Sari la conținut

Duminica 5.6, iese careva la o plimbare?


Vizitator PopaCosmin
 Share

Postări Recomandate

Vizitator PopaCosmin

Duminica 5 iunie, iese careva la o plimbaare?

Din prognoza se pare ca Muntii Macin din Dobrogea ar fi alegerea cea mai buna, insa pana sambata seara se poate schimba vremea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duminica 5 iunie, iese careva la o plimbaare?

Din prognoza se pare ca Muntii Macin din Dobrogea ar fi alegerea cea mai buna, insa pana sambata seara se poate schimba vremea.

Mie imi iese la prognoza ca maine (sambata) nu ploua si ca duminica ploua torential pe alocuri atat in Bucuresti cat si in Ruse si Shumen. Asa ca eu merg maine pana la Shumen sau macar pana la Ruse. Daca te intereseaza asa ceva suna-ma la +40723167615 maine pe la 9. Duminica merg numai pana in Cora Pantelimon si si acolo cu haine de ploaie ca am mai patit eu sa intru pe soare si sa ies pe intuneric si furtuna...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar eu maine dau o tura pe Valea Provitei, caci vad ca nu se leaga o iesire de doua zile... :(

Dumineca, relache

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar eu maine dau o tura pe Valea Provitei, caci vad ca nu se leaga o iesire de doua zile... :(

Dumineca, relache

 

pe unde i asta?

ca am doar scuterila si parca parca..pe la pranz as iesi.sa ard un pic bujia aia :0

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe unde i asta?

ca am doar scuterila si parca parca..pe la pranz as iesi.sa ard un pic bujia aia :0

Mie Provita de Jos si Provita de Sus (ca sate) imi apar in MapSource pe drumul judetean DJ102/DJ710 care pleaca de la Campina din DN1 si da in DN71 care merge de la Targoviste la Sinaia prin Pucioasa. Practic de la locul ala unde e bifurcatia de intrare oficiala in Campina mai mergi circa 4 km si e un pod peste DN1, si trebuie sa te orientezi acolo cum faci la stanga (presupun ca faci dreapta si treci pe pod). Ruta e OK de scuterit cu un scuter mai mare decat moped...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator PopaCosmin

Mie imi iese la prognoza ca maine (sambata) nu ploua si ca duminica ploua torential pe alocuri atat in Bucuresti cat si in Ruse si Shumen. Asa ca eu merg maine pana la Shumen sau macar pana la Ruse. Daca te intereseaza asa ceva suna-ma la +40723167615 maine pe la 9. Duminica merg numai pana in Cora Pantelimon si si acolo cu haine de ploaie ca am mai patit eu sa intru pe soare si sa ies pe intuneric si furtuna...

 

Eu duminica o sa ies. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut , ma primiti si pe mine, incepator, 1000 de km la bord prin buc, nu am iesit niciodata in grup. Posed un bandit 400 din 96. Sambata pot numai dupa orele 14 iar duminica de dimineatza pana noaptea.

Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator PopaCosmin

Salut , ma primiti si pe mine, incepator, 1000 de km la bord prin buc, nu am iesit niciodata in grup. Posed un bandit 400 din 96. Sambata pot numai dupa orele 14 iar duminica de dimineatza pana noaptea.

Bafta.

Atunci facem altfel, mergem pana la Sinaia la Cota 1400, bem ceva si respiram putin aer curat de munte.

Iar la intoarcere o luam pe Paduchiosu prin Targoviste.

Daca ne intalnim maine la 10 in fata la Bikers (Otopeni) avem timp destul sa mergem lejer, si poate dam si o tura la barajul Paltinu (Campina).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator PopaCosmin

Pai, pana la urma, unde va intalniti? Poate ma bag si eu si TDM-ul, la Pan European am rezervorul spart si trebuie schimbat.

 

Maine la ora 10 la Bikers, Otopeni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atunci facem altfel, mergem pana la Sinaia la Cota 1400, bem ceva si respiram putin aer curat de munte.

Iar la intoarcere o luam pe Paduchiosu prin Targoviste.

Daca ne intalnim maine la 10 in fata la Bikers (Otopeni) avem timp destul sa mergem lejer, si poate dam si o tura la barajul Paltinu (Campina).

ok, ms. un nr de telefon ceva sa te pot contacta. cati mergem ? plecarea e din otopeni la ora 10 dar nu stiu locatia exacta. de la podul peste centura e spre buc sau ploiesti ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator PopaCosmin

ok, ms. un nr de telefon ceva sa te pot contacta. cati mergem ? plecarea e din otopeni la ora 10 dar nu stiu locatia exacta. de la podul peste centura e spre buc sau ploiesti ?

 

Bikers e dupa podul de la aeroportul Henri Coanda, dupa Bikers e o benzinarie petrom.

Daca nu gasesti barul sigur gasesti petromul de dupa pod (bineinteles spre Ploiesti)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poze

 

Salut. A fost frumos, mi-a placut mult de tot, mai ales ca a fost prima mea iesire in grup. Apropo de asta va multumesc din suflet ca m-ati luat si pe mine (stiu ca v-am tinut un pic in loc si v-am dat emotii) dar na, asta e.. toti am fost candva la prima calatorie.

Multumesc de 1000 de ori, sper sa ne revedem in curand.

Asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...