Sari la conținut

Intrunirea de comuniste si atase 2011


iuli-voshod
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 602
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

deci eu daca sunt student... :D glumesc...strang bani si vin,oricum nu plec la drum fara pesos de rezerva ptr benzina si ulei! ... app Feri, tamburul ala il poti aduce la intrunire ca sa nu ne mai complicam cu posta! si tot acolo sa ne si cinstim! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Petrica, daca il aduci pe Vodca, dau si eu un rand de 100 km.

Acum serios, promit ca fac cinste cu un rezervor de benzina celui care vine calare pe un MT16 de la cea mai mare distanta. Si la fel, dau o sticla de 2 l de tuica de Pitesti veche celui care vine calare pe un M72 de la cea mai mare distanta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Petrica, daca il aduci pe Vodca, dau si eu un rand de 100 km.

Acum serios, promit ca fac cinste cu un rezervor de benzina celui care vine calare pe un MT16 de la cea mai mare distanta. Si la fel, dau o sticla de 2 l de tuica de Pitesti veche celui care vine calare pe un M72 de la cea mai mare distanta.

Poi tu ai vrea sa-ti acorzi chiar tie plinul de benzina, insa eu am adevaratul MT16, tu ai un hibrid :D Sau nea Rocknroll are in dotare MT16 nu MT11 :bigstar: , dap oricum dnasului trebuie sa-i revina

Editat de Aleko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va mai aduceti aminte?...

..eu da, ehe... a fost ce mai "smechera intalneala", a intrat deja in istorie... m-mim pentru filme!

 

Acum serios, promit ca fac cinste cu un rezervor de benzina celui care vine ..... de la cea mai mare distanta.

Ma gandeam sa-l ai in vedere si pe Victor in calculele voastre, chiar daca n-are mig 27.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oi fi zis eu cu un inteles anume...ca din cate stiu, lucreaza la mig-ul ala.

Mesaj completat

Uite, si ca sa nu fie cineva deranjat, acelasi premiu de 2 l de t\uiski de Pitesti si pentru cine vine de la cea mai mare distanta, solo, atas, nu conteaza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sau pentru cel mai mic :laugh:

 

Sau pentru cel mai proaspat posesor de asa ceva? :bigstar: (asta in caz ca pana atunci gasesc ce-mi doresc!) Sau, daca nimic nu-mi reuseste, mergem la schimb 2l de Pitesti contra 2 l de Bistrita?! :D :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oi fi zis eu cu un inteles anume...ca din cate stiu, lucreaza la mig-ul ala.

Mesaj completat

Uite, si ca sa nu fie cineva deranjat, acelasi premiu de 2 l de t\uiski de Pitesti si pentru cine vine de la cea mai mare distanta, solo, atas, nu conteaza

 

altceva in afara de tuica nai? :bigstar: ca nu le am cu tuica nu am beut.. 100 ml. din minunea de cere se tot vorbeste aici :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sau pentru cel mai proaspat posesor de asa ceva? :bigstar: (asta in caz ca pana atunci gasesc ce-mi doresc!) Sau, daca nimic nu-mi reuseste, mergem la schimb 2l de Pitesti contra 2 l de Bistrita?! :D :D

 

Nu e echitabil schimbul, ca la mine e tuica, la voi e palinca. Facem schimbul si le-o dam la participanti sa vedem care e mai uiski.

 

 

altceva in afara de tuica nai? :laugh: ca nu le am cu tuica nu am beut.. 100 ml. din minunea de cere se tot vorbeste aici :blink:

 

Tie iti dau stricnina si verde de Paris, ca pana imi ajung piesele se transforma nipra in harlau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e echitabil schimbul, ca la mine e tuica, la voi e palinca. Facem schimbul si le-o dam la participanti sa vedem care e mai uiski.

 

 

 

 

Tie iti dau stricnina si verde de Paris, ca pana imi ajung piesele se transforma nipra in harlau.

 

 

sa fi atent sa nu incurci sticlele ca ai sa otravesti mai multa lume nevinovata :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sau pentru cel mai proaspat posesor de asa ceva? :bigstar: (asta in caz ca pana atunci gasesc ce-mi doresc!) Sau, daca nimic nu-mi reuseste, mergem la schimb 2l de Pitesti contra 2 l de Bistrita?! :laugh: :blink:

 

 

 

vezi ca s-ar putea sa imparti cu cu bacau , e pe vine o nipra si la mine cu tot cu atas, numai buna de plecat la drum

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e echitabil schimbul, ca la mine e tuica, la voi e palinca. Facem schimbul si le-o dam la participanti sa vedem care e mai uiski.

 

Iti marturisesc ca sunt un constantean emigrat, asa ca nu ma deranjeaza schimbul....(cu tuica ma refer, nu cu verde de paris :bigstar: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Treaba buna cu Constanta, stai pe langa nenea Victor Rocknroll si va impartasiti cu pufoiaca. Vrei numa Planeta cu atas sau te intereseaza si verii ff indepartati ai motocicletei de la avatar, in speta vreun Nipru/Ural?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Treaba buna cu Constanta, stai pe langa nenea Victor Rocknroll si va impartasiti cu pufoiaca. Vrei numa Planeta cu atas sau te intereseaza si verii ff indepartati ai motocicletei de la avatar, in speta vreun Nipru/Ural?

Daca vorbim de asa ceva http://www.ural.com/ la pret de planeta... vreau 2! :laugh:

Mesaj completat

Daca vorbim de asa ceva http://www.ural.com/ la pret de planeta... vreau 2! :blink:

Adica, in traducere: sunt bugetar roman, :bigstar: asa ca daca imi da cineva motorul si-mi da si bani ca l-am scapat de el...e perfect! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu dai un premiu in T/pitesti si pentru cel ce vine de la cea mai mare altitudine? ..sa castig si eu ceva?

..si alt premiu pentru cel mai galben motor :crack:

 

Dau un premiu pentru cel mai batra...ahh, am vrut sa spun experimentat motociclist, la 102 ani chiar meriti La multi ani!

 

Vino cu mine "live", si nu-ti mai trebe rezolutie.. Mergem la comuniste pe transalpina si ne intoarcem pe transfagarasean. Ce vrei mai mult de atat? ..altii fac traseul asta din bucati, o data in viata, noi in patru zile.

 

 

Aha, deci s-a stabilit si traseul, astept cu nerabdare locatia. Acum ca s-a terminat si Bikes on Ice...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...