Sari la conținut

Hai sa gasim motociclete abandonate


jethro tull
 Share

Postări Recomandate

@ mihai_prd

Mihaie, imi aduc aminte, acum ceva ani la o intrunire moto la Targoviste, ma chinuiam sa te surprind band o bere. Dupa ce am reusit, mi-ai aratat cutia: mare dezamagire, era fara alcool! Vad ca n-ai renuntat la obicei. Acuma...ce sa zic, sa te tina, dar tare as dori sa ciocnim si una adevarata, macar asa...in cinstea fiarelor comuniste. Hai noroc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ambele sînt Ijuri. Cel care te interesează a fost al userului WHITE RAVEN și e acum al lui GMK. Le scosese pe ambele la vînzare acum ceva vreme, dar nimeni nu s-a arătat interesat. Dacă ești interesat, poți lua legătura aici cu GMK, deși nu prea mai „forumește”. Dacă ești chiar interesat, trimite-mi un PM și-ți dau numărul lui de telefon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

''scuter'' ciudat , cat merita un astel de moped?

 

mai intai ca arata BETON.

 

nu stiu cat merita ca bani, insa merita repus in vigoare, arata prea bine! atat ca design cat si ca stare tehnica. bafta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are proprietar, mi a zis cineva cu aproximatie unde sta, nu stiu daca este sau nu de vanzare, sincer sta mai bine de 20 de ani in acelasi loc,precis acte nu are, e foarte afectata de rugina si ii lipsesc multe piese (motor,cutie)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are proprietar, mi a zis cineva cu aproximatie unde sta, nu stiu daca este sau nu de vanzare, sincer sta mai bine de 20 de ani in acelasi loc,precis acte nu are, e foarte afectata de rugina si ii lipsesc multe piese (motor,cutie)

 

Daca se poate afla ceva concret despre el as fi recunoscator si sunt interesat chear cu lipsurile de care ziceai,asa incet in cet imi fac m-ul ca am cadru si acte de r71. Nu ar fi o prob de rugina ca ce e bun se foloseste ce se mai poate salva se salveaza iar restiu pica la sablare.

P.S. da-mi te rog un nr de tel sa putem povesti si trece la fapte mai repede. Mersi anticipat de toate inf . Toate cele bune

 

Salut, ai aflat un nr de tel? Scuze daca sunt asa insitent, chear vreau sa imi fac m ca am ataj brici ,iar pe cel mic cu nevasta ii pot scoate la plimbare doar daca am ataj la moto. Toate cele bune

are proprietar, mi a zis cineva cu aproximatie unde sta, nu stiu daca este sau nu de vanzare, sincer sta mai bine de 20 de ani in acelasi loc,precis acte nu are, e foarte afectata de rugina si ii lipsesc multe piese (motor,cutie)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

De vanzare mz 175 es inmatriculata, fara verificare tehnica si fara asigurare,are talon si numere noi pret 650 euro negociabil pentru alte detalii telefon 0727931118 sau mail tutulescunina@yahoo.com motorul este al unui prieten

Multumesc

 

Motocicleta sa Vandut !

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...