Sari la conținut

Vreau sa inot dar sa fie apa caldaaaa


foxbat
 Share

Postări Recomandate

Azalia are piscinuta ok dar nu prea calda. Aia calda de departeeee

Troianul e ok dar piscinuta e un pic prea mica. Merge la o adica dar parca as vrea sa incerc ceva nou.

Plecarea - 27 , sambata

raza - undeva pe la 300 km

Tara -Bg

Mijlocul de locomotie - conserva

Locuri disponibile - 2 la limita 3.

 

hai, astia umblatii - dati cu idei .

 

Respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 52
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

suna interesant pentru o tura dupa servici.chiar , maine cred ca m-as baga .daca plec din Bucale la un 5 ajung la fix

da mi te rog detalii

 

( adresa, etc ) - multumesc anticipat

 

acum sa revin la ideea din topic - pentur weekend as vrea una mai " departe" - sa ard un pic din cauciucuri.

 

targoviste, bazin de inot cu 6 culoare, 25 m lungime, 10 ron pt adulti. Dupa 8 e pustiu, apa e calda si curata. Eu merg de 2-3 ori pe saptamana :)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai fata, cum spuneam, maine seara sunt acolo:)P

dati si voi detalii ( tu, achile),adresa, ceva , sa ne orientam - cand voi ajunge eu o sa fie intuneric

 

e o lume mica, eu sunt din Cobia ( cam 15 km de "voi":)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caciulata hotel Cozia la subsol,sarata,iodata,sulfuroasa,37 de grade. Pe dreapta inainte de manastirea Cozia.

 

 

suna interesant, multam

eu plec insa de la ideea de piscina in aer liber sau macar una mareeeee in hotel daca nu se poate

asta cu subsolul e un pic peste mana

Sandanski e interesant dar e la mama lu'Stefan cel mare.in Bg, jos. De asta am luat limita de ~ 300 km . ca sa fie si drive si fun

nu doar una :)

 

alte idei ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azalia are piscinuta ok dar nu prea calda. Aia calda e departeeee

Troianul e ok dar piscinuta e un pic prea mica. Merge la o adica dar parca as vrea sa incerc ceva nou.

Plecarea - 27 , sambata

raza - undeva pe la 300 km

Tara -Bg

Mijlocul de locomotie - conserva

Locuri disponibile - 2 la limita 3.

 

hai, astia umblatii - dati cu idei .

 

Respect

Baga un Goagal pe "Stara Zagora Mineralni Bani". Locul e cam la 16km in vest de Stara Zagora, sunt cam 5 hoteluri acolo, de obicei plictiseala e maxima asa ca e bine sa-ti iei carti la tine. Nu am fost, doar am auzit si citit despre respectiva locatie pe Internet. Distanta ar fi cam de 200km.

Ar mai fi un loc - Velingrad - dar asta e mai departe; acolo cica toate hotelurile au piscine cu apa termala, dar locul e in sudul Balcanilor, asa ca te dai fie prin Sofia fie pe Shipka sau Nova Zagora ca sa-i ocolesti (traseele care par mai scurte pot fi facute doar cu capra).

Daca ai un gand da-mi un semn ca poate mergem (2 insi).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

thx - m am uitat si pe acolo pe unde zici matale. e un picut cam "comercial " pentru mine

 

din pacate e cam " out of range" - pentru o ieseala de pe o zi pe alta.zona aia de pe langa Troyan e accesibila rapid - si merge " 300 km " pe zilele astea scurte

mai sap. oricum la prima strigare pe acolo ar fi. si ma bate gandul sa ajung si in " varf" unde i un monument pe care l-am vazut si in pozele de la stefan

multuemsc de idei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ai chef sa '' inghiti km '' si sa te balacesti un weekend intreg,iti recomand baile termale de la Sofronea( jud.arad)

http://romania.naitpage.de/sofronea.htm

Pentru mai multe informatii apeleaza cu incredere la comunitatea moto din Arad.

