Sari la conținut

INTRUNIRE MOTO 2012


etarulescu
 Share

Postări Recomandate

Reclama fratilor,reclama!

Daca intri aici

/index.php?/forum/13-intalniri-evenimente-excursii/

nu gasesti nimic despre intrunirea de la Focsani.

Parerea mea e ca multa lume nu a auzit de ea.Poate gresesc dar asta e parerea mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 446
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Reclama fratilor,reclama!

Daca intri aici

/index.php?/forum/13-intalniri-evenimente-excursii/

nu gasesti nimic despre intrunirea de la Focsani.

Parerea mea e ca multa lume nu a auzit de ea.Poate gresesc dar asta e parerea mea.

Poate nu a auzit multa lume de ea dar sunt sigur ca cei care frecventeaza topicul comuniste au auzit toti. Acum nu conteaza daca nu ne strangem cu sutele, cel mai important lucru este sa ne simtim bine cu totii la Focsani si pentru lucrul acesta ne-am straduit cu totii sa va asteptam cat mai bine si sa petrecem cateva zile frumoase ca intre prieteni.

Numai bine. :friends:

 

Poate nu a auzit multa lume de ea dar sunt sigur ca cei care frecventeaza topicul comuniste au auzit toti. Acum nu conteaza daca nu ne strangem cu sutele, cel mai important lucru este sa ne simtim bine cu totii la Focsani si pentru lucrul acesta ne-am straduit cu totii sa va asteptam cat mai bine si sa petrecem cateva zile frumoase ca intre prieteni.

Numai bine. :friends:

Si nu trebuie sa ne facem reclama ca nu vindem nimic. Doar oferim.Sunteti cu totii bineveniti la prieteneasca de la Focsani.

Editat de etarulescu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate nu a auzit multa lume de ea dar sunt sigur ca cei care frecventeaza topicul comuniste au auzit toti. Acum nu conteaza daca nu ne strangem cu sutele, cel mai important lucru este sa ne simtim bine cu totii la Focsani si pentru lucrul acesta ne-am straduit cu totii sa va asteptam cat mai bine si sa petrecem cateva zile frumoase ca intre prieteni.

Numai bine.

 

Pai tocmai asta este problema, ca unii sunt foarte buni prieteni cu unii iar altii nu sunt deloc prieteni cu ceilalti

sincer sunt mai prieten cu cei pe care nu ii cunosc decat cu cei cunoscuti

vreau sa vin, imi doresc, da cand bag in viteza parca intra in marsarier, am o indispozitie si o stare tampita de a nu veni

de ce?

cred ca din cauza pregatirii excesive.

taraf?!, ceaoane!? parada, hrubaru, ar trebuii sa mi le doresc?

de ce sa fac parada? de ce?

ca sa nu mai aruce lumea mobrele la fier?

sa fim seriosi!, cateodata noi, care stim ce inseamna mobre vechi le dam la remat.

sa nu ma intelegeti gresit, toata stima si tot respectul pentru organizatori si pentru tot efortul depus, felicitari!

timp pierdut, bani cheltuiti, toata stima dar mai bine ma simt cand organizeaza alecu sau lolo ca astia sunt saraci si fiecare mananca de acasa

poate sunt io batran si nu mai am chef de drogangeala, rokereala sau scandal

, cine stie?

e o clica ciudata aici pe forum care, dupa parerea mea se felicita reciproc si organizat pentru orice mica realizare.

eu cunosc pe cineva care are zeci ( si nu 20 ) de autoturisme fabricate pana in anii 50.

omu lucreaza continuu si nu se mai lauda cu ce face pe nici un forum ( apropos, banchete tapitate cu piele de vita neciupita de insecte, provenita din tari nordice ).

si are si motociclete...

multe

 

nu stiu...

sper sa nu par absurd..

sau poate ca sunt da oricum pe hrubaru nu il inghit

de fapt cine e hrubaru?...

sa fim seriosi...

Editat de planeta v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Urse, asta e starea pe care prietenii tai au indus-o prin scrierile lor.

