Sari la conținut

Yamaha R1 2006


CLaudiaMDB
 Share

Postări Recomandate

De curând am achiziționat visul mult dorit , după cum se Âştie ...pozele fac cât 1000 de cuvinte :) Enjoy !

 

Modificări : Xenon , Semnale Rizoma , Amortizor de ghidon GPR ...pe viitor ( vopsit ) .

 

- Am mai avut topic deschis , rog reisării care n-au ce face Âşi au chef de offtopic să o facă în privat , n-am chef iar de posturi inutile .

Editat de CLaudiaMDB
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De curând am achiziționat visul mult dorit , după cum se Âştie ...pozele fac cât 1000 de cuvinte :) Enjoy !

 

Modificări : Xenon , Semnale Rizoma , Amortizor de ghidon GPR ...pe viitor ( vopsit ) .

 

- Am mai avut topic deschis , rog reisării care n-au ce face Âşi au chef de offtopic să o facă în privat , n-am chef iar de posturi inutile .

 

Sa o stapanesti sanatoasa..ai grija de ea..si mai ales de tine:)) si fara trante:) Respect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In ultima poza isi arata "furia",sa zic asa.

 

Foarte,foarte frumoasa,pana acum nu eram asa inebunit dupa R1,dar de cand ti'ai luat tu,sunt maxim de indragostit de el.

 

Grija mare de voi va doresc

 

Mulțumesc :D

 

Casca cu viziera neomologata, ieruan... sapca-n cap, tigare-n gura.

 

Trebuia să-mi iau tocuri .

 

 

E bestiala . Ai grija de ea, iubeste'o :)

 

 

Dragutz :wave:

 

Mersi . Multă dragoste Âşi afecțiune ce primeÂşte !

 

 

frumos..dar casca ai putea sa o donezi unui scuterist :D

 

Dadada. Exact !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu esti prima fata care demonstreaza ca poate stapani "Calul lui Zorro" dar esti una din foarte putinele fiinte de sex frumos ce are Racing1...

 

Apasa ambreajul totdeauna cand treci prin punctul mort si fi cu gandul la trafic. Ea te va asculta si va face exact ce-ti trece tie prin cap.

 

Felicitari "urate-lor".

 

Nu esti prima fata care demonstreaza ca poate stapani "Calul lui Zorro" dar esti una din foarte putinele fiinte de sex frumos ce are Racing1...

 

Apasa ambreajul totdeauna cand treci prin punctul mort si fi cu gandul la trafic. Ea te va asculta si va face exact ce-ti trece tie prin cap.

 

Felicitari "urate-lor".

post-11347-0-84816100-1319869409_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicit pe moderatori pentru atitudinea impaciuitoare si binevoitoare pe care o manifesta pentru cazul in speta! M-as bucura daca in spatele acestei cereri sta un sentiment de regret si scuzele adresate cui trebuie, scuze poate de ambele parti. Pana la urma nu trebuie sa "taiem capul" cuiva care a gresit si care(asta-i cel mai important), recunoaste acest lucru. As vrea sa nu mai am ocazia sa fiu martorul unui astfel de dialog pe acest site. Daca stau bine sa ma gandesc, nici nu prea mai stiu ce continea si pana deseara am sa-l uit complet. :what:

Felicitari! Felicitari"urate-lor" = felicitari"uratelor" si nuantand, felicitari "urato"!

P.S. Daca am "batut campii" si nu s-a intamplat nimic din ceea mi-am imaginat, luati totul ca pe dorinta unuia care a sesizat pe aici prea multa incrancenare si uneori rautate...

Daca se condidera nelalocul ei interventia mea, rog pe moderatori sa o stearga!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...