imediat.

 

 

Ai idee, daca tot mi-ai rasucit cutitul in rana, despre vreun trasportator care poate sa mi-l duca in Dubai? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai idee, daca tot mi-ai rasucit cutitul in rana, despre vreun trasportator care poate sa mi-l duca in Dubai? :)

 

* cam departe Dubai, nu stiu cat ar putea sa coste, dar merita incercat.

cel mai simplu si ieftin ar fi sa o trimiti pe apa (vas), shipping cargo.

incearca sa vezi la Europrim sau vreun reprezentant al companiilor mari (cum ar fi Panalpina, Maersk).

oricum, in Dubai nu o sa stai vesnic, de asta sunt sigura :lol:

deci si daca o lasi la un prieten si o mai sterge de praf pana vii tu, tot e mai bine decat sa o dai :)

 

bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am avut un speed pana anul trecut.... Acum nu mai pot dormi pana nu am un INTRUDER 800 din 2007 negru ....Daca are cineva de vanzare astept un semn..

 

WOW!!! Cre'ca n-am auzit pana acum de nimeni care sa-si doreasca un INTRUDER800 din 2007 negru... asa de mult ca tine :lol: :) :)

 

P.S. Stiu, mere forumu' ca pasta :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am avut un speed pana anul trecut.... Acum nu mai pot dormi pana nu am un INTRUDER 800 din 2007 negru ....Daca are cineva de vanzare astept un semn..

si daca iti iei rosu...si il vopsesti ce are?cauta un motor bun modificarile de rigoare vin dupa....bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca am nervii si timpul necesar pt modificari....

sti cum sunt treburile astea trebuie sa ai bulan'mare sati gasesti motorul visat.chiar daca il gasesti negru cum vrei nuti place ghidonul sisy-barul etc si tot trebuie sai faci modificari sau daca e cel visat customizat cum vrei afli ca trebuie sal ti pe butuci caci e copt motorul in el si ce ai facut....credema o vopsea un accesoriu se schimba mai usor si rapid decat o piesa sau asamblu de piese importantante care te fac sa stationezi.e decizia ta faci cum vrei asta e parerea mea daca are cineva de obiectat sunt deschis la conversatii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca am nervii si timpul necesar pt modificari....

sti cum sunt treburile astea trebuie sa ai bulan'mare sati gasesti motorul visat.chiar daca il gasesti negru cum vrei nuti place ghidonul sisy-barul etc si tot trebuie sai faci modificari sau daca e cel visat customizat cum vrei afli ca trebuie sal ti pe butuci caci e copt motorul in el si ce ai facut....credema o vopsea un accesoriu se schimba mai usor si rapid decat o piesa sau asamblu de piese importantante care te fac sa stationezi.e decizia ta faci cum vrei asta e parerea mea daca are cineva de obiectat sunt deschis la conversatii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@calutz uite la ce visez eu... astept doar un semn de la proprietar ca ar fi dispus sa negocieze putin la pret..

 

 

succes,i-am zis ca-l cauti,zilele trecute....ma mir ca nu raspunde.

Editat de TheFatBob
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Piese ramase...

 

Ghidon original(25mm)=25 eu.

Semnale spate=15 eu.

Saua spate=40 eu.

Bord=60 eu.

Toba esapament (original)=100 eu.

Suport aripa spate cromata=20 eu.

Aripa fata=70 eu.

Aripa spate cu suport nr.=80 eu.

 

POZE AICI...http://www.pro-bike.ro/forums/topic/76928-piese-vl-1500/page__pid__403727#entry403727

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand mi-am luat Intruder-ul acum 2 ani era deja custom....si am luat si o gramada de piese odata cu el....cum nu am ce face cu ele poate are cineva nevoie ....pretul il face cumparatorul de bun simt....sunt tobe stoc..sei...ghidon...aripa spate completa.....atasez o poza cu ele.

Si o poza cu balauru' meu pe Transfagarasan si una la Predeal la intrunire:D

post-7102-1296590436_thumb.jpg

post-7102-1296590612_thumb.jpg

post-7102-1296590646_thumb.jpg

post-7102-1296590663_thumb.jpg

Editat de ady_viteza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...