Sari la conținut

Intrunirea de comuniste si atase 2011


iuli-voshod
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 602
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

am facut sondajul cu locatia, sper ca nu am ratat nicio locatie despre care s-a amintit.

/index.php?showtopic=641291

Mesaj completat

votati, nu va uitati, cine se uita pierde dreptul la vot

 

Excelent!

Mi-as fi dorit sa nu fie votul anonim.

Hai sa facem si un sondaj pe fatza, cum am facut cu stabilirea perioadei.

Ce zici?

Editat de krokodilu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am facut sondajul cu locatia, sper ca nu am ratat nicio locatie despre care s-a amintit.

/index.php?showtopic=641291

Mesaj completat

votati, nu va uitati, cine se uita pierde dreptul la vot

Salve!Tu esti un baiat destept si ai un suflet mare,dar votul anonim mi se pare o greseala.Asa cred eu.Numai bine!

Mesaj completat

Salve!Tu esti un baiat destept si ai un suflet mare,dar votul anonim mi se pare o greseala.Asa cred eu.Numai bine!

Poate ca cel mai bine ar fi un vot cenzimal.In functie de vechimea de pe forum sa ai un numar de puncte.Asa nu vin intr-un loc ales de unii care vor veni cu bicicleta sau cu masina.Intrunirile pot avea loc si fara mine,e sigur.Dar eu zic ca putem gasi cea mai buna solutie ca votul de acum sa ne oblige sa fim la locul stabilit cu motocicletele noastre,nu sa vorbim prematur.Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

facem unul si pe fata, sa vedem diferenta. Da' o sa fie alte discutii si o sa iasa un talmes-balmes...

 

pe mine ce ma intriga mai mult e ca cei din Cluj sunt asa de tacuti, nimic - nimic

 

Link pentru vot la vedere, nu sunteti limitati la 1 optiune, daca aveti 2 optiuni in care puteti veni in mod egal, puteti bifa 2.

 

http://www.doodle.com/3gk6tw635kskpbkw

Mesaj completat

Link pentru vot la vedere, nu sunteti limitati la 1 optiune, daca aveti 2 optiuni in care puteti veni in mod egal, puteti bifa 2.

 

http://www.doodle.com/3gk6tw635kskpbkw

 

hai ca inchid celalalt vot, da, asa era consemnul sa nu voteze altii pt noi.

Mesaj completat

rog adminul sa stearga atat votul de pe motociclism, ca nu reusesc. TNX!

Editat de owene
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din nefericire, dupa postul meu de la "coltul comunistelor" recenziile primite telefonic au fost foarte negative.

Adeca colegii din capitala se simt ofensati de faptul ca am luat initiativa si se trag pe c.u.r. sa vina pana la Cluj. Si isi pun problema sa faca alta intrunire paralela, neorganizata de Clujeni. Ba mai mult ma acuza de atitudini dictatoriale si "interese" asunse ! Fain !

Mi-o zis mie Radu Batranu sa nu-mi fac de lucru cu ei ca iese rau si n-o sa vina nimeni pana la Cluj dar nu l-am ascultat.

Si iete ca o avut perfecta dreptate!

 

Drept urmare, retractez tot ! Nu ma implic in nici un fel in organizarea intrunirii !!!

N-au decat s-o faca altii cum vor. Mie nu mi-e lipsa de samanta de scandal pe tema asta... ;)

 

 

:laugh: Daaaa Silviule, si tot pt. initiative ardelenesti, care ar fi dus tarisoara mai in randul tarisoarelor normale, initiative suflate de "baietzii cu CUAE ", care cuae-osi tot asa ne acuzau, ca am vrea sa "furam Ardealu".Sunt de acord cu Radu.Si parerea mea e ca trebuie organizat ceva care sa se adreseze celor de dincoace de Carpati .... , si punct. N-au decat sa se CUAE-ze intre ei , astialalti de dincolo de Carpati. Succes ambelor tabere....

 

 

Posturi care nu fac cinste, nu vreau sa introduc zazanie aiurea, dar asa ceva umple inima miticului cu telefonul de la Bucuresti de amaraciune. :)

Cat despre intrunire, votez deschis pt Racatau, restul propunerilor mele sunt desuete si rog sa nu mai fie bagate in seama.

Pentru iubitorii de clasice, ne vedem la SMAEB, pana atunci, la buna vedere.

Mesaj completat

 

 

Si ca sa nu mai existe comentarii pe aceasta tema, se expun urmatoarele>

comunistii de la Cluj au fost sunati in calitate de prieten de o persoana cu experienta de viata si participant la restul intrunirilor de comuniste, care doar le-a spus rezumatul convorbirilor telefonice/pe mess cu alte persoane din tara, si anume ca o intrunire in Apuseni va face dificila participarea unor comunisti, o locatie mai centrala fiind de ajutor in ceea ce priveste prezenta. Nu este nici un bucurestean deranjat ca cei din Cluj sa organizeze intalnirea de comuniste, din contra, s-a dorit si cred ca inca se mai doreste acest lucru.

 

NU S-A PUS NICIODATA PROBLEMA ORGANIZARII UNEI INTALNIRI PARALELE. STOP. Si cu asta am terminat.

Editat de mihai_prd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

You have already voted in this poll

 

 

am votat o ****. merge netul asta ca un cu*.

 

 

p.s. faceti ce vreti cu locatia, parca organizati alegerea unui guvern mondial. sper ca o stiti p'aia cu alergatul dupa cinspe iepuri!

 

@valicaddy incearca aici http://www.doodle.com/3gk6tw635kskpbkw

 

 

Mesaj completat

AMR 4 zile si jumatate pana la inchiderea votului cu perioada intalnirii(27 MARTIE ora 23:59:59). Tinand cont ca pentru locatie sunt 39 de voturi, si pentru perioada doar 28 de voturi, rezulta ca se mai poate vota.

 

In prezent se prefigureaza 3 weekend-uri cu participare mai mare, va rog sa va concentrati pe ele, cei care ati votat deja puteti sa va reconsiderati votul. 15-17IUL, 29-31JUL, 19-21AUG.

 

Link-ul votului pt perioada este: http://www.doodle.com/2fv6p4wdxfumqtum

 

Link-ul votului de locatie: http://doodle.com/3gk6tw635kskpbkw (expira in principiu la 31 MARTIE)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-ar parea ca de sambata asta intru in posesia IJ-ului meu :laugh: (cu sprijinul lui Pedro si al celor de la Nemo Curier) asa ca astept sa vad ce hotaraste majoritatea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-ar parea ca de sambata asta intru in posesia IJ-ului meu :( (cu sprijinul lui Pedro si al celor de la Nemo Curier) asa ca astept sa vad ce hotaraste majoritatea...

trebuie sa dai o bere sa-l stapanesti sanatos :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Locul 1: 15-16-17 Iulie, 16 voturi din 32 voturi liber exprimate.

 

Sper ca acum nu incepe paruiala celor care nu au votat dar vor altfel :-)

 

La locatie votul se inchide pe 31 decembrie, dar momentan conduce detasat locatia Maguri-Racatau(CJ)

Editat de owene
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-s deacord cu votul, a iesit o harababura.

Au votat oameni care nu au fost niciodata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-s deacord cu votul, a iesit o harababura.

Au votat oameni care nu au fost niciodata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-s deacord cu votul, a iesit o harababura.

Au votat oameni care nu au fost niciodata.

 

adica eu daca nu am mai fost si am votat !!!! ce nu pot veni acum prima data sau cum sau altii care nu au mai participat pana acu la intrunirea de comuniste ..poate acu au comuniste .. :) eu am votat pt ca am sa vin..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...