Sari la conținut

Ajutor pentru motopolitist lovit grav in Constanta


Nikolas
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 410
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

s-a rezolvat, am primit pm si am inteles de ce s-au sters unele posturi. e foarte ok asa.

 

un singur cuvant am pentru voi: transfer. online sau de care-o fi :)

hai sa terminam onorabil ce-am inceput.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu eu pun comentarii in ziar, vreau sa fie foarte clar asta. Forumul asta este public, are acces oricine la el si comentariile din ziar sunt citate din forum. La randul meu, eu l-am citat pe socrul lui Georgian fiindca am tinut legatura cu el si toate informatiile mele provin de la el.

 

PLM. Eu am vrut sa fie bine si uite ce (cuvant urat) iese. De-aia nu mai comentez nimic aici.

Editat de Grigore Dolghin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg ce-i cu atita mister despre plecarea omului in strainatate? :huh:

Nici n-o sa intelegi prea repede daca nu accepti mesaje personale pe nici un canal... Inteleg ca lucrezi la cele mai sumbre servicii secrete si trebuie sa fii acoperit, dar atunci ce rost mai are sa te dai pe un forum public ca asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe Antena3 am vazut un spot cu acest caz,cred k va fi difuzat periodic...e bine,sa speram ca se misca treaba!!! Am o intrebare....motopolitistul nu era in vreun sindicat? de obicei cei din aceste sindicate mai acorda ajutoare in asemenea cazuri. Doamne ajuta

Editat de danielc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe Antena3 am vazut un spot cu acest caz,cred k va fi difuzat periodic...e bine,sa speram ca se misca treaba!!! Am o intrebare....motopolitistul nu era in vreun sindicat? de obicei cei din aceste sindicate mai acorda ajutoare in asemenea cazuri. Doamne ajuta

Daca citesti cu circa 3-4 pagini mai sus o sa afli ca acum circa o saptamana si jumatate se stransesera circa 10,000 Euro dintre care circa 7,000 de la sindicatul politistilor si MAI si restul de la voluntari ca noi si diversi cetateni din Braila. E posibil ca de atunci proportia sa se fi schimbat, dar clar sindicatul lor a miscat repede. Bine, ei probabil nu mai misca, dar noi ne putem misca mai cu talent asa ca da si tu cu card-ul ca sa le aratam ca suntem mai tari decat sindicatul lor. Adica sa demonstram ca e mai motociclist decat politist si clar vreau sa pomenesc de faptul ca asta e apreciat pe acasa pe la el in Braila pentru faptul ca pe langa ca e un tutore penru motociclisti incepatori are "prostul" obicei sa salte carnete de pilosi si sa nu ia spaga...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca citesti cu circa 3-4 pagini mai sus o sa afli ca acum circa o saptamana si jumatate se stransesera circa 10,000 Euro dintre care circa 7,000 de la sindicatul politistilor si MAI si restul de la voluntari ca noi si diversi cetateni din Braila. E posibil ca de atunci proportia sa se fi schimbat, dar clar sindicatul lor a miscat repede. Bine, ei probabil nu mai misca, dar noi ne putem misca mai cu talent asa ca da si tu cu card-ul ca sa le aratam ca suntem mai tari decat sindicatul lor. Adica sa demonstram ca e mai motociclist decat politist si clar vreau sa pomenesc de faptul ca asta e apreciat pe acasa pe la el in Braila pentru faptul ca pe langa ca e un tutore penru motociclisti incepatori are "prostul" obicei sa salte carnete de pilosi si sa nu ia spaga...

scz...urmaresc de ceva timp topicul,dar am sarit cateva pagini. Referitor la cum se misca politistii aruncati un ochi aici:http://www.politisti.ro/topic/1794-ajutor-umanitar-pt-singurul-politist-motociclist-de-la-serviciul-rutier-braila/page__st__40