 

Cristi Hrubaru e un baiat super de treaba si e un motociclist care mi-a spus ca poate candva si-ar lua si el o vechitura. Si de asta l-am chemat eu, daca o putea vine, daca nu, nu-i nici o problema. Ceaune se fac sa stam toti impreuna, sa ne imprietenim sau sa inlaturam certurile virtuale, sa ne cunoastem asa cum suntem, nu din spatele tastelor, sa stam la un foc de tabara si sa radem impreuna, sa bem din vinul lui Edi sau din tuica lui nea Cristi57. Taraf nu e, nici nu ma omor dupa asa ceva, dar cred ca ar crea o stare de distractie si nu m-ar deranja. Parada e mult spus, cativa vrem sambata sa facem o iesire prin oras, nu e nimeni obligat sa mearga la mica plimbare, dar e de-a dreptul o stare de bine sa vezi cate un mosulica simpatic cum se apleaca asupra motocicletei si iti spune cate-n luna si stele despre istoria ei, chestii pe care le stii, le-ai mai auzit de multe ori, unele-s nereala, le contrazici in sinea ta dar nu-l contrazici pe batranel din respect sau le afli pentru prima data. E o stare mereu inflamabila pe forum, iar iesirile de la Focsani sau de la Siriu eu le percep ca pe o forma primara de teambuilding, de asta si Edi a spus ca e o prieteneasca. Si daca viteza iti intra in marsarier, e bine, inseamna ca vii cu spatele. Si nu normal sa vorbesti de o mica clica, intotdeauna am spus ca daca e ceva de spus, sa terminam cu tatismele si barfele, sa le spunem pe bune, dar fara invective sau elucubratii. Iar despre nenea cu multe masini si multe motociclete , eu as spune ca e un tip egoist ca nu vrea sa ni le arate si noua, se bucura numai el de jucariile sale. Sanatate.

Editat de mihai_prd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai tocmai asta este problema, ca unii sunt foarte buni prieteni cu unii iar altii nu sunt deloc prieteni cu ceilalti

sincer sunt mai prieten cu cei pe care nu ii cunosc decat cu cei cunoscuti

vreau sa vin, imi doresc, da cand bag in viteza parca intra in marsarier, am o indispozitie si o stare tampita de a nu veni

de ce?

cred ca din cauza pregatirii excesive.

taraf?!, ceaoane!? parada, hrubaru, ar trebuii sa mi le doresc?

de ce sa fac parada? de ce?

ca sa nu mai aruce lumea mobrele la fier?

sa fim seriosi!, cateodata noi, care stim ce inseamna mobre vechi le dam la remat.

sa nu ma intelegeti gresit, toata stima si tot respectul pentru organizatori si pentru tot efortul depus, felicitari!

timp pierdut, bani cheltuiti, toata stima dar mai bine ma simt cand organizeaza alecu sau lolo ca astia sunt saraci si fiecare mananca de acasa

poate sunt io batran si nu mai am chef de drogangeala, rokereala sau scandal

, cine stie?

e o clica ciudata aici pe forum care, dupa parerea mea se felicita reciproc si organizat pentru orice mica realizare.

eu cunosc pe cineva care are zeci ( si nu 20 ) de autoturisme fabricate pana in anii 50.

omu lucreaza continuu si nu se mai lauda cu ce face pe nici un forum ( apropos, banchete tapitate cu piele de vita neciupita de insecte, provenita din tari nordice ).

si are si motociclete...

multe

 

nu stiu...

sper sa nu par absurd..

sau poate ca sunt da oricum pe hrubaru nu il inghit

de fapt cine e hrubaru?...

sa fim seriosi...

Stimate domn si eu sunt un simplu angajat ca toti ceilalti care ne implicam in organizarea acestei intruniri. Nu detinem nici averi si nici nu ne dau banii afara din casa. Dar vrem sa va facem sa va simtiti cat mai bine pentru ca noi suntem gazde si dumneavoastra oaspeti. Gresim cu ceva? Va asteptam sa va convingeti la un pahar de vin de Vrancea. :friends:

Iar sa stiti dumneavoastra ca Hrubaru e un tip foarte de treaba si foarte modest. :cheers:

Editat de etarulescu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai tocmai asta este problema...

