Sari la conținut

Detinatori de Aprilia RSV


freeman
 Share

Postări Recomandate

Falco e un fel de sport-touring, cam acolo bateau ei. Era sub RSV. Tuono e nakedul, Futura era touring adevarat si Caponord un fel de Dumnezeu :)

 

N-are cam puțină carenă pentru un ST? Nu știu, întreb :)

 

Da cineva din bucuresti mergea cu ea asa ... fara itp de 5 6 ani si in halul asta

 

Cazul tip care dă naștere legendelor despre fiabilitatea italienelor...

 

Ce-i drept, dacă era Honda poate trecea ITP-ul și așa ^_^

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-are cam puțină carenă pentru un ST? Nu știu, întreb :)

 

Cred ca se cam batea cu Honda VTR Firestorm si Suzuki TLS, Ducati ST2 sau ST4 (ce era pe vremea aia). RSV-ul era cu SP1, 916.

» Post actualizat in 09 Mar 2016 21:53

Hahah

» Post actualizat in 09 Mar 2016 21:45

Am mai gasit pozele astea 2

Daca din aia scoti o motocicleta functionala, jos palaria!

 

E trist ca astfel de motociclete ajung in halul asta, pur si simplu bataie de joc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Am ascultat sfaturile și am luat modelul cu APRC. Sper ca până în week-end să rezolv și cu partea administrativă, s-o înmatriculez și s-o pot scoate la o tură.

Cred că va fi amuzant: motocicleta este ediție Max Biaggi, iar eu am o cască replica Rossi (nu sunt fanul niciunuia dintre ei) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si.. halatul?

 

...Stă frumos în cui :) Cred că niciunul dintre noi nu se așteaptă să facă o afacere bună când își cumpără o Aprilia. Dar nu acesta este scopul, nu-i așa?

 

Când vii pe la capital pe două roți, dă un semn. Dau eu berea :)

 

felicitari,o sa-ti placa

 

Mulțumesc cmd.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ascultat sfaturile și am luat modelul cu APRC. Sper ca până în week-end să rezolv și cu partea administrativă, s-o înmatriculez și s-o pot scoate la o tură.

Cred că va fi amuzant: motocicleta este ediție Max Biaggi, iar eu am o cască replica Rossi (nu sunt fanul niciunuia dintre ei) :)

 

Poze, poze!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pfff.. pai nu prea stiu.

 

Parca as veni si pt Futura desi situatia aia incurcata cu actele nu'mi place deloc.. parca as venit si doar asa de dragu de a face o tura .

Dar 18-19 e sigur no no, ca asta ar insemna sa ajung inapoi in CT tarziu in noapte si se lasa frig & shlt.

Daca vin, cel mai tarziu ar trebui sa plec din capitala pe la un 16:00, maxim 17:00.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nimeni nu prea știe ce e. Duda noua, pe lângă fleet & planning. Cred ca ar trebui sa te reorientezi de la sportive la un Power cruiser sau un sport Turing. Lasă draq prostiile :)

Editat de SyDemon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ciao fratilor.

Ma bate un gand(ma bate rau de tot...ma trezesc dimineata tot vanat) sa imi schimb 954-le cu un RSV4 .

Am gasit una faina de tot pe bikeshop....un Factory chiar....suspensii Ohlins,light Wheels,full exhaust ...si alte mici tunning-uri.

Sincer nu m-am urcat niciodata pe una iar de dat cu ea nici nu poate fi vorba.

Da sunt innebunit dupa ea.....

Imi place la nebunie.

Sunet,pedigree,motorV4,ingusta,mica,SUPERBA(dpmdv)....singura problema e ca as vrea un model APRC care sa vina cu toate electronicele pe ea.

E foarte important pt mine TC,QS,LC....mult mai important decat suspensii Ohlins sincer sa fiu.

Ce imi puteti spune despre mobra?

Cum trage,cum franeaza,cum se apleaca,cat de incomoda sau comoda e,cat de mult ii place benzina etc.

Merci mult

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aha...Interpretezi v2ps-ul cred si le dai oamenilor cu tifla.

Nope, aspir la un naked mare si cu personalitate ;)

Stiu io un CB-u de 1300 negru,inmatriculat,etc...

Daca te intere',pm!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...