Editat de danielc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt cei care au donat un banut cred ca e un gest de bun simt sa spuneti ce si cum, lasand la o parte secretomania; ce e treaba asta cu mesaje criptate, trimise pe pm? vrem sa se scrie aici, in mod public, ce mai face politistul accidentat pentru ca ne pasa si am dovedit-o; daca acum va purtati asa data viitoare cine credeti ca se mai implica?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da corect, eu intru de cel putin 10 ori zilnic sa vad, ce se mai intampla dar nu aflu nimic, in schimb am postere lipite pe masina si lumea care il mai ajuta pe george deseori ma intreaba de starea lui, la care eu raspund ca e aceeasi doar ca din auzite s-a schimbat suma. eu personal daca as primi un raspuns de genul as crede altceva..........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca esti tu in masura sa faci interogatorii cu mine referitoare la activitatea mea pe forumul asta. :rolleyes:

Mesageria mea de pe forum n-a fost blocata/inchisa niciodata. Asa ca n-o mai dati in mistere de astea accesibile doar "initiatilor" ca nu da bine, mai ales intr-un caz cum e cel de pe topicul asta. :unsure:

Si cine ti-a zis poanta cu serviciile sumbre si secrete, a facut misto de tine. :D

 

Am incercat si eu sa-ti trimit un PM ieri dar am primit mesajul "This user cannot receive any more messages." Cel mai probabil ai mesageria plina (e limitata la 50 de mesaje).

 

 

da corect, eu intru de cel putin 10 ori zilnic sa vad, ce se mai intampla dar nu aflu nimic, in schimb am postere lipite pe masina si lumea care il mai ajuta pe george deseori ma intreaba de starea lui, la care eu raspund ca e aceeasi doar ca din auzite s-a schimbat suma. eu personal daca as primi un raspuns de genul as crede altceva..........

 

Ai scris mai devreme ca vrei sa iei legatura cu mine - ti-am trimis numarul meu de telefon intr-un PM ieri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine stie, probabil un motiv exista, acuma ce sa zic, si eu am donat, dar mai departe ma gandesc ca stiu ei ce fac ...

Eu zic ca cel mai bine e sa nu emitem prea mari pretentii contra donatiei pe care am facut-o ...

 

Cel mai important e sa se faca bine ...

Editat de Orvo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am aflat de la colegii lui ca azi pleaca la o clinica in Israel. Sa speram ca totul va fi OK.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar ce e asa secret de stat de nu se poate scrie pe public?

 

Asa a considerat familia ca e mai bine, cel putin pana reusesc sa-l transporte la alta clinica. Ca e un rationament corect sau nu...om vedea noi dupa aia.

Nu trebuie perceput lucrul asta drept lipsa de respect pentru cei care l-au ajutat pe Georgian. Am vorbit o data cu oamenii, socrul, prietenii si toti care mai erau pe-acolo v-au multumit.

 

Intelegeti va rog io ca publicarea unor detalii ar putea face mai mult rau decat bine - asa considera familia. Nu cred ca are rost sa-i judecam.

Inteleg pe de alta parte frustrarea oamenilor care l-au ajutat si ar vrea sa stie ce se intampla mai departe. Cu putin noroc o sa ne povesteasca chiar Georgian la o bere.

 

Eu cred ca oamenilor chiar le pasa. :)

 

Aici sper ca ai lasat deoparte misto-urile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa a considerat familia ca e mai bine, cel putin pana reusesc sa-l transporte la alta clinica. Ca e un rationament corect sau nu...om vedea noi dupa aia.

Nu trebuie perceput lucrul asta drept lipsa de respect pentru cei care l-au ajutat pe Georgian. Am vorbit o data cu oamenii, socrul, prietenii si toti care mai erau pe-acolo v-au multumit.

 

Intelegeti va rog io ca publicarea unor detalii ar putea face mai mult rau decat bine - asa considera familia. Nu cred ca are rost sa-i judecam.

Inteleg pe de alta parte frustrarea oamenilor care l-au ajutat si ar vrea sa stie ce se intampla mai departe. Cu putin noroc o sa ne povesteasca chiar Georgian la o bere.

 

Punct ochit, punct lovit, Adi. Respect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca am inteles bine, acum se afla deja in Israel?

Daca da, este intr-adevar, o veste buna.

Ii urez succes si recuperare usoara!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...