Sari la conținut

Plimbarica Buc-poiana Bv Dus Intors Duminica 24.09?


The Mentalist
 Share

Postări Recomandate

Salutare

Vrem sa mai facem o plimbare (cine stie daca nu ultima pe anul asta) pana in Poiana si inapoi, duminca - din tot felul de considerente.

 

Pana acum 3, eu si releone cu prietena, viteza in jur de 110, vrem sa mergem pe cheia sau poate sa mergem pe DN si sa ne intoarcem pe cheia ca o sa fie full la intoarcere pe DN.

Eu zic plecare pe la 10 pt ca a inceput sa stranga un pic dimineata si cica o sa fie in jur de 18 grade la pranz.

Vremea s-ar prezenta acceptabila dupa unele site-uri.

 

Drumul in sine este actorul principal asa ca poate mergem la Coliba Haiducilor si mancam ceva cand ajungem si mai pierdem vremea pe acolo si inapoi.

 

Anyone?

Niko

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne putem misca si noi mai repejor nu-i problema, iar traseul este destul de virajat ca sa nu conteze prea mult viteza, pana in Ploiesti nu prea ai unde sa-i dai, deci viteza nu mi se pare o problema.

Stabilim o ora la OMV baneasa?10.30?

Eu mai intru si maine pe net deci problema ramane deschisa, da cel tarziu maine dupa masa tre sa hotaram ffindca sambata nu sunt pe net!

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca drumul s-a uscat... vremea e cat de cat ok... sunt 20grade in Bucuresti, si in Ploiesti la fel (pe yahoo weather)...eu si carbone ne gandeam sa ne strangem pe la 2 si s-o taiem pe Cheia :peace:

 

Daca incepe sa ploua facem stanga-mprejur...dar macar am incercat :)

 

Mai exista temerari??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-as baga si eu la plimbarica. :baldy:

mda ,sambata ratez plimbarica asa ca duminica ar fi interesanta o iesire.de unde si la ce ora ramane plecarea ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine la 9,30 la OMV Baneasa, bem un suc si la 10,00 plecarea. Noi plecam din Tei pe la 9,15 si ajungem la 9,30. Hai ca nu e tarziu 10, m-am plimbat eu azi toata ziua si dimineata si seara e frig totusi.

 

Toti doritorii sper sa ne vedem intre 9.30-10.

 

O sa mai vina si un grup de speederi de-ai mei dar pleca mai tarziu, o sa ne reintegim pe drum.

 

Pe maine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...