Sari la conținut

INTRUNIRE MOTO 2012


etarulescu
 Share

Postări Recomandate

Nu recunosc nimic! Am fost (con)strâns cu (b)u©Âşa! Nu-mi face nicio plăcere să merg pe motocicletă. Mai ales ca să văd alți motocicliÂşti! Dar de dragul vostru...

 

 

 

 

EEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!

:moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 446
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Aceasta este o afirmație care e cam aproape de a fi aproximativ apropiată de un adevăr pozitiv!

:hug:

 

Nu recunosc nimic! Am fost (con)strâns cu (b)u©Âşa! Nu-mi face nicio plăcere să merg pe motocicletă. Mai ales ca să văd alți motocicliÂşti! Dar de dragul vostru...

 

 

 

 

EEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!

:moto:

:hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fix, ca nu se putea mai bine, nici daca se vorbea dinainte, cu mine :nono: .In iunie sunt in Grecia, iar la intrunirea mare din august, sunt la mare la noi, ambele platite acum cateva luni bune, ca erau la oferta deh :).Deci ratez si anul asta,ca as fi venit si eu.Of of...

Editat de master_alexut
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

c-am de mult se coteste.... oare sa piara pasiunea??

 

 

Mai scriam eu pe aici dupa 3 ani si cu pasiunea pierita ? :).Chiar ma gandeam ca anul asta daca nu vin cu motocicleta macar vin cu cineva ca pasager sau cu masina ( da nu mai spuneti la nimeni :) ), macar mai car corturile unora.Uite ca datele sunt puse la mare arta, dar..na poate la anul.

 

Ultima mea dotare...poate incercati sa faceti si voi ceva in genul o fasole, pare mai autentic pentru o iesire cu cortul la munte.

2108812340092142186S600x600Q85.jpg

Editat de master_alexut
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai scriam eu pe aici dupa 3 ani si cu pasiunea pierita ? :).Chiar ma gandeam ca anul asta daca nu vin cu motocicleta macar vin cu cineva ca pasager sau cu masina ( da nu mai spuneti la nimeni :) ), macar mai car corturile unora.Uite ca datele sunt puse la mare arta, dar..na poate la anul.

 

Ultima mea dotare...poate incercati sa faceti si voi ceva in genul o fasole, pare mai autentic pentru o iesire cu cortul la munte.

2108812340092142186S600x600Q85.jpg

Era deja in plan. Doar facem o petrecere campeneasca. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai scriam eu pe aici dupa 3 ani si cu pasiunea pierita ? :).Chiar ma gandeam ca anul asta daca nu vin cu motocicleta macar vin cu cineva ca pasager sau cu masina ( da nu mai spuneti la nimeni :) ), macar mai car corturile unora.Uite ca datele sunt puse la mare arta, dar..na poate la anul.

 

Ultima mea dotare...poate incercati sa faceti si voi ceva in genul o fasole, pare mai autentic pentru o iesire cu cortul la munte.

2108812340092142186S600x600Q85.jpg

tocgitura merge la fix... in oala aia, cu vuin de Vrancea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

master..... are loc pe mz???  

 

Cum sa nu .... trepiedu il leaga de toba de esapament , tuciul il ia in cap in loc de casca si capacul il baga sub geaca in loc de platosa ..... :crack: ..... si sa rezolvat :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fix, ca nu se putea mai bine, nici daca se vorbea dinainte, cu mine :nono: .In iunie sunt in Grecia, iar la intrunirea mare din august, sunt la mare la noi, ambele platite acum cateva luni bune, ca erau la oferta deh :).Deci ratez si anul asta,ca as fi venit si eu.Of of...

La intrunire vom avea prezenti si fotograf si cameraman care sa transpuna toata intrunirea pe hartie si pe pelicula. Iti vom trimite un exemplar din filmul actiunii. O sa ne chinuie ceva fotograful caci e cam perfectionist dar va asigur ca se va merita. :cheers:

Editat de etarulescu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da pai si anul trecut m-am uitat la poze,devine frustrant, sa speram ca anul acesta daca este cum spui tu, sa surprinda mai mult atmosfera.Treaba este ca si eu sunt pasionat de fotografie si era un motiv in plus sa mai exersez.

Uite ce am scos dintr-o banala plaja... poze de care sunt foarte mandru:)

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.171459682881179.47511.100000514457921&type=3&l=b9216ce93a

Inca nu imi dau seama cum singurele 2 saptamani batute in cuie imposibil de amanat, au cazut ambele intruniri.Asta e ghinion porcesc :).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da pai si anul trecut m-am uitat la poze,devine frustrant, sa speram ca anul acesta daca este cum spui tu, sa surprinda mai mult atmosfera.Treaba este ca si eu sunt pasionat de fotografie si era un motiv in plus sa mai exersez.

Uite ce am scos dintr-o banala plaja... poze de care sunt foarte mandru:)

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.171459682881179.47511.100000514457921&type=3&l=b9216ce93a

Inca nu imi dau seama cum singurele 2 saptamani batute in cuie imposibil de amanat, au cazut ambele intruniri.Asta e ghinion porcesc :).

Foarte frumoase pozele. In cazul tau nu conteaza atat de mult aparatul ci mai mult fantezia. Felicitari! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prezent!!!! voi bifa acesta data in calendar.voi veni impreuna cu LOLO_ID si cu oricine mai vrea sa mai vina din BUZAU sau din imprejurari.ma inclin! bigstar.gif RESPECT!!!

Editat de Amendatu`
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prezent!!!! voi bifa acesta data in calendar.voi veni impreuna cu LOLO_ID si cu oricine mai vrea sa mai vina din BUZAU sau din imprejurari.ma inclin! bigstar.gif RESPECT!!!

Focsaniul va asteapta.

:hug:

Editat de etarulescu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...