Sari la conținut

Intalnirea Posesorilor de Suzuki Freewind


Eliza
 Share

Postări Recomandate

In luna august al acestui an va avea loc cea dea treia intrunire a posesorilor de Suzuki XF 650. locatia Soveja judetul Vrancea, Iar toti Free Wind-istii sunt asteptati cu motoarele din dotare. Mai multe pe /index.php?...&start=1050

post-13245-1294212662_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 57
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Foarte bine, Eliza!

Am deschis acest topic de la inceputul anului pentru a discuta despre aceasta intalnire.

Asa cum am discutat pe topicul dedicat motocicletelor noastre, dorim sa realizam in acest an o editie , unde sa participe cat mai multi posesori de SUZUKI FREEWIND (acum 2 ani am reusit sa ne intalnim 5).

Stiu ca sunt mult mai multi posesori de Freewind si am venit cu urmatoarea propunere:

Un weekend din perioada 01-15 august.

Data o vom stabili cu totii de comun acord.

Primele inscrieri au fost facute pe topicul dedicat dar am sa le copiez aici.

Pana acum:

1. Eliza

2. Razvan

3. Cumpagnero

4. Sorin 666

5. Shooty13cris

6. SilviuR

7. Ruler+Maria (fosti posesori)

8. Nicon (detine inca freewind pe langa Varadero)- daca nu il vinzi te asteptam cu freewindul

9. Stefanson

10. Dragan Vasile (asteptam o confirmare)

11. Topgun

12. Dima Adrian (Timisoara nu mai poate intra pe motociclism)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte bine, Eliza!

Am deschis acest topic de la inceputul anului pentru a discuta despre aceasta intalnire.

Asa cum am discutat pe topicul dedicat motocicletelor noastre, dorim sa realizam in acest an o editie , unde sa participe cat mai multi posesori de SUZUKI FREEWIND (acum 2 ani am reusit sa ne intalnim 5).

Stiu ca sunt mult mai multi posesori de Freewind si am venit cu urmatoarea propunere:

Un weekend din perioada 01-15 august.

Data o vom stabili cu totii de comun acord.

Primele inscrieri au fost facute pe topicul dedicat dar am sa le copiez aici.

Pana acum:

1. Eliza

2. Razvan

3. Cumpagnero

4. Sorin 666

5. Shooty13cris

6. SilviuR

7. Ruler+Maria (fosti posesori)

8. Nicon (detine inca freewind pe langa Varadero)- daca nu il vinzi te asteptam cu freewindul

9. Stefanson

10. Dragan Vasile (asteptam o confirmare)

11. Topgun

12. Dima Adrian (Timisoara nu mai poate intra pe motociclism)

 

@nicon

Salutari .

Va doresc tuturor FreeWind-istilor "vant proaspat" si multe impliniri .

Inscrierea ramane valabila.

post-48189-1294304622_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Si cateva poze de la intalnirea din 2009.

post-13245-1295774963_thumb.jpg

post-13245-1295774983_thumb.jpg

post-13245-1295774991_thumb.jpg

post-13245-1295775000_thumb.jpg

post-13245-1295775006_thumb.jpg

post-13245-1295775012_thumb.jpg

post-13245-1295775025_thumb.jpg

post-13245-1295775039_thumb.jpg

post-13245-1295775047_thumb.jpg

post-13245-1295775054_thumb.jpg

post-13245-1295775060_thumb.jpg

post-13245-1295775072_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare lume....eu chiar vreau sa vin la intâlnirea de la Soveja, sper sa nu intervina pre-o piedică până atunci. Suza mea aÂşteaptă de 3 ani să-Âşi vada suratele, :lol: ...sa ne vedem cât mai mulți....la adunarea suzelor....sau...cum ziceți voi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Hai Eliza sa-ti confirm si aici :D . asta pe langa topicul de freewindisti,facebook,messenger,etc . :D . Nu ma pot gandi la intalnire inca, pt ca in iulie fac un tur prin europa. Toate gandurile mele sunt spre acea excursie,dar cand ma intorc ma dedic 100 % intalnirii din august. Clar, o sa vin !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos atunci iti urez drum bun, asfalt uscat si poate ne vedem la Soveja sa ne spui cum a fost calatoria :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunteti de acord sa fac ceva ecusoane sau patch-uri cu intalnirea din acest an?!

Costurile le suport eu.

 

Sigur ma gandisem deja la asta o sa vorbim la telefon :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
chiar asa...

 

In contextul in care intrunirea se va desfasura in casa si curtea ei, cred ca singura care va poate raspunde este Eliza!

Respect!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vrem sa deranjam pe nimeni in nici un fel! Poate o sa tercem in plimbare sa va salutam!

 

Respect!

 

 

Bogdane poate mergem impreuna cand trec prin Tecuci. (Rosu Cristi)

Mesaj completat

Mai am si eu 2 prieteni din Iasi cu F 650 GS poate merg si ei. Iar daca nu e loc stam la cort nu e problema, avem nevoie doar de un colt de masa sa crapam o ceapa :blink:

 

Respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Cu cea mai mare placere Cristi! (si poate pana atunci ne-om vedea prin tecuci sau iasi)

 

Si daca tot veni vorba de stat la cort si de faptul ca s-ar putea sa nu fie destul loc pentru toata lumea...pot aranja eu cu socrii mei care au o curte acolo in soveja, sa putem campa la ei in ograda, iar cei care nu or mai avea loc la Eliza vor fi si ei bineveniti sa campeze cu noi! (asta cu acordul organizatorilor si sperand sa nu deranjez pe nimeni!)

