Sari la conținut

Elena Miscodan


Postări Recomandate

nimic niciodata nu e prea mare pentru o femeie =))

Va pup!

 

 

soro te lauzi.

 

si noi pe voi.

 

orice ai lua daca o haladesti va avea nevoie de service, vezi pe la cei care au fost ici-colo. mai bine ia tot un guided tour si termina, mergi pe ce iti dau aia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 62
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dorule, daca nu te-as fi stiut si as fi vazut doar postul asta as fi dat des din gene si as mi-as fi zis doar "cata tzaranu'".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La gabaritul tau Transalp sau Africa Twin sunt minunate doar pe drumuri usoare. Ambele sunt mult prea masive pentru a te descurca onorabil in conditii grele. Daca e sa fie mai vechi as zice sa verifici cum iti vine un Kawa KLE500. Daca vrei mai nout Tenere-ul de mai sus e o varianta, BMW F650(bicilindrul) ar fi o alta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Va incurajez sa incercati. Peru este absolut spectaculos. Eu nu am apucat sa vad tot (Colca Canyon -cel mai mare canion din lume, Titicaca - cel mai inalt lac navigabil din lume, Arequipa), poate reusiti voi!

 

PS: daca nu ati citit si paginile anterioare ale blogului, incercati. Va mai dau idei si acolo :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

172. 56 kg

 

Pentru a ti se recomanda o motocicleta, in deplina cunostiinta de cauza, ar trebui sa spui si cam ce ai vrea sa faci cu ea.

Ti-am gasit/citit blogul de acum un an si ceva parca, dar nu pot stii ce proiecte ai in viitor.

Vrei sa stai pe drumuri ? Vrei sa o poti lua direct pe aratura? Cam ce greutate/volum de bagaje vrei sa poti cara dupa tine ?

Spune-ne mai multe si cred ca ai sanse mari sa obtii niste recomandari bune.

 

Un sfat care va declansa flame-ul : Ignora-i total, pe cei care spun ia-ti mobra x, fara nici un fel de argumentatie, sau avand ca argumentatie, ca a avut el, sau si-a dorit el, mobra aia si e foarte ok si pt tine.

 

Un mare thumb up si de la mine. :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Revin, cu aventura de anul asta.

 

http://fiindcapot.bl...r-cu-anexe.html

 

Enjoy!

 

Felicitari pentru ca-ti urmezi visele si le duci la indeplinire!:)

 

Mi-ar placea sa faci o incheiere la fiecare calatorie la care sa ne spui cum a fost fata de asteptarile tale, chestii care nu se pot vedea in poze, senzatii, mirosuri, intelegi tu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca in primul rand trebuie sa ai in vedere ce anume asteptari ai de la motocicleta, pe care actuala (Suzuki Sv650) nu le poate indeplini.

Asta ar fi primul pas, zic eu. In functie de asta te ghidezi si sondezi/incerci alte modele care iti pot oferi acel plus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...