..timp pierdut, bani cheltuiti....

...e o clica ciudata aici pe forum care...

 

Am citit si nu inteleg!!! De ce pierzi vremea citind/scriind ceva ce nu prezinta interes pentru tine? Citeste prima postare ca sa intelegi cum s-a nascut acest topic! ..sa scri cand n-ai nimic a spune!!?? Nu crezi ca si asta este o problema?

Nimeni nu obliga pe nimeni! La toata insiruiea de actiuni promise participa doar cine vrea, iar cu cat sunt mai multe si mai variate, va face sa fie mai atractiv pentru participanti, incercand sa acopere o gama mai larga de optiuni. Locatii pentru cort sau pentru cei ce vor confortul unei camere de cabana... mancare/bautura din sacosa personala sau pregatita de altii evident pe bani...

Eu spre exemplu particip doar pentru a cunoaste oamenii din spatele tastaturii – si e dorinta mea – nu conteaza cati bani am in buzunar, lucru ce nu intereseaza pe nimeni...

In final nu pot decat sa apreciez efortul si cauza organizatorului, si este o placere sa cunosti astfel de oameni – eu asta simt.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stimate domn si eu sunt un simplu angajat ca toti ceilalti care ne implicam in organizarea acestei intruniri. Nu detinem nici averi si nici nu ne dau banii afara din casa. Dar vrem sa va facem sa va simtiti cat mai bine pentru ca noi suntem gazde si dumneavoastra oaspeti. Gresim cu ceva? Va asteptam sa va convingeti la un pahar de vin de Vrancea. :friends:

Iar sa stiti dumneavoastra ca Hrubaru e un tip foarte de treaba si foarte modest. :cheers:

 

Cum am mai subliniat, toata stima si tot respectul pentru oameni si pentru efortul depus.

 

Am citit si nu inteleg!!! De ce pierzi vremea citind/scriind ceva ce nu prezinta interes pentru tine? Citeste prima postare ca sa intelegi cum s-a nascut acest topic! ..sa scri cand n-ai nimic a spune!!?? Nu crezi ca si asta este o problema?

Nimeni nu obliga pe nimeni! La toata insiruiea de actiuni promise participa doar cine vrea, iar cu cat sunt mai multe si mai variate, va face sa fie mai atractiv pentru participanti, incercand sa acopere o gama mai larga de optiuni. Locatii pentru cort sau pentru cei ce vor confortul unei camere de cabana... mancare/bautura din sacosa personala sau pregatita de altii evident pe bani...

Eu spre exemplu particip doar pentru a cunoaste oamenii din spatele tastaturii – si e dorinta mea – nu conteaza cati bani am in buzunar, lucru ce nu intereseaza pe nimeni...

In final nu pot decat sa apreciez efortul si cauza organizatorului, si este o placere sa cunosti astfel de oameni – eu asta simt.

 

pentru dvs. este atractiv sa participati la o parada, pentru mine nu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

Pai si atunci nu te obliga nimeni sa vii dar MAI ALES SA-TI DAI CU PAREREA.

 

 

 

Io daca as fi in locul organizatorilor, as considera parerea ta chiar jignitoare, si te-as injura...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai si atunci nu te obliga nimeni sa vii dar MAI ALES SA-TI DAI CU PAREREA.

 

 

 

Io daca as fi in locul organizatorilor, as considera parerea ta chiar jignitoare, si te-as injura...

 

pai si tine te tine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...pentru dvs. este atractiv sa participati la o parada, pentru mine nu.

Hai sa fim seriosi, habar n-ai ce-mi place mie! :what: ..apoi nici nu ne cunoastem(ratezi mereu ocaziile).

