Sari la conținut

mai crapa si manelarii ...


nervOptik
 Share

Postări Recomandate

Nu pot sa zic ca ma bucur ... dar nici ca mi-e mila de ei ...

Din pacate, astfel de specimene pun in pericol si alte vieti, ca de exemplu a celor din Dacia Break pe care au depasit-o ... asa ca probabil merita sa crape.

Asa se intampla cand cobori dintr-o carutza cu 2 cai frumosi, iti iei permisul pe 100 de euro si te urci intr-o masina ...

http://www.vplay.ro/watch/j2yuxtw9/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 89
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Si daca in loc de betoniera (sau ce era) era un mic tico/matiz/c1 (etc) cu un tata si o mama in fata si copilul mic in spate? Imi pare rau ca vorbesc asa, dar nu pot sa le doresc viata lunga acestor exemplare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand unul dintr-asta izbeste un motociclist spunem ca ne-am fi dorit ca inlocul motociclistului sa fi fost un camion,nu?

Ei bine, WISH GRANTED ! De ce nu ne-am bucura cand vedem ca selectia naturala e asa eficienta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai incearca... si la mine a mers ff greu si din a 10 incercare(x10 injuraturi de sezon).....

nu l-am gasit in alta parte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie nu-mi merge vplay-ul ala...aveti vreo adresa youtube? i-am gasit pe cretinii astia, dar nu cred ca are legatura...

 

http://www.youtube.com/watch?v=irB_DkOM7Dk

 

Nu ... nu sunt handicapatii aia ...

Pe youtube nu l-am gasit ... e filmat live cum o masina de manelari depaseste o dacie break pe dreapta (pe un drum cu o singura banda pe sens) apoi reintra pe banda si vor sa depaseasca pe stanga o alta masina, dar ... hopaaa .. vine tiru' ... bum, pac ... rasturnari, camera zboara in toate partile, si la sfarsit dupa zgomotoul de metal contorsionat, maneaua se transforma intr-un claxon prelung ...

Editat de nervOptik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie nu-mi merge vplay-ul ala...aveti vreo adresa youtube? i-am gasit pe cretinii astia, dar nu cred ca are legatura...

 

http://www.youtube.com/watch?v=irB_DkOM7Dk

Mdea, nici mie nu imi merge linkul ala, dar astia din linkul tau sunt retarzi rau, nu inteleg de ce radeau ca nu e nimic amuzant, n-am avut rabdare sa ma uit mai mult de un sfert.

Asta? http://www.220.ro/faze-tari/Asa-Da-Distractie/uigC3GKs89/

Editat de irip
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ... nu sunt handicapatii aia ...

Pe youtube nu l-am gasit ... e filmat live cum o masina de manelari depaseste o dacie break pe dreapta (pe un drum cu o singura banda pe sens) apoi reintra pe banda si vor sa depaseasca pe stanga o alta masina, dar ... hopaaa .. vine tiru' ... bum, pac ... rasturnari, camera zboara in toate partile, si la sfarsit dupa zgomotoul de metal contorsionat, maneaua se transforma intr-un claxon prelung ...

 

Mersi de narare :D sa le fie...de bine? :angryfire: Enigmele astea bipede nu mai dispar? Cati ani de cocalarime s-au implinit, huh? hai, cultura generala ;)

 

 

Mdea, nici mie nu imi merge linkul ala, dar astia din linkul tau sunt retarzi rau, nu inteleg de ce radeau ca nu e nimic amuzant, n-am avut rabdare sa ma uit mai mult de un sfert.

 

Nici eu n-am rezistat 8 min oligofrene. Au vazut si aia la altii si noh, plm...politia aia chiar e gay

 

am vazut video-ul > SUPERB, imi place...mai aveti? pe bune! ;)

Editat de Lehamith
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi de narare :D sa le fie...de bine? :angryfire: Enigmele astea bipede nu mai dispar? Cati ani de cocalarime s-au implinit, huh? hai, cultura generala ;)

 

 

 

 

Nici eu n-am rezistat 8 min oligofrene. Au vazut si aia la altii si noh, plm...politia aia chiar e gay

 

am vazut video-ul > SUPERB, imi place...mai aveti? pe bune! ;)

Nuuu, politia e ghei ca mi-a dat mie amenda pentru viteza cu 15 km/h peste, dar poza a fost faina ca eram un pic aplecat in curba si de unde erau pititi a iesit bestial. Politistacare mi-a dat amenda nu era ghei ca mi-a spus unde sunt alte radare amplasate :P .

Eu sunt curios cam cati militieni citesc forumul asta, in special dastia de la circulatie ca astia sunt terminati. Ba sunteti niste terminati, si ghei cum zice colegu mai sus.

P.S Nu stiam ca ma agita genul asta de video.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot sa zic ca ma bucur ... dar nici ca mi-e mila de ei ...

Din pacate, astfel de specimene pun in pericol si alte vieti, ca de exemplu a celor din Dacia Break pe care au depasit-o ... asa ca probabil merita sa crape.

Asa se intampla cand cobori dintr-o carutza cu 2 cai frumosi, iti iei permisul pe 100 de euro si te urci intr-o masina ...

http://www.vplay.ro/watch/j2yuxtw9/

 

 

Parca era www.motociclism.ro, nu stirile de la ora 5 :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parca era www.motociclism.ro, nu stirile de la ora 5 :angryfire:

Tie ti se pare un titlu demn de stirile de la ora 5? Ai vazut tirul, ai vazut cum au facut, daca era un mobrist acolo in locul tirului dadeam cu rip probabil? E fun cum se transforma maneaua in liniste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parca era www.motociclism.ro, nu stirile de la ora 5 :angryfire:

Ai dreptate .. poate ar trebui mutat ...

Sau poate ar trebui sa va minunati si voi alaturi de mine ... ce fel de soferi exista in trafic ...

Era un fapt divers ...

Cred ca trebuia sa-l pun la topicul de FUN ... stiu ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate nu s-a intamplat in Romania.

 

posibil sa nu fie in RO, ca doar dacii break din 1900 toamna circula prin toata Europa...e plina de ele ;) :angryfire:

No offence!

 

Cat despre cei din clip...si-o merita cu varf si indesat. Macar de ar pati toti inconstientii ca ei, sa se trosneasca de TIR in loc de o motocicleta, sau sa intoarca in fata TIR-ului, nu in fata motocicletei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...