Sari la conținut

Elvetia-coasta De Azur-venezia-balaton


chif
 Share

Postări Recomandate

:angryfire: post-3105-1158160614_thumb.jpgpost-3105-1158160448_thumb.jpgSa traiesti chif!Felicitari pentru fotografiile facute si i-ti multumesc pentru "publicitatea"care mi-ai facut.Data viitoare cind mai treci pe la Venezia suna-ma sa mergem la o bere.Nu stiam ca perechea care erau cu tine erau in luna de miere,trasmitele "CASA DE PIATRA"din parte mea.Un salut la toata lumea!

!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ohohooo, Laurian... Salve! Cu siguranta o sa mai trec prin Venezia, mi-a placut prea mult si din pacate nu am vazut poate ce era mai important (daca exista asa ceva, daca nu cumva toate-s la fel de importante...). La anul sigur. Si vin si pt o :angryfire: :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exelent

 

si eu sunt in italia de citeva luni am vazut o parte din ce ati vazut si voi

excelent

imi pare rau ca nu stiam de voi ca mi-ar fi facut chiar placere sa va cunosc nu ca cei romani de care s-a spus mai sus....

 

la mai multe concedii din astea !!!

 

respect

 

nota 10 vb lui the cleaner :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doua motoare, trei persoane. Doni si Amanda, proaspat casatoriti, in voiajul de nunta, pe un VStrom 1000 si subsemnatul pe Aprilia RSV Mille, pe langa ei.

 

 

Cazarea in Elvetia, Venezia nu se pune (150-300), dar in rest intre 50-75 euro/camera/3 pers. Bungallow in Venezia 15 eur/pers.

 

:finger: :yikes:

:angryfire: Asta da luna de miere!!! :angryfire:

 

Super calatoria!!!

Casa de piatra!!!

:angryfire: ;) :)

Editat de Nagy_Arpad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...