Sefu', cu tot respectul... haide sa nu mai batem campii, sa scriem ca sa scriem... nu te-a conditionat nimeni sa participi la nici o parada, sa manaci/bei ceva anume, sa faci altceva din tot ce nu iti place... Daca mergi sau nu acolo, nu intereseaza pe nimeni! Participarea este libera, vine cine vrea, invitatia este generala, iar motociclistii au dezvoltat, cel mai puternic sentiment de libertate!

Eu merg cu cortul si o sa beau ce am, apoi si de la altii(baietii sunt darnici). Vino si tu sa ne cunoastem(promit sa dau o bere), apoi mai vorbim...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fac si eu tot posibilul sa ajung la Focsani, iar de da Domnu' si voi ajunge, atunci cei ce au ceva impotriva ceaunului, tzuicii, si vinului vor da socoteala unui mancau si consumator fruntas :drink: de 1,90m si peste 130kg! :angryfire:

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fac si eu tot posibilul sa ajung la Focsani, iar de da Domnu' si voi ajunge, atunci cei ce au ceva impotriva ceaunului, tzuicii, si vinului vor da socoteala unui mancau si consumator fruntas :drink: de 1,90m si peste 130kg! :angryfire:

:cheers:

Propun sa facem aceste confruntari pe categorii de greutate. Sa nu se confrunte cei de la categoria grea cu cei de la categoria fluture. :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa fim seriosi, habar n-ai ce-mi place mie! :what: ..apoi nici nu ne cunoastem(ratezi mereu ocaziile).

Sefu', cu tot respectul... haide sa nu mai batem campii, sa scriem ca sa scriem... nu te-a conditionat nimeni sa participi la nici o parada, sa manaci/bei ceva anume, sa faci altceva din tot ce nu iti place... Daca mergi sau nu acolo, nu intereseaza pe nimeni! Participarea este libera, vine cine vrea, invitatia este generala, iar motociclistii au dezvoltat, cel mai puternic sentiment de libertate!

Eu merg cu cortul si o sa beau ce am, apoi si de la altii(baietii sunt darnici). Vino si tu sa ne cunoastem(promit sa dau o bere), apoi mai vorbim...

imi pare rau ca ati ati inteles ca eu scriu ca sa am ce face si i mi mai pare rau ca mi am expus parerea pe un forum public.

si nu pentru ca nu am fost inteles ci mai ales pt faptul ca am crezut ca, daca am cont pe motociclism ma pot exprima liber.

daca analizati ce am postat veti vedea ca nu am jignit sau deranjat pe nimeni asa ca de unde atata rautate? e un lucru atat de rau sa spui ca vrei sa vi da nu poti?

spuneti ca am ratat ocaziile! corect! insa poate ca exista si un raspuns obiectiv la aceasta intrebare. asta ma face un om rau? dvs .ma cunoasteti dumneavoastra ca o javra? am jignit pe cineva cu exprimarea mea? cred ca nu. asa ca de unde atata rautate. (ratezi mereu ocaziile).

domnule cristi sunt sigur ca nu ma cunoasteti si oricun nu v am facut nici un rau niciodata, insa raul vine din inima asa ca...

 

mi am amintit ca dvs. ati fost si la mine acasa. Poate spuneti si in ce conditii.

salut.

 

Domnule Etarulesu imi pare sincer rau ca sa ajuns aici

mi am postat si eu parerea din prostie.

inca odata Scuze

 

o seara placuta.

Editat de planeta v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am o intrebare... femei???? eu vreau la Striptease .... :)),,, de mancat ,este... de baut, aducem.... da de iubit??? :))),,,, greu mai trece timpul ,abia astept sa vina vremea.... si abia astept parada.... toate camere foto sa fie indreptate spre mz125 :)))).... daca nu se termina visinata din care am baut in seara asta.... va cinstesc si pe voi,iar daca se termina?? tot aduc vre 3 L de tuica de pruna....... o seara buna... si SANATATE MAXIMA .......

