Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

vad ca mi s-a sters postul ..... daca se uita la profilul omului sau macar la poza de la avatar vedea ca intruderul este un VS 800, 750, anul 88, 89, 90.....2000 sunt la fel, deci chiar nu conteaza. Am fost offtopic ? vai, ma scuzati..... prietene Hellbells, ai comenzi avansate de vanzare ? sau vrei sa ajungi super membru ?

la cat mai multe posturi :D

 

1. nu ma iau dupa ce e trecut la profil, prefer sa intreb omul. ;)

2. nu ma intereseaza ce fel de membru sunt, cu atat mai putin sa contorizez posturile.

3. Imi schimb comenzile saptamana viitoare. Cele pe care le inlocuiesc sunt Falcon, made in germany, omologate TUV, isi fac treaba fff bine. Din pacate nu le pot vinde pentru ca sunt destul de sifonate, mi-au folosit si pe post de crash bars. Ideea era ca daca eu tot caut piese poate poate puteam sa-i recomand ceva si in afara de Falcon. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ! Vand Intruder 1400 : /index.php?showtopic=550670

Mesaj completat

hmmm.. esti sigur? ai condus cu M si cu C?

parerea mea e ca C-ul e mai altfel decat M la motor (dar atentie.... sunt identice) la cadru nu.

vino la academie azi ca vin cu C-ul dupa ora 6 (sunt motoare f rare)

 

 

Ma scuzati,sunt offtopic ,CryAngel27 ,daca poti,si vrei, te rog trimite-mi si mie manualul de la LC 1500,sigur am vazut intr-un alt topic ca il ai.Multumesc !

 

Bafta Maxima !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

URGENT!!!

 

 

SUZUKI INTRUDER 600CMC-2300 EURO.

 

far custom,aripa spate custom,stop spate custom,amortizoare custom,numar lateral,comenzi avansate,sa pasager detasabila(adica se poate da jos fara sa deranjeze vizual-cine cunoaste intruder stie ca nu poti sa saua pasager jos pt ca sub ea,in mod normal se afla sistemul de aprindere)ulei schimbat de 5000km,placute frana schimbate acum 5000km,filtre aer noi-noute,aripa fata/furca/jug inferior/rezervor/capace laterale/aripa spate -vopsite negru mat in camp electrostatic.are 45.000km si merge BRICI.

 

 

o dau pt ca imi iau mai mare.

 

anuntul e valabil fix 2 saptamani.

 

 

poze pe topicul de vanzari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

URGENT!!!

SUZUKI INTRUDER 600CMC-2300 EURO.

Ce faci nene? Dai bunatate de mobra???

Banuiesc ca tinzi sa iti iei 1400-le, nu?

Hai, bafta la vanzare !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

sunt si eu posesorul unui intruder VS800 si de ceva vreme tot ma bate gandul sa sa dau vreo 3 gauri in fiecare toba in speranta obtinerii unui sunet mai "gros"

problema e ca mi-e cam frica sa nu se modifice ceva pe la amestec, sau sa "supar" vreo supapa, ca apoi sa fiu nevoit sa ma bag la alte creatii :baldy:

 

asa ca e binevenita orice informatie legata de pb. asta, poate ca unii au facut-o deja. sau poate stiti pe cineva care se pricepe la modificat tobe;

nu exclud nici varianta sa-mi cumpar alte tobe, dar pana acuma nu am vazut ceva ce sa-mi placa

 

merci.

post-13147-1282126332_thumb.jpg

post-13147-1282126350_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare .

Si eu sutn posesorul unui intruder putin modificat :baldy:

Tobe gasesti ,Uite asa ceva am eu de la astia si suna f bine .La rar merg cu cele originale ;)

 

http://www.google.ro/imgres?imgurl=http://...ved=0CDMQ9QEwBQ

Mesaj completat

Salutare este un Intruder de 750 din 89 .