 

RESPECT :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Paradisu acvatic Brasov. La iesire din Brasov spre Tg Mures. Acum 2 sapt am fost acolo. E foarte Ok, Da un search cu gugalu maestre

 

Daca ai nevoie de mai multe info suna-ma 0752 3120997 Adi Bustiu... Cu ocazia asta ne mai si auzim....

Editat de Buster
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Paradisu acvatic Brasov. La iesire din Brasov spre Tg Mures. Acum 2 sapt am fost acolo. E foarte Ok, Da un search cu gugalu maestre

 

Daca ai nevoie de mai multe info suna-ma 0752 3120997 Adi Bustiu... Cu ocazia asta ne mai si auzim....

 

sa traiesti mosu'

ce placeer sa te "Aud"

stiu de ala de la Brasov, e fainut

 

e insa de dus intors nu de stat o zi acolo . ce sauna, ce bazine, ce piscina. si misto si alea de afara

respecte

PS cred ca intr-una din zilele ce vin o sa calc pe la matale- dau un semn

 

iar nr de tel e cam gresit nu ? cam multe numere. dar il am pe cel corect sac sac

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Paradisu acvatic Brasov. La iesire din Brasov spre Tg Mures. Acum 2 sapt am fost acolo. E foarte Ok, Da un search cu gugalu maestre

 

Daca ai nevoie de mai multe info suna-ma 0752 3120997 Adi Bustiu... Cu ocazia asta ne mai si auzim....

 

 

Adi vad ca te pricepi la locatii prin alte orase, dar in Constanta nu stii un bazin de agrement serios?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

suna interesant pentru o tura dupa servici.chiar , maine cred ca m-as baga .daca plec din Bucale la un 5 ajung la fix

da mi te rog detalii

 

( adresa, etc ) - multumesc anticipat

 

acum sa revin la ideea din topic - pentur weekend as vrea una mai " departe" - sa ard un pic din cauciucuri.

 

 

Adresa scolii: ÂŞcoala cu clasele I-VIII "Matei Basarab"

Strada Maior Spirescu Nr. 1

TârgoviÂşte, cod 130116

Județul Dâmbovița

România

 

bazinul este in complexul sportiv din spatele scolii

dati un semn si ne sincronizam, daca veniti :)

Bafta mare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Cand vei dori sa invarti rotile ceva mai mult sau eventual sa ungi si lantul, iti recomand Aquaworld Budapesta...

Apa super calda, interior si exterior, un Spa cu de toate, piscine si topogane sa te dai pana ametesti...conditii super...

La fel de mult mi-am dorit si eu apa, asa ca am invartit rotile la motor pana acolo acum o saptamana...

 

Sa innoti bine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....Iar dacă vrei să'ncingi lanțul, îți recomand Bad Aibling, la doar 35 km sud est de Munchen, la mama spa-ului Âşi a saunei germane... :) Am fost pe acolo Âşi' ți recomand cu căldură :P Sunt mai multe bazine termale, cu apă la temperaturi de diferite grade. Ai de unde alege, dacă nu eÂşti pudic :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare si multam

azi zic pas - sunt prea nedormit si am de lucruc pana tarziu

poate maine dar anunt inainte

 

 

multumesc pt idei tuturor . in mare ma atrage prin zona troyan dar mai sap.am gasit o piscina olimpica dar e inchisa acum.

 

budapesta si alte tari nu merg de weekend ( pentru bucuresti cel putin n are rost) dar vine vara si bagaaaaam

Adresa scolii: ÂŞcoala cu clasele I-VIII "Matei Basarab"

Strada Maior Spirescu Nr. 1

TârgoviÂşte, cod 130116

Județul Dâmbovița

România

 

bazinul este in complexul sportiv din spatele scolii

dati un semn si ne sincronizam, daca veniti :)

Bafta mare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...