 

Domnul Cristi... anul trecut la intrunirea de comuniste si ataje mi'ati spus un lucru foarte frumos care ma facut mandru' de,, batrana mea"..... ,, stai tinere,esti cu regina soselelor.... ,meriti o poza" :))) multumesc mult..... ,,

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am o intrebare... femei???? eu vreau la Striptease .... :)),,, de mancat ,este... de baut, aducem.... da de iubit??? :))),,,, greu mai trece timpul ,abia astept sa vina vremea.... si abia astept parada.... toate camere foto sa fie indreptate spre mz125 :)))).... daca nu se termina visinata din care am baut in seara asta.... va cinstesc si pe voi,iar daca se termina?? tot aduc vre 3 L de tuica de pruna....... o seara buna... si SANATATE MAXIMA .......

 

Domnul Cristi... anul trecut la intrunirea de comuniste si ataje mi'ati spus un lucru foarte frumos care ma facut mandru' de,, batrana mea"..... ,, stai tinere,esti cu regina soselelor.... ,meriti o poza" :))) multumesc mult..... ,,

Sa nu uiti ca am doua locuri libere la cort!Prelata e aceeasi dar acum o sa acopere un transalp. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de uitat... nu am uitat ..... ;)).... sper sa imi cumpar un cort pana atunci.... .. o sa vin cu pasager.. multumesc mult pentru invitatie :friends:(fara alcool)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa nu uiti ca am doua locuri libere la cort!Prelata e aceeasi dar acum o sa acopere un transalp. :cheers:

 

Cum "bre" transalp ? Si la Intrunirea de Comuniste la fel o sa faci ? :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...vreau sa vin, imi doresc, da cand bag in viteza parca intra in marsarier, am o indispozitie si o stare tampita de a nu veni...

...dar mai bine ma simt cand organizeaza alecu sau lolo ca astia sunt saraci si fiecare mananca de acasa...

=============================

...domnule cristi sunt sigur ca nu ma cunoasteti si oricun nu v am facut nici un rau niciodata, insa raul vine din inima asa ca...

 

mi am amintit ca dvs. ati fost si la mine acasa...

Nici eu nu te-am jignit (dinpotriva ultima fraza a fost o invitatie)! Insasi faptul ca-ti raspund este o tentativa de a te convinge sa participi. Stiu ca nimic nu mai este ca inainte, ca acum cativa ani in urma, pentru majoritatea dintre noi. Nici eu nu am bani de a-mi pune in circulatie “galbena”, din doua motoare am optat doar pentru una(plata ITP + RCA), pastrand putinul ramas pentru benzina. Nu vad nici un motiv de a nu veni! In fond ce mananci acasa, poti manca si acolo(tot aia este), asta fac si eu, ramane suplimentar doar benzina ca si cheltuiala. Un loc la mine in cort poti gasi oricand... apoi vom avea timp sa stam de vorba, la un foc de tabara si un pahar, tineri sau batrani...

Si daca tot am fost la tine acasa, pot sa o mai fac o data si nu numai o data... iar daca uiti de marsalier trec sa te iau cu tot grupul, sa vezi ca nu ve-i fi singur! Ce te retine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,bikers!

Sunt un old boy ,din pacate ,am vorbit personal cu EDY ,am constatat ca suntem vecini, (ce lume mica), intru si eu in CIRC ,am doua saptamini sa restaurez un SIMSON de 250 cc ,vin cu el si cu EAGLE BIKE ,motoare aerografiate de cea mai tare artista a momentului, Andreea.

Vin la "sedinta" cu bikerii din Panciu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,bikers!

Sunt un old boy ,din pacate ,am vorbit personal cu EDY ,am constatat ca suntem vecini, (ce lume mica), intru si eu in CIRC ,am doua saptamini sa restaurez un SIMSON de 250 cc ,vin cu el si cu EAGLE BIKE ,motoare aerografiate de cea mai tare artista a momentului, Andreea.

Vin la "sedinta" cu bikerii din Panciu.

Iti doresc succes la restaurarea simsonului. La cat entuziasm am observat sunt sigur ca va iesi ceva frumos.

Si uite domnule ca avem si participante printre noi. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Edi, pune, te rog, o hartă cu locul întrunirii...

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...