Sari la conținut

Targoviste 9-9-2006


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 144
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Asa este, mai vrem poze. ca si eu si Pedro am lipsit si anul asta. Dar luni seara ajung acasa. Si marti plec in plimbare cu motoreta si am sa pun si eu poze de la intrunirea mea cu romania.

 

PS: Pedro, am sa fac si in cinstea ta cateva ture.

 

Si apropo, luni seara o iesire mica cu motoretele? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

poze am decat cu motoare, caci distractia am pierdut-o, ca am venit din ct, am mancat si am

plecat in buc, intorcandu-ma pe la ora 23.cand am venit eu, se faceau liniute cu comunistele

post-3031-1168028209_thumb.jpg zundapp-ul unui amic

post-3031-1168028241_thumb.jpg asta era fraierul care f..tea motoreta la 1 noaptea,printre corturi

post-3031-1168028269_thumb.jpg post-3031-1168028526_thumb.jpgpost-3031-1168028557_thumb.jpg

post-3031-1168028666_thumb.jpg post-3031-1168028735_thumb.jpgaici ne intorceam spre Ploiesti cu o parte din Silver Pistons

buni baieti. mai sunt poze cu motoare, dar nu va plictisesc cu ele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

sa stiti ca io nu sunt kesu!!!!

:crack:

el m-a pus sa zic asa!!!! :lol:

dar iata cateva poze de la targoviste,nu am mai postat de la defilare, pt ca toata lumea a pus!

eu am o intrebare: recunoaste cineva personajul sumar imbracat?????

restul is buzoieni d-ai mei

post-8528-1170148086_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bykerkess - pozele cu Ina sunt cand s-a dezbracat sa mearga pe motor atunci? :grinbandit:

 

Da pozele cu ina sunt exact din acele moment "fierbinte", dar, dupa cum apare si in descrierea postului ,meritul pozeleor nu este al meu, ci al lui Doru, un bun prieten din Buzau, mai exact astapost-8528-1170154208_thumb.jpg

 

Sa speram ca reusim sa ne vedem la anul!

Pana atunci SA VINA PRIMAVARA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare VALAH M.C anul trecut nu am putut sa particip pt ca in acelasi timp cu intrunirea eu m-a insurat !

 

Da da m-am insurat in acel wekend si cu greu am tinut 10 bickeri cu mine sa facem alai la nunta.

 

Totusi cativa au fost prezenti totusi : Marian(fretele),Conu si inca cativa.

 

Anul asta nu va ratez !!! :grinbandit: :bigstar: :baldy:

 

P.S.Sa vedem daca o sa reusim si noi ceva !

 

 

 

 

P.S2 Pt eventuale plimbari : tel 0788277308, id messanger : georgemt10

 

Asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

sa stiti ca io nu sunt kesu!!!!

:cheers:

el m-a pus sa zic asa!!!! :eek:

dar iata cateva poze de la targoviste,nu am mai postat de la defilare, pt ca toata lumea a pus!

eu am o intrebare: recunoaste cineva personajul sumar imbracat?????

restul is buzoieni d-ai mei

 

 

Bai, personajul sumar imbracat e Ina. Si sa stitzi ca nu a fost frumos. Puteatzi sa o intrebatzi mai intai. Pentru ca au vazut parintzii ei pozele, si i-au facut scandal. M-a rugat sa vorbesc cu administratorii sa stearga cele 2 poze. Asa ca daca e un admin pe faza... sa le stearga... ca sa se linisteasca spiritele la ea acasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, personajul sumar imbracat e Ina. Si sa stitzi ca nu a fost frumos. Puteatzi sa o intrebatzi mai intai. Pentru ca au vazut parintzii ei pozele, si i-au facut scandal. M-a rugat sa vorbesc cu administratorii sa stearga cele 2 poze. Asa ca daca e un admin pe faza... sa le stearga... ca sa se linisteasca spiritele la ea acasa.

 

 

Cata inocenta! ma mir ca pana acum nu au vazut parintii ei topicul asta, ca nu e prima aparitie.

Ptr pastrarea bunului simt, rog adminii sa stearga cele doua poze,desi este matura vaccinata si total responsabila de actiunile ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) din nou salutare tuturor... :) :hurt: ce mai faceti?? dorule (din buzau, care ai fost la targoviste de zilele orasului) te rog frumos sa nu ma uiti, stii ca am o rugaminte la tine... multumesc frumos si iti raman datoare de cinste...

:scratch: :cheers: :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cata inocenta! ma mir ca pana acum nu au vazut parintii ei topicul asta, ca nu e prima aparitie.

Ptr pastrarea bunului simt, rog adminii sa stearga cele doua poze,desi este matura vaccinata si total responsabila de actiunile ei.

cata situatiaaaa :rose: :nono: :rose:

 

sa o fi vazut parintii ei la festival :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
poze:

\uite-l si pe doru.E de la mine din buzau,insa acum m-am mutat in bucuresti si motorul este la el.

\cum pot gasi numarul lui de telefon,ca am motorul la el de 2 ani . :scratch:

 

spor la drum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...