 

Stima!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Cu cea mai mare placere Cristi! (si poate pana atunci ne-om vedea prin tecuci sau iasi)

 

Si daca tot veni vorba de stat la cort si de faptul ca s-ar putea sa nu fie destul loc pentru toata lumea...pot aranja eu cu socrii mei care au o curte acolo in soveja, sa putem campa la ei in ograda, iar cei care nu or mai avea loc la Eliza vor fi si ei bineveniti sa campeze cu noi! (asta cu acordul organizatorilor si sperand sa nu deranjez pe nimeni!)

 

Stima!!

 

Din punctul meu de vedere nu este nici o problema!

Cred ca este mult prea devreme sa incepem sa discutam detalii!

Sa vedem pana la urma cati ne vom aduna!

Respect!

Mesaj completat

Din punctul meu de vedere nu este nici o problema!

Cred ca este mult prea devreme sa incepem sa discutam detalii!

Sa vedem pana la urma cati ne vom aduna!

Respect!

 

Nu vreau sa fiu nepoliticos si mi-as dori sa nu va suparati!

Tinand cont de parerea gazdei si a altor posesori de freewind, intalnirea va fi strict a posesorilor de freewind.

Chiar daca sunt posesori de freewind si detin si altfel de motociclete, îi asteptam la Soveja doar pe Freewind!

Acum 2 ani, cand am tot incercat sa adunam posesori de Freewind, am reusit intr-un final, sa ne adunam 5 posesori de freewind si un fost proprietar (initiatorul topicului).

Va rog, inca odata sa ne intelegeti ca suntem destul de putini proprietari de astfel de motociclete, și organizatorii doresc sa cunoasca cat mai multi din cei ce au o astfel de motocicleta!

Cu scuzele de rigoare, va multumim pentru intelegere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din punctul meu de vedere nu este nici o problema!

Cred ca este mult prea devreme sa incepem sa discutam detalii!

Sa vedem pana la urma cati ne vom aduna!

Respect!

Mesaj completat

 

 

Nu vreau sa fiu nepoliticos si mi-as dori sa nu va suparati!

Tinand cont de parerea gazdei si a altor posesori de freewind, intalnirea va fi strict a posesorilor de freewind.

Chiar daca sunt posesori de freewind si detin si altfel de motociclete, îi asteptam la Soveja doar pe Freewind!

Acum 2 ani, cand am tot incercat sa adunam posesori de Freewind, am reusit intr-un final, sa ne adunam 5 posesori de freewind si un fost proprietar (initiatorul topicului).

Va rog, inca odata sa ne intelegeti ca suntem destul de putini proprietari de astfel de motociclete, și organizatorii doresc sa cunoasca cat mai multi din cei ce au o astfel de motocicleta!

Cu scuzele de rigoare, va multumim pentru intelegere!

 

Ma Ducule da rau te-ai facut. Deci nu pot sa vin numa cel mult sa va fac cu mana de la poarta daca ma hotarasc ? O sa o rog dulce ca o savarina pe Eliza sa ma primeasca, poate ea nu ii asa exclusivista ca tine.

Sauuu inchiriaza cineva un freewind :blink: ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din punctul meu de vedere nu este nici o problema!

Cred ca este mult prea devreme sa incepem sa discutam detalii!

Sa vedem pana la urma cati ne vom aduna!

Respect!

Mesaj completat

 

 

Nu vreau sa fiu nepoliticos si mi-as dori sa nu va suparati!

Tinand cont de parerea gazdei si a altor posesori de freewind, intalnirea va fi strict a posesorilor de freewind.

Chiar daca sunt posesori de freewind si detin si altfel de motociclete, îi asteptam la Soveja doar pe Freewind!

Acum 2 ani, cand am tot incercat sa adunam posesori de Freewind, am reusit intr-un final, sa ne adunam 5 posesori de freewind si un fost proprietar (initiatorul topicului).

Va rog, inca odata sa ne intelegeti ca suntem destul de putini proprietari de astfel de motociclete, și organizatorii doresc sa cunoasca cat mai multi din cei ce au o astfel de motocicleta!

Cu scuzele de rigoare, va multumim pentru intelegere!

;) unde erau elitistii!!!sa mai zica ceva ,cineva despre BMW-isti!! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma Ducule da rau te-ai facut. Deci nu pot sa vin numa cel mult sa va fac cu mana de la poarta daca ma hotarasc ? O sa o rog dulce ca o savarina pe Eliza sa ma primeasca, poate ea nu ii asa exclusivista ca tine.

Sauuu inchiriaza cineva un freewind :laugh: ?

 

Dorinta ii apartine Elizei!

Stiu eu ca o sa te vad venind calare pe un v-storm, dar tinand cont ca ai fost si la intalnirea de acum 2 ani cand aveai freewindul te primim!

Prajiturile le aduci tu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dorinta ii apartine Elizei!

 

In mod cert n-o sa se bage nimeni cu forta peste intalnirea voastra de 5 motoare, dar cam de 2 lei decizia asta.

Si daca tot a fost dorinta "matroanei" Eliza, de ce n-ai lasat-o pe ea sa anunte? N-a avut indrazneala, sau ce?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In mod cert n-o sa se bage nimeni cu forta peste intalnirea voastra de 5 motoare, dar cam de 2 lei decizia asta.

Si daca tot a fost dorinta "matroanei" Eliza, de ce n-ai lasat-o pe ea sa anunte? N-a avut indrazneala, sau ce?

:) :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...