Sari la conținut

O Kawa Superba


mayaghery
 Share

Postări Recomandate

Cu ce e mai deosebit kitschul asta de merita un topic fata de restul ce pot fi gasite cu sutele la un singur google image search?

google: custom hayabusa

Inlocuiti hayabusa cu orice alt model si obtineti alte zeci si sute de rezulate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Sunteti prea ocupati sa va gratulati unii pe altii pentru a observa "detaliile".

Cum ar fi butelia de NOS.

Sa ne gandim putin...la ce putere ofera NOS-ul...daca vrei sa folosesti motorul asta la liniute....nu e nevoie de o ciclistica ceva in genul celei pe care o are?

De ce aveti senzatia ca o accelerare de genul acela se controleaza usor?

Am condus MASINA cu NOS....va rog sa ma credeti ca nu e un joc...si cu masina simti ca ...face ce vrea...nu imi imaginez pe motor care e feeling-ul.

 

Cat despre vopsea...e problema omului ce culori ii plac.A investit ceva bani acolo si face mai mult decat fiarele noastre...asa ca ...silentio stampa!

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E frumoasa de vazut...

Mie imi place din punct de vedere al aspectului... [unii nu are ce face cu banii]

Daca e motor proprietate privata ma intreb cu ce a circulat pana a facut-o? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

mai mult se poate?

Pai daca ar mai avea si niste litza colorata pe spitze ar fi totala :friends:

Acuma fara gluma, cu cadrul ala albastru te mai poti obisnui, dar bascula aia lunga pt un motor de strada.. e perfectibila ca sa zic asa. Oricum, la cit de vinata e toba, s-ar putea ca si bascula aia sa nu fie lunga degeaba, si atunci nu prea mai conteaza cit e de portocaliu :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este frumoasa si asta garantat suta la mie,este o motocicleta de show,si garantat intoarce multe captete pe strada

Putea omul sa gaseasca alt model de albastru...ma refer la flacari...putea sa puna altceva

Cand ma uit la motorul acela ma gandesc la tuning extrem,un om care ii place sa fie privit,sa atraga atentia,un pasionat al tuningului :friends:

 

 

Cine garanteaza ca e frumoasa??Chiar mai sus vezi comentarii care nu'ti garanteaza ca e frumoasa.Si cand spui suta la mie banuiesc ca te gandesi la mie'n suta, nu?

 

 

 

 

 

On topic : arata al dracu' de bine!Parerea mea ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

motocicleta e modificata special pt drag...

acu' fiecare intelege altceva prin Drag: Drag Queen, Dragster ... mai stiu eu

 

ca idee bascula este lungita pt liniute ... american shit.

la ei (si ma refer aici doar la o anumita patura majoritara in USA) asta inseamna sport

Eu cred ca e foarte frumoasa.Fiecare are pareri si gusturi diferite.Mie imi place ,nu e stilul meu dar e frumoasa.Si e facut special ptr show off.Asta este un trend in USA de a face o motocicleta de show, din una sport.iti spun eu sigu ca nu face prea des liniute cu ea.Cat despre curbe, le iei, dar mult mai incet.

Iar ca sa stii tu,patura majoritara de sport bike riders in USA isi iau motociclete sport ca sa le indoaie pe curbe.Cei care isi iau sport bike si ii fac extensie(care nu sunt foarte multi) nu le plac curbele,adica le e frica,dar totusi le place sport bike.Ca sa se scoata ,dupa aia zic ca vor extensie ca o fac de drag.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...