Sari la conținut

Scoatere limitator de la 12cp la 30-35cp!


Postări Recomandate

da, un ventilator de sursa de calculator mare sa ii pui, mai baga vreo 3-4 cai, dupa aia pui o bujie lunga sa ii cresti compresia, inca vreun cal sau 2 si un aditiv pentru cifra octanica peste benzina de 100, schimba-i toba si mai castigi vreo 3 cai. in total poti ajunge la 12+9=21 de cai! o sa rupfa, mai ales ca are doispemii de turatii :bigstar:

:) :) :) :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mati convins cu sfaturile voastre!

In concluzie sunteti de rahat si nu sunteti in stare sa dati niste sfaturi bune unui incepator!

Va credeti mari si tari ca intre picioare aveti un motor de x cp si defapt pe el sta un .... !

Eu zic sa parasitit forumul decat sa umpleti topicurile cu tot felul de expresi aiurite si offtopicuri angro, daca eram moderator pe acest forum va banam direct!

Cu asta am incheiat discutia in topicul acesta!

Si cat de curand o sa parasesc acest forum si sincer , de la mine reclama buna nu veti avea, dovezi sunt subiectele mele, care pana acum au intrat fel si fel de "destepti" cu multi cp si care nu stiu nimik, decat sa faca arfirmati gresite si sa isi bata joc de incepatori in domeniu, dar ei nu stiu nici macar cat incepatori!

Ma refer la anumite persoane de pe acest forum, nu la toti useri , cas a nu fiu inteles gresit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

B0$$, eu as incepe cu limba romana, clasele I-IV, poate chiar as exagera cu un V-VIII; poate faci un tunning considerabil si ajungi sa poti scrie o propozitie intreaga in preafrumoasa noastra limba materna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai grijă la accelerație să nu îi cadă relanteul în baie.

e veche asta chivule cu relatiul in baie ...

ca si cu stersul pistonului cu betisorul de urechi ... cand e curat ai mai multi cai!

Mesaj completat

B0$$, eu as incepe cu limba romana, clasele I-IV, poate chiar as exagera cu un V-VIII; poate faci un tunning considerabil si ajungi sa poti scrie o propozitie intreaga in preafrumoasa noastra limba materna!

dar nu ai vazut ca scrie cu majuscula?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...încă un Power-user ne părăsește (după ce ne beștelește ... nu m-am putut abține!), profund indignat de lipsa de profesionalism și spirit academic al forumului. Suntem închistați în vremuri, nu înțelegem că limba română evoluează...

Sînt kzut pe gîndu ri ... ptiu drace, :) că se ia

Editat de nflt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Uite man aici il faci turbo (nu fac misto) http://www.bestelectricsuperchargers.com/?...CFcfsKgod7hcXDw

Sau si mai bine altul asta il duce la 100 HP http://www.cpowert.com/

 

 

 

 

 

Dar sfatul meu e sa-ti iei o mobra serioasa daca vrei power si calitate. Daca nu pune la punct motorul cum scrie la carte si gata.

Editat de DCSAN20
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...