Ce se vede la avatar :D si in pozele mele de la profil .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

 

Sunt de ceva vreme mutat in Bucuresti si nu de mult mi-am adus si motorul si ma intrebam daca se intalneste lumea cu intrudere pe undeva la barfa sau nu.

 

post-16157-1282206316_thumb.jpg

 

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De vinzare:Motocicleta SUZUKI INTRUDER M 800

Culoare : neagra ,An fabricatie : 2007,tinuta in garaj,900 km la bord,stare perfecta.

Imbunatatiri : pedale, sa, ghidon.Pret Neg:6500€.

tel:0744/771603 -Horia

post-36086-1282235156_thumb.jpg

post-36086-1282235195_thumb.jpg

post-36086-1282235214_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare,la toti intruderistii si nu numai ma trec si eu pe lista de posesori cu o bijuterie de 800 sunt f multumit de el si indragostit dealtfel ce ma pune pe ganduri e ca nu stiu modelul vs-vr etc sau cum or fi ele catalogate.am luat topicul de la inceput sal studiez dar inca nu lam terminat asa ca daca ati specificat in paginile anterioare imi cer scz.deci daca stie cineva am rugamintea de a ma informa

post-44737-1282818173_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare,la toti intruderistii si nu numai ma trec si eu pe lista de posesori cu o bijuterie de 800 sunt f multumit de el si indragostit dealtfel ce ma pune pe ganduri e ca nu stiu modelul vs-vr etc sau cum or fi ele catalogate.am luat topicul de la inceput sal studiez dar inca nu lam terminat asa ca daca ati specificat in paginile anterioare imi cer scz.deci daca stie cineva am rugamintea de a ma informa

Sa-l stapanesti sanatos si fara incidente pe drumuri!!!

Arata fain de tot cu vopseaua aia pe el :laugh:

Modelul este VS800GL.Pentru info suplimentare poti sa pui intrebari, ca este cine sa iti raspunda!

Hai, asfalt uscat !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi fain pt urari si aprecieri,cred ca se catalogheaza dupa ceva date modelul deci raman deschis la informatii

Mesaj completat

si inca cu o problema ma confrunt si astept ajutor din partea voastra motoreta nu e achizitionata din tara si demult as vrea sa stau linistit cai fac schimburile de rigoare care ar insemna:ulei motor+filtru,filtre de aer(am inteles ca sunt 2),antigel,lichid de frana si ambreaj,buji am omis ceva???momentan merge brici dar nu vreau sa am probleme in viitor.cand e mai indicat sai fac schimbul inainte sau dupa sezonul rece?exista vreo marca de consumabile care sa mearga doar pe modelul meu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi fain pt urari si aprecieri,cred ca se catalogheaza dupa ceva date modelul deci raman deschis la informatii

Mesaj completat

si inca cu o problema ma confrunt si astept ajutor din partea voastra motoreta nu e achizitionata din tara si demult as vrea sa stau linistit cai fac schimburile de rigoare care ar insemna:ulei motor+filtru,filtre de aer(am inteles ca sunt 2),antigel,lichid de frana si ambreaj,buji am omis ceva???momentan merge brici dar nu vreau sa am probleme in viitor.cand e mai indicat sai fac schimbul inainte sau dupa sezonul rece?exista vreo marca de consumabile care sa mearga doar pe modelul meu?

 

 

lichid de frana DOT4(

filtre aer de pe louis(f bune la raportul calitate pret)

antigel pt motoare cu bloc de aluminiu(e ...roz:)) ) ,bagi cat intra.

bujii-eu le am de 3 ani si tot brici merg...

ulei motor 10-40.

ulei cardan...cam 200 grame:)) DACA scapa pe undeva desi nu cred ca e cazul

 

 

schimbi cand faci nr de km..nu conteaza ca e vara sau iarna.eu am schimbat tot in primavara doar asa...sa fiu linistit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* de astazi Zburatorul are un nou stapan. sper sa-l iubeasca macar la fel de mult cum l-am iubit eu :P

 

o sa apara el pe aici, sunt sigura :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...