Sari la conținut

Ce Parere Aveti?


emylyo
 Share

Postări Recomandate

Nu are oglinzi si mi se pare cam naspa in oras.Afara nu prea ai nevoie de ele!In locul oglinzilor sunt niste suporti tunning nichelati pe care scrie Hayabusa! :peace:

 

Un monopost este ideal,o sa schimbe aspectu ft. mult

PS:cam tras de par titlul topicului,am vazut motoare mai misto

Si eu am vazut ,dar in poze!Are si momopost pt ca este facuta pt curse.Acu are saua pt a fi testata cu pasager! :eek:Poate ai vazut afara,dar in tara...!Apropos,ce motor ai?Ideea titlului mi-a venit de la o liniuta recenta cu un Ferrari ENZO!

Editat de emylyo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate noi nu avem nici un Enzo in tara!Sunt doar 16 Ferrari inmatriculate in tara momentan si niciunul Enzo!Eu am incercat sa o dau pe autostrada cu unul,dar nu s-a bagat!Mergea insa constant cu 220!Sper ca ai vazut filmul in care un SLR AMG da verde rau de tot unui Enzo!

Editat de emylyo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai folosit vreodata NOS-ul? Cum reactioneaza la franare ?

 

 

pantero..termina cu nos-ul asta:)

vrei ceva cu adevarat tare...pune turbo pe motor...lasa dreaku nos-ul ca e doar de fitze...nu e bun de nimic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pantero..termina cu nos-ul asta:)

vrei ceva cu adevarat tare...pune turbo pe motor...lasa dreaku nos-ul ca e doar de fitze...nu e bun de nimic

Lasa-ma omule ca-s si eu mica si curioasa :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa-ti traiasca .....da parca tot mai misto e xx-ul (fara nos) parerea mea

:peace:

 

da spune-ne si noua cum e cu nosu', ca n-am vazut decat in filme.

 

fara sa fac cate ( de la caterinca), am obs. ceva... s-a schimbat trendu';

vax r1, busa...e comune...daca are nos e alta smecherie. Intelegeti voi ala e adevarat!

 

:) ( da ma!; ma oftic ca n-am si eu un nos mic)

Editat de bogdan kawa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu il depasesc..oriunde..oricand :baldy:

te bagi emi?:

Ma bag?Renunti asa usor la bani sau ai prea multi de dat!In tara nos-ul este mai mult o provocare,afara este ceva normal printre maniaci cand sunt in joc mii de coroclei.Nos-ul s-a dat de pe motor ca era prea mult!A ramas doar instalatia!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravo mercedes..asta pana la prima curba evident unde enzo l ar rupe in doua pe slk-slr sau ce dracu e :)

 

@emylio felicitari pentru achizitie.. si este mai degraba o shelby cobra a motocicletelor

 

Deci cotetu ala de Mertan e un SLK. SLK care e jumate cat SLR si mult mai usor (total alta mancare de peste, 2 conserve total diferite). SLKul din clip are motor de SLR de 612 cai (vs 660 ai lui Enzo). Tind sa card ca Ferrari-ul e stock si Benzica e modificat si e chiar mai puternic de 612 cai. Un Enzo i-o da la caca unui SLR in stil barbar (vezi chiar si parerea lui Jeremy Clarkson de la Top Gear). Si asta din toate punctele de vedere.

Cobra is povesti. Orice fraier cu bani cacalau poate pune un motor cu extrem de multi cai pe orice conserva si gata. Ca si imagine de marca, prestigiu, mit etc. nu e nimic mai presus de Ferrari in lumea conservelor.

 

@ emylyo: faina Busica. A ta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...