Sari la conținut

Kawasaki EN500


stoeanp
 Share

Postări Recomandate

Salut ,am vazut ca uni s-au schimbat cuciucurile .Si ale mele dau semne de oboseala ,cam la ce preturii le-ati gasit .Si ce dimmesiuni au .Mersi

 

 

sal,ai roata pe 16" pe spate? iti intra guma de 150 latime?

am Dunlop nou de vinzare,la 130euro....+camera daca vrei,la 20euro,transport inclus.

post-36086-1273818429_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut ,am vazut ca uni s-au schimbat cuciucurile .Si ale mele dau semne de oboseala ,cam la ce preturii le-ati gasit .Si ce dimmesiuni au .Mersi

Da, eu mi-am luat.

Am luat de la Heidenau:

1. Pe fata (100/90 - 19) - 215 ron - http://www.heidenau.ro/index.php?page=shop...=1&Itemid=5

2. Pe spate (150/90 - 15, desi in talon este 140 :P ) - 350 ron - http://www.heidenau.ro/index.php?page=shop...rt&Itemid=5

 

La ala pe spate daca ii iei cat e normal, adica 140/90 - 15, te costa mai putin: 260 ron - http://www.heidenau.ro/index.php?page=shop...rt&Itemid=5

 

Dar na... Eu daca as putea mi-as pune si o roata de tractor... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in weekend se anunta ploi, asa ca am stabilit cu alex sa ne vedem tot la potcoava, pe la 19.00 la o bere cu grade; sper sa veniti cat mai multi, calare sau pe jos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sorry am uitat sa pun ziua; ha ha ha, se vede ca fac comunicate de presa zilnic; deci maine, sambata, ne vedem la potcoava; alte propuneri nu am vazut deci pastram vechea locatie deocamdata

Editat de Filosofull
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ,am vazut ca uni s-au schimbat cuciucurile .Si ale mele dau semne de oboseala ,cam la ce preturii le-ati gasit .Si ce dimmesiuni au .Mersi

 

Pirelli ROUTE 140/90-15 de la ROMI3 de pe forum - 550 ron cu tot cu transport.

Pe fata (100/90-19) nu l-am schimbat pentru ca inca mai rezista vreo cateva mii de km. Este tot in jur de 500 ron la ROMI3.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

omuletz, am cautat ieri pe niste site-uri in germana si degeaba; azi le-am scris celor de la care am luat semeringurile, tot nemti, sa vedem ce raspund

Mesaj completat

mi-au raspuns ca doar la importator oficial

 

se pare ca depinzi de united, ia uite aici ce scrie aici http://www.motoflash.ro/stiri/evenimente/u...l_kawasaki.html

 

cica aduc orice piesa in regim de urgenta; asta e chiar haios

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand grila radiator dotarea standard EN 500 ( a fost cumparata pt. a o modifica in vederea montarii pe vn800,... am renuntzat la tziganisme si am cumparta una cromata de pe ebay).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P mda...eu i-am cumparat-o de pe ebay...Ce mica-i lumea...

Beatriciule...Intai,fa-o sa mearga...Lasa bling-bling-urile,acuma

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) mda...eu i-am cumparat-o de pe ebay...Ce mica-i lumea...

Beatriciule...Intai,fa-o sa mearga...Lasa bling-bling-urile,acuma

spus al care nu-si mai scoate cosciugul ala, numit vn din cimitirul elefantilor pana la pastele viitor :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io o sa vin si o sa beau apa plata cu lamaie ;).

Huo! Apa plata cu lamaie... :P M-ai dezamagit complet...

 

Unde-ti e bre, spiritul ala rebel, bautor de bere? :)

Sau vii cu motoreta? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am aflat care e problema la semnalizare: releul ars; mersi Eugen, tre sa te cinstesc; Darian, esti sigur ca ala de dacie se potriveste? dar unul de scuter? stii vreun magazin de unde sa-l iau?

 

Ne vedem diseara la 7, incerc sa ajung primul si sa ocup o masa de 6 persoane, ca ne-am inmultit; probabil voi fi